Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nedovicu bi najpametnije bilo da odigra sezonu u u Zvezdi.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Nedovicu bi najpametnije bilo da odigra sezonu u u Zvezdi.

      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
      Za pare koje smo nudili Jovicu ali....


      - ne igra odbranu,
      - sklon povredama,
      - gde su krvava kolena,

      ugrozava sina predsednika a inace su kumovi pa bi bilo protekcije itd.

      Mada na jednom drugom zvezdaskom forumu sa citao jednog uticajnog forumasa koji je pre 15 dana najavio ovakvu mogucnost.
      Last edited by Šarac; 01-07-19, 17:14.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Za pare koje smo nudili Jovicu ali....


        - ne igra odbranu,
        - sklon povredama,
        - gde su krvava kolena,

        ugrozava sina predsednika a inace su kumovi pa bi bilo protekcije itd.
        Sina predsednika niko nece ugroziti.
        Imacemo 3 cetvorke
        4 trojke
        3 beka
        Jedino cemo imati 2 pleja od kojih je jedan Covic.
        Vec vidjeno prosle sezone
        Jer imamo Simanica ali daj jos Fajea i Brauna
        Imamo Dobrica na 3 al tu su Lazic, Stratos, Davidovac
        Samo se tatinom sincicu otvara prostor. Jer ce klub visestruko profitirati njegovim napretkom. Mlad, talentovan. Treba sutra od njegove prodaje uzeti pare

        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Sina predsednika niko nece ugroziti.
          Imacemo 3 cetvorke
          4 trojke
          3 beka
          Jedino cemo imati 2 pleja od kojih je jedan Covic.
          Vec vidjeno prosle sezone
          Jer imamo Simanica ali daj jos Fajea i Brauna
          Imamo Dobrica na 3 al tu su Lazic, Stratos, Davidovac
          Samo se tatinom sincicu otvara prostor. Jer ce klub visestruko profitirati njegovim napretkom. Mlad, talentovan. Treba sutra od njegove prodaje uzeti pare

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Ali kako vam ne dosadi vise jedno te isto ponavaljate i ne vredi.
          Kome se ti obracas ovim upisom? Nesto novo si napisao pa da sada komentarisemo svi, pa isti ovakvi upisi su bili i prosle sezone i ni za tacku se nista nije promenilo.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ali kako vam ne dosadi vise jedno te isto ponavaljate i ne vredi.
            Kome se ti obracas ovim upisom? Nesto novo si napisao pa da sada komentarisemo svi, pa isti ovakvi upisi su bili i prosle sezone i ni za tacku se nista nije promenilo.
            Obracao sam se istom onom koji je odgovorio na moj post vezan za Nedovica i tome da ce zauzeti mesto Covicu.
            Ja sam tom istom objasnio da nece niko zauzeti mesto Covicu i objasnio zasto.
            Pitanje kome se obracam ovim postom ti podlednji treba da me pitas jer se moze postaviti kontra pitanje kome se ti obracas na svaki pomen Covica koji je kriticki?
            Koga ti branis i od koga?


            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Obracao sam se istom onom koji je odgovorio na moj post vezan za Nedovica i tome da ce zauzeti mesto Covicu.
              Ja sam tom istom objasnio da nece niko zauzeti mesto Covicu i objasnio zasto.
              Pitanje kome se obracam ovim postom ti podlednji treba da me pitas jer se moze postaviti kontra pitanje kome se ti obracas na svaki pomen Covica koji je kriticki?
              Koga ti branis i od koga?


              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
              Ma branim ovaj forum od ovakvih upisa koji nemaju nikakvu svrhu jer FC je igrac KKCZ i dalje, slagali se sa tim ili ne.( a ti znas moj stav)
              Tomic da izjavu i svi ladno obidju njegovu izjavu u vezi FC i opet on ce igrati i nece se dovodtiti niko.
              Pa neka ga drzi Tomic u timu u El i kada budemo pukli odletece sa mesta prvog trenera, jer cemo sve utakmice izgubiti onda sa FC3 na playu. Ako ce Tomic da izgubi svoju platu zbog drzanja sina u timu, ako ce KKCZ da izgubi sve utakmice i gledaoce zbog drzanja FC 3 pa neka ga izgube. Evo zabole me, ali znam da meni ni iz dzepa ni u dzep igrao on ili ne.To jest sto vise bude igrao i vise budemo izgubili vise ce mi para ostaviti jer necu slaviti pobede posle utakmica.
              Tako smo pricali i prosle sezone da ce ga pojesti svi u aba ligi u PO da cemo se raspasti kada bude FC na parketu a on nas sve demantovao.

