Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se to za organizovanu kosarku. Samo on je brza verzija Lengforda, imas pravo da nije za nas, zato mu treba jos koja godina u Evropi da dodje malo sebi ...ako ne, onda kina
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Au druze, jel se sa Kuperom druzis van ovog foruma ili ti Tegeltija neki rodjak. 12.5 miliona nema FK CZ u sponozrima a ne KK.

      Na skupstini i na UO su iznete cifre, budzet za plate ce biti veci ove sezone za preko 1 miliona eur u odnosu na proslu sezonu, a tih milion ce se naci u projektovanim vecim prihodima od EL, ucesce, tv prava, ulaznice za koje klub ocekuje da ce prihodovati vise od prosle sezone.

      FMP je u prosloj sezoni imao trosak od 300.000 eur koji pokriven samo od prodaje Apica i Rebeca u iznosu od 320.000 eur. Ko ne veruje neka udje u APR KKFMPa i neka iscita podatke.

      Kuzmic ne moze biti rezervna varijanta vec prvi pik jer ima vec mesec dana kako su se usmeno i dogovorili, naravno uvek moze doci do izmena ali "covek se drzi za rec u vo za rogove".

      Projektovani budzet je preko 5 miliona za sledecu sezonu, ali ne i sa parama na racunu u ovom trenutku. Koliki god da bude, sledeci na tabeli po budzetu ce biti Zalgiris sa 12 miliona.

      Treba razlikovati kada napisem neke dobro poznate podatke u vezi sa KKCZ a kada izensem svoje misljenje koje se ispostavi da je pogresno a to mi se onda spocitava kao preneta pogresna informacija.
      Prijatelju, ja o tebi sve najbolje a ti me napadas. Izvinjavam se ako sam nekog uznemirio svojim postom. Inace, sve ostalo osim budzeta je tacno. A budzet sam, naravno, lupio isprovociran Tegeltijinim jucerasnjim clankom. Bilo sta da se kaze, on je toliko ostrascen, da mu ja ne trebam kao slagvort. Jos jednom izvinjavam se sto sam reagovao na njegov clanak na ovako tupav nacin, Znam da ne treba da pridajem znacaj ovom nazovi novinaru a i braco, namerno sam lupio toliku cifru da se vidi da je ironija. Da sam hteo da glumim insajdera napisao bih realniju cifru tipa 5,5 milki. Jos jednom prastajte
      Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

      Comment


      • Originally posted by olajo View Post
        Prijatelju, ja o tebi sve najbolje a ti me napadas. Izvinjavam se ako sam nekog uznemirio svojim postom. Inace, sve ostalo osim budzeta je tacno. A budzet sam, naravno, lupio isprovociran Tegeltijinim jucerasnjim clankom. Bilo sta da se kaze, on je toliko ostrascen, da mu ja ne trebam kao slagvort. Jos jednom izvinjavam se sto sam reagovao na njegov clanak na ovako tupav nacin, Znam da ne treba da pridajem znacaj ovom nazovi novinaru a i braco, namerno sam lupio toliku cifru da se vidi da je ironija. Da sam hteo da glumim insajdera napisao bih realniju cifru tipa 5,5 milki. Jos jednom prastajte

        Ma kakav napad, zato sam te pitao da se nisi druzio sa njima ovih dana

        Comment


        • Wroten ne gleda u tablu na TO...izašao je iz toga poodavno.

          Comment


          • Originally posted by Netz View Post
            I Zalgiris je bio sirotan pa su otisli na F4 , imas mali milion primera u sportu gde mnogo jeftiniji timovi pobedjuju , a ako tako mislis ne znam sto gledas EL ti samo gledaj ABA i navijaj da udjemo u EL u kojoj opet nemamo sanse nikakve jer smo sirotani, ili ipak navijas da ovde dodju neki veliki klubovi da bi ih gledao .
            Realnost je da smo sirotinja,realnost je začelje tabele,ali treba uraditi sve da se odigra sto bolje i kvalitetnije. . .nama je jako bitan kontinuitet u El,zato kazem da je Aba prioritet i to je svima u klubu jasno,sto i napominju svake sezone!

