Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan9 View Post
    Pih, Darusafaku sam gledao samo jednom prosle sezone i to protiv Buducnosti. Da me neko ubije ako mogu da se setim kako je Daglas igrao...
    Ima li ko da je gledao vise njegovih utakmica? Sta bi nam on potencijalno doneo?
    Doneo bi igranje Filipa Covica u Evroligi od 15-20 min jer je Toney Dauglas nivo Sakariye gde bi i zavrsio sezonu da ga nije povukao trener Selcuk Ernak koji je iz Sakariye presao u Darussafaku.Pa Odzo da sutira trojke verovatno bi imao bolji procenat (Turska 26.3 % 25-95 Evroliga 33% 37-112) a i procenat dvojki mu je bio tek nesto bolji, Turska 43.2 % Evroliga 47.5 %

    Comment


    • Šta ti dečko pričaš... Lik je legit NBA igrač na zalasku karijere.
      Last edited by la haine; 29-07-19, 13:32.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Jos jedan "midjet" sa 33 godine?
        Džabe je tebi objašnjavati tendencije u svetskoj i evropskoj košarci. Idi gledaj Avramovića i Birčevića.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          On je dosao tad kao spasilac u toku sezone. Koga bi ti predlozio i zasto Grangera?
          Formalno jeste gotov odmor ali put do kuce ima da se vozim jos 600 km. Ovo je mali intermezo dok zenski deo familije obavi ono sto najvise voli a to je shoping.
          Pojma nemam sta i kako KKCz rszmislja mada se TD spominje vec odavno.

          Ne znam sta ostali forumasi misle ali ako misle da ce gledati Jamesa,Lina ili Delaynija u KkCz onda je njima vreme da odu na odmor.

          Sutra back to Bgd pa da vidimo koga ce Billy da iskopa.

          Da te razocaram dva playa i to stranca sigurno se nece dovoditi.

          Comment


          • Drugi plej je Filip. Zasto se nadate da tako nece biti? On igra 15 min u El i to je to. Trazi se samo prvi plej.

            Comment


            • Originally posted by dradin View Post
              Ne kažem da bi bio dobro rešenje ali nemoj iznositi netačne informacije. U poslednjoj EL sezoni je igrao za Darušafaku i imao 14.5 poena, 4 asistencije, 1.7 ukradenih i 2.1 izgubljenih po meču što je stvarno odlična statistika (ako se već vodimo statistikom)
              Patos svugde gde je igrao, to je poenta. A plej je najvažniji igrač u timu, kreira i za sebe i za druge, svi ostali igrači umnogome zavise od njegove igre.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                On je dosao tad kao spasilac u toku sezone. Koga bi ti predlozio i zasto Grangera?
                Dilejnija.
                Rekli smo da spremamo pare za mamoubicu na pleju.

                Comment


                • Cuj Filip igra 15 minuta u EL, ne budi smesan,mada zapocetaki ne bi bilo lose. Malo da semejemo

                  Daglas je odlican igrac,igrac tempa i igra jako dobru odbranu. Covek u NBA imao solidne brojke, a Granger je imao slicne ili gore brojke od njega. U principu Daglas bolji,sa 5x jacom karijerom. Doduse igrao NBA, ali fina karijera tamo.

                  Jedino sto ide na stranu Grangera su godine, ali bio jeu povredi.

                  Stvarno, sta viocekujete da ce doci?

                  Kendrik Ray je klasican suter, odlicno krenuo u Nymburku, ali u Makabiju ..ne znam ni sto su ga doveli,tome bilo zacudilo..malo mi je slab za EL i jacu kosarku..Kako god,klasican snajper,kosgeter..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Dilejnija.
                    Rekli smo da spremamo pare za mamoubicu na pleju.
                    Veoma moguce, ali on ako spusti cenu, trebace nam 1m da ga dovedemo. Mozda ako pokazemo interesovanje, onda mozda ode u Virtus.

                    Nema puno PG na trzistu koji odgovaraju opisu. Steta za nas, da smo doveli dva dobra pleja, sibali bi se za F8, ovako verovatno nista. Bar cemo gledati hobita u EL.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Veoma moguce, ali on ako spusti cenu, trebace nam 1m da ga dovedemo. Mozda ako pokazemo interesovanje, onda mozda ode u Virtus.

                      Nema puno PG na trzistu koji odgovaraju opisu. Steta za nas, da smo doveli dva dobra pleja, sibali bi se za F8, ovako verovatno nista. Bar cemo gledati hobita u EL.
                      nemoj zezati losmi imamo top ekipu ako dodje t.douglas i jos jedan centar umesto kuza itekako cemo se boriti za to 8. mesto...

                      Comment


                      • Ne treba mi da se zanosimo sa top 8 već da očekujemo dobru igru našeg tima, za početak da napredujemo u odnosu na prošlu sezonu (evro scena) tako što nećemo skidati gaće pre početka utakmice ili na utakmici. Znači jedan fajterski stav pa kako nam bude.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Veoma moguce, ali on ako spusti cenu, trebace nam 1m da ga dovedemo. Mozda ako pokazemo interesovanje, onda mozda ode u Virtus.

                          Nema puno PG na trzistu koji odgovaraju opisu. Steta za nas, da smo doveli dva dobra pleja, sibali bi se za F8, ovako verovatno nista. Bar cemo gledati hobita u EL.
                          Realno, dosadio si sa hobitom do sada. Da ne okrećemo temu ponovo, Čović je zasluženo izborio novi ugovor.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ne treba mi da se zanosimo sa top 8 već da očekujemo dobru igru našeg tima, za početak da napredujemo u odnosu na prošlu sezonu (evro scena) tako što nećemo skidati gaće pre početka utakmice ili na utakmici. Znači jedan fajterski stav pa kako nam bude.
                            ja u to ne sumnjam...takav nam je i tim sastavljen od fajtera...faye,gist,jenkis,laza,pa cak i beron...kuz kad se oporavi takodje...sto se tice borbe to sigurno nece izostati

                            Comment


                            • Originally posted by Mahrezz View Post
                              Realno, dosadio si sa hobitom do sada. Da ne okrećemo temu ponovo, Čović je zasluženo izborio novi ugovor.
                              Zasluzio je koliko i ti doktorat iz ekonomije. Naravno da nije nista zasluzio, ali ukusi i znanje su razliciti kod svakog.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ako bi se hteo Armani da ratosilja Mike Jamesa rado bih ga video u Zvezdinom dresu, bio bi naš Larkin kod Tomića. Njemu treba samo odgovorniji trener da bude ful koristan za ekipu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X