Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Regland je trebao ostati po svemu sudeci

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      James je vrhunski igrač!
      Zato i kosta toliko. .
      Ne treba ni da se nadamo ,kakav Dilejni i James sirotinja smo mi
      Ko sirotinja? Daj i AJ Price pride
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        i pored svih dostupnih informacija o ceni, rejtingu i zahtevima M. James-a i Dilejnija...
        ovde je samo njihova tačna minutaža u Zvezdi ostala da se definiše...
        Ok al pazi ovo... Mi nudimo mjesto u rosteru u kom moze da se milosne mame Armaniju, pride i dzeparac a vec im je maznuo lovu. A, realno? Dobra pricha?

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          Regland je trebao ostati po svemu sudeci
          To možda na nekom Basketball Manager-u.

          Lik je alkos, kako se približio kraj sezone, raspao se.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ne tupi ga, majke ti. Ili gledaj i komentariši košarku ili se zaposli u Kuriru/Informeru, tu bi tvoji komentari zablistali i konačno bi došao do svoje publike.
            James sa 6.4 asistencija prosečno i nestvarnim šutem i brzinom bi bio neviđen upgrade na postojeći sastav Zvezde. Pritom ne bi morao da se cedi po 33-35 minuta na terenu kao što je igrao u Armaniju, 25-30 je sasvim dovoljno sa ovim ostalim igračima koje imamo.
            Nije se on cedio, već je igrao koliko mu se hoće i kada hoće. Pianđini nije smeo da se osvrne u njegovom pravcu a kamoli da mu nešto kaže.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Nije se on cedio, već je igrao koliko mu se hoće i kada hoće. Pianđini nije smeo da se osvrne u njegovom pravcu a kamoli da mu nešto kaže.
              Veruj mi, niko od njih ne želi da igra toliko. To je baš brutalna minutaža, po sistemu platili smo te sad imaš da igraš.
              Kod nas bi igrao u skladu takođe sa svojom platom, a to bi bilo dobro i iz taktičkih razloga, Tomić voli dosta da rotira i čak ga tesan rezultat ne zaustavlja u tome, i meni se to sviđa, ne skraćuje rotaciju nikad. Igrač uvek ima u glavi da trener računa na njega makar sedeo u civilu dve, tri utakmice uzastopno.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Naravno da skracuje. Setimo se prvog dela sezone i Evrkupa. Povrede su posle izbacile neke igrace. Pored liliputanca, igrao bi lagano 30m. Pa u NBA igraju svako vece po 40m. Svaki igrac koji moze, sigurno ne bi ni izlazio sa terena.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by la haine View Post
                  To možda na nekom Basketball Manager-u.

                  Lik je alkos, kako se približio kraj sezone, raspao se.
                  И притом је пичкица првокласна, стисне се кад дође велика утакмица. И то их је у претходној сезони имао једноцифрен број, а у надолазећој би имао сваке недеље мин. једну такву (преко 40 за сезону).

                  Comment


                  • Ne pričam o povredama, nego o situaciji kad ima 15 zdravih igrača. Za mene nije iznenađenje što će i ovogodišnji roster takođe brojati 15 igrača. Od 12 koji su prijavljeni za utakmicu koristi minimum 10. To ćeš retko videti kod nekog domaćeg trenera čija ekipa igra takmičarsku košarku.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Kako vas nije sramota da pisete tako o coveku koji je odigrao sjajnu sezonu. Ko je to odigrao svaki derbi dobro? I koje derbije i na sta konkretno mislite. Pazi ti onog kaze alkos- dodje upis jednom godisnje i popljune nam najboljeg igraca tima sa kojim bi dosli mozda i bez poraza do lige. Onda ovaj dodje i kaze choukuje haha..

                      Mene sramota dok Vas citam.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • I meni to smeta, kao da se po nečijem nalogu dobije zadatak da se opljune igrač ili predstavi neizlečivo povređen (Dangubić), nemač pojma (Wolters) i gomila još primera kako bi svekoliko zvezdaško javno mnjenje dobilo opravdanje zašto taj nije poželjan u rosteru.
                        Lepo napišeš " procenjeno je da nije dovoljno kvaliterno rešenje na poziciji 1 za predstojeću EL sezonu" (kao što nije) a ne zasipanje govnma, ovaj kurvar, ovaj alkos, ovaj narkoman, itd. itd. Stvarno jadno.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Neki za razliku od tebe baratamo određenim informacijama, ne konfabuliramo. Dolazi jednom godišnje zbog likova kao što si ti, nismo svi Šarac da te trpimo. Ligu smo osvojili sa Čovićem jr. to ne zaboravi, i ljubi mu ruku što ćeš gledati ove sezone EL. Toliko do sledeće godine.

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Neki za razliku od tebe baratamo određenim informacijama, ne konfabuliramo. Dolazi jednom godišnje zbog likova kao što si ti, nismo svi Šarac da te trpimo. Ligu smo osvojili sa Čovićem jr. to ne zaboravi, i ljubi mu ruku što ćeš gledati ove sezone EL. Toliko do sledeće godine.
                            Treba te zatvoriti na RSB i ne pustati.Moras se mnogo vise potruditi da me pomeris Drago mi je da ti baratas informacijama, nadam se da ce ti pomoci u zivotu

                            Ne zaboravi,za dobrobit ljudi je dobro da te zatvore na RSB-u, sto se mene tice, voleo bih te ovde svaki dan.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • A kad ce vec antologijska KZS.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Kako vas nije sramota da pisete tako o coveku koji je odigrao sjajnu sezonu. Ko je to odigrao svaki derbi dobro? I koje derbije i na sta konkretno mislite. Pazi ti onog kaze alkos- dodje upis jednom godisnje i popljune nam najboljeg igraca tima sa kojim bi dosli mozda i bez poraza do lige. Onda ovaj dodje i kaze choukuje haha..

                                Mene sramota dok Vas citam.
                                Ima nas raznih,Regland bio medju najboljima,povreda ga sputala da završi sezonu trijumfalno.Odličan napadač koji igra odbranu nesto lošije

                                Comment

                                Working...
                                X