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              Realnost je da smo sirotinja,realnost je začelje tabele,ali treba uraditi sve da se odigra sto bolje i kvalitetnije. . .nama je jako bitan kontinuitet u El,zato kazem da je Aba prioritet i to je svima u klubu jasno,sto i napominju svake sezone!
              Ne bih se slozio sa ovim. Zalgiris je tu da objasni kako se radi sa malim resursima i kako se polako podize klub i povecava zarada. Nova hala, odlican trener koji je tu 3 sezonu..Drze prioritete i polako se uz halu dobru finansiraju.Gledali su long term i dobili sad vec moze se reci evropskog giganta a sve to sa relativno malom lovom, malom zemljom i malim gradom..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ne bih se slozio sa ovim. Zalgiris je tu da objasni kako se radi sa malim resursima i kako se polako podize klub i povecava zarada. Nova hala, odlican trener koji je tu 3 sezonu..Drze prioritete i polako se uz halu dobru finansiraju.Gledali su long term i dobili sad vec moze se reci evropskog giganta a sve to sa relativno malom lovom, malom zemljom i malim gradom..
                Mali resursi ? nece biti ,nova hala ...o tome mozemo da sanjamo samo ..ni nemamo svoju halu ,imaju carter a mi se vozimo busevima i spavamo po aerodromima,a da je mala zemlja jeste kao i mi ali zive za taj klub i daju mu bezrezervnu podrsku ...toliko o tome

                Comment


                • Kurtis Dzerels - Fica Covic. Kakav bi to tandem bio[emoji23][emoji23]

                  Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Slabo ovo nesto...pocela radna nedelja a nijedno novo ime?

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      Mali resursi ? nece biti ,nova hala ...o tome mozemo da sanjamo samo ..ni nemamo svoju halu ,imaju carter a mi se vozimo busevima i spavamo po aerodromima,a da je mala zemlja jeste kao i mi ali zive za taj klub i daju mu bezrezervnu podrsku ...toliko o tome
                      Da, mali resursi. Nisu oni krivi sto mi nemamo resurse i sto se lose radi. Ne samo mi, vec i celo okruzenje je na jakom niskom nivou. Nije bas za pohvalu to sto spavaju po aerodromima,sto nemamo svoju halu itd...to nije pitanje za mene ili njih, to je pitanje za upravu kluba. Kao najveci gigant na ovim prostorima, zasluzujemo carter letove kao sponzorstvo a i halu...znaci da nesto ne radi kako treba.

                      Rjas je dosao u PAO, mogao bi Siva da se potera sad
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ne radi - drzava.
                        A drzava jednim ogromnim delom ne radi, zato sto one druge drzave zele da mi budemo banana drzava a ne da im budemo konkurenti. Takva je podela a nama je zapala ova uloga koju imamo.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Ne radi - drzava.
                          A drzava jednim ogromnim delom ne radi, zato sto one druge drzave zele da mi budemo banana drzava a ne da im budemo konkurenti. Takva je podela a nama je zapala ova uloga koju imamo.
                          Teorija zavere prijatelju moj.Znamo kakvo je stanje, najlakse je reci ne da, ali treba znati izvuci od drzave maksimalne resurse a pritom da drzava vidi da ti ne uzimas neki deo kinte itd..vec da i ti se zrtvujes za klub...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Drzavom (nasom) ne rukovodimo mi, nego strani interes koji ne dozvoljava da bude drugacije. To nije nikakva teorija zavere nego realnost.

                            Comment


                            • rice otisao u pao

                              Comment


                              • pre bi Jovica nego Rice ...

                                Comment

                                Working...
                                X