Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Braun. . . Nekada bio igrač!
    Bio nekad, klasicni brojac dolara. Bas se plasim ovog potpisa. Zasto? Zato sto on da je mogao da pruzi neki doprinos, ostao bi u Efesu ako pak nije do fizicke spremnosti onda je do karaktera a amerima jedino novac kvari raspolozenje i goe cuda mi ga imamo po najmanje al zato nije redovan cash flow. Tako da bas mnogo stvari mora da se potrefi da bi on a i mi bili zadovoljni ovom saradnjom. On da je top forma ne bi ni prisao nasem klubu tako da nek nam je sa srecom pa da pokida i dokaze supcima u Efesu da nemaju pojma.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Bio nekad, klasicni brojac dolara. Bas se plasim ovog potpisa. Zasto? Zato sto on da je mogao da pruzi neki doprinos, ostao bi u Efesu ako pak nije do fizicke spremnosti onda je do karaktera a amerima jedino novac kvari raspolozenje i goe cuda mi ga imamo po najmanje al zato nije redovan cash flow. Tako da bas mnogo stvari mora da se potrefi da bi on a i mi bili zadovoljni ovom saradnjom. On da je top forma ne bi ni prisao nasem klubu tako da nek nam je sa srecom pa da pokida i dokaze supcima u Efesu da nemaju pojma.
      A to je zvanično?

      Comment


      • Pa isti covjek koji mi je rekao za Teodosica mi kaze da je i ovo usmeno dogovoreno ali sjeticemo se i Colton Iversona. Ali pisem vise ako bi se desilo jer nije ozvaniceno. Odricemo se igraca koji je ostavio srce i znoj i pravog borca za Browna koji bi MOGAO biti potpis decenije. Tvrdim da su vece sanse da bude flop nego da je njemu doslo iz dupeta u glavu. Eh ali ima i toga da je Tomic iskljuciv i da je vjerovatno insistirao na njemu te cu se nadati da zna u sta se upusta.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Pa isti covjek koji mi je rekao za Teodosica mi kaze da je i ovo usmeno dogovoreno ali sjeticemo se i Colton Iversona. Ali pisem vise ako bi se desilo jer nije ozvaniceno. Odricemo se igraca koji je ostavio srce i znoj i pravog borca za Browna koji bi MOGAO biti potpis decenije. Tvrdim da su vece sanse da bude flop nego da je njemu doslo iz dupeta u glavu. Eh ali ima i toga da je Tomic iskljuciv i da je vjerovatno insistirao na njemu te cu se nadati da zna u sta se upusta.
          Tako je, bojim se da ćemo već u Januaru kukati za Moom.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...84881427230720

            Evo pa kukajte nad nasom zle sudbinom sto smo ovakvog nemaca pojma potpisali.

            Comment


            • Ljudi se plase potpisa Brauna, jednog od 4-5 top cetvorki na svetu izvan NBA. Koji inje igrao u Efesu samo zbog svadje sa Atamanom.

              Sta cemo sad bez naseg Fayea i Simanica,kukala nam majka..sto nam dolazi Braun.

              Vrhunski potpis!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pokidace Braun
                Nemam ideju kako smo ga ovako rano potpisali ali ako. Jasno stavljamo do znanja ostalima u ABA sta ce morati da rade da bi nas skinuli sa trona.
                Uz Kuzmica na petici stravicno jaka unutrasnja linija.
                Kuzmic Odzo, Braun, Simanic + Faje ako moze ta neka 4/5. Mislim da ne moze jace. Sad, sledeci, rekorder EL u asistencijama jer treba neko spajati ove igrace sa kosem

                Comment


                • Zna se kako se potpisuje u Junu..To ne treba previse pricati i trositi reci. Ugovor je sigurno velik i tu nema diskusije,ali realno ovaj igrac zasluzuje cifru 500k bar, ispod toga sumnjam, tj nema trika.I ovih 500k mi deluje malo,al ajde..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    Pokidace Braun
                    Nemam ideju kako smo ga ovako rano potpisali ali ako. Jasno stavljamo do znanja ostalima u ABA sta ce morati da rade da bi nas skinuli sa trona.
                    Uz Kuzmica na petici stravicno jaka unutrasnja linija.
                    Kuzmic Odzo, Braun, Simanic + Faje ako moze ta neka 4/5. Mislim da ne moze jace. Sad, sledeci, rekorder EL u asistencijama jer treba neko spajati ove igrace sa kosem
                    Otpisi Fayea potpisom Browna, pogotovo ako ostane Stratos, pozcije 4 su ti pokrivene plus Kuzmic OJo.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Zna se kako se potpisuje u Junu..To ne treba previse pricati i trositi reci. Ugovor je sigurno velik i tu nema diskusije,ali realno ovaj igrac zasluzuje cifru 500k bar, ispod toga sumnjam, tj nema trika.I ovih 500k mi deluje malo,al ajde..
                      1,2 miliona plata. Čudo ti nemaš prave informacije, nisi danas zvao Bavarce ili

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Otpisi Fayea potpisom Browna, pogotovo ako ostane Stratos, pozcije 4 su ti pokrivene plus Kuzmic OJo.
                        To je cetiri visokih sa Borisom....ko ce biti peti?

                        Comment


                        • Steta ako bude tako
                          Mo bas priraste srcu
                          Mada nada umire poslednja i nama treba 5 visokih. Nadacu se da ce 5-ti visoki biti pokretljivi Mo umesto nepokretnog Ristica

                          Comment


                          • Ovo vam se dečaci zove - DOOOOĐI ISKLJUČI !!!

                            Comment


                            • Ljudi morate da shvatite da mi nismo u poziciji da uzimamo igrace koji su na vrhuncu karijere i u top formama jednostavno moramo da rizikujemo sa igracima koji izlaze iz povreda ili nisu igrali neko vreme , Braun pre 2 sezone jedna od najboljih cetvorki u Evropi covek sve radi na terenu ako uhvati ritam tokom sezone bice odlicno pojacanje , uzivajte malo

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                To je cetiri visokih sa Borisom....ko ce biti peti?
                                Pa neko koji ce imati ulogu trece petice, Ristic/Jovanovic, tesko ce Faye ostati bez obzira na emocije,

                                Comment

                                Working...
                                X