              Poenta je da dzabe krecimo i bolje da se baziramo na tome kako ove pare od Gudure da potrosimo za playa, a ne da li ce FC da igra u El ili ne. Igrace, ako odigra i tu dobro hocemo li svi pojesti g,,,, kao i prosle sezone ili ce opet biti da su gordic,kol, dzekson, paige renfro nemaci pojma.



              p.s. inace 1100 sezonskih je prodato od pocetka prodaje sto je najveci broj prodatih sezonskih nove KKCZ za prvih 6 dana, kakve budaletine, placaju unapred da bi gledali FC3 u EL.
              Last edited by Šarac; 01-07-19, 18:29.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ma branim ovaj forum od ovakvih upisa koji nemaju nikakvu svrhu jer FC je igrac KKCZ i dalje, slagali se sa tim ili ne.( a ti znas moj stav)
                Tomic da izjavu i svi ladno obidju njegovu izjavu u vezi FC i opet on ce igrati i nece se dovodtiti niko.
                Pa neka ga drzi Tomic u timu u El i kada budemo pukli odletece sa mesta prvog trenera, jer cemo sve utakmice izgubiti onda sa FC3 na playu. Ako ce Tomic da izgubi svoju platu zbog drzanja sina u timu, ako ce KKCZ da izgubi sve utakmice i gledaoce zbog drzanja FC 3 pa neka ga izgube. Evo zabole me, ali znam da meni ni iz dzepa ni u dzep igrao on ili ne.To jest sto vise bude igrao i vise budemo izgubili vise ce mi para ostaviti jer necu slaviti pobede posle utakmica.
                Tako smo pricali i prosle sezone da ce ga pojesti svi u aba ligi u PO da cemo se raspasti kada bude FC na parketu a on nas sve demantovao.

                Poenta je da dzabe krecimo i bolje da se baziramo na tome kako ove pare od Gudure da potrosimo za playa, a ne da li ce FC da igra u El ili ne. Igrace, ako odigra i tu dobro hocemo li svi pojesti g,,,, kao i prosle sezone ili ce opet biti da su gordic,kol, dzekson, paige renfro nemaci pojma.



                p.s. inace 1100 sezonskih je prodato od pocetka prodaje sto je najveci broj prodatih sezonskih nove KKCZ za prvih 6 dana, kakve budaletine, placaju unapred da bi gledali FC3 u EL.
                Onda ne provociraj sa Covicem.
                Ja napisem da je dobro da Nedovic odigra sezonu u Zvezdi ti odma provociras i ubacujes u pricu Covica.[emoji848]
                Elem daj sve pare na Jovica i Dzenkinsa.

                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                Comment


                • a ja ti odgovorim da bi nasi navijaci imali primedbu i na Nedovica, a ti si napisao nece nama Nedovic doci jer mora sin da igra, a u real life su stvarno kumovi.

                  Ajd zdravo

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    a ja ti odgovorim da bi nasi navijaci imali primedbu i na Nedovica, a ti si napisao nece nama Nedovic doci jer mora sin da igra, a u real life su stvarno kumovi.

                    Ajd zdravo
                    Caooo[emoji23]

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Evo još jedne potvrde na kojoj poziciji će Brown igrati u Zvezdi
                      Last edited by dekkard; 01-07-19, 19:26.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Buraz, nemoj. On od petica ima samo solidan rol iz pika i tu je sve sto moze na 5 da odigra, za odbranu sam takodje skeptik na 5 jer nema kila da iznese nekoga tezeg, tako da on i ako bude nekim cudom igrao na 5, to ce biti uzaludno trosenje minuta jer je daleko korisniji na 4 ili cak i 3.

                        Comment


                        • Neće dominantno igrati na 5, to je jasno, ali u nekom smallball-u pored Boriše jasno je šta će tada igrati.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Briante Veber bi po meni bio dobra opcija ukoliko se ne moze do domaceg pleja.
                            Fantastican defanzivac, vrlo dobar u prodoru, teska paljevina

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                            Last edited by Laza Kacanski; 01-07-19, 20:11.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ma branim ovaj forum od ovakvih upisa koji nemaju nikakvu svrhu jer FC je igrac KKCZ i dalje, slagali se sa tim ili ne.
                              sa ovakvom ''odbranom" ni ''poslednji dani" nisu daleko.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Evo još jedne potvrde na kojoj poziciji će Brown igrati u Zvezdi
                                Klipovi ovog pajaca ne mogu biti potvrda bilo cega.
                                Last edited by Nas; 01-07-19, 20:23.

                                Comment

                                Working...
                                X