Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Granger ima 4,5 sezona u El sa Unikahom, Efesom, Baskonijom i u blagom je padu forme. Zbog toga bi verovatno i cena bila pristupacnija. Mi i mozemo uhvatiti evroligaski prosek u najboljem slucaju, kada pricamo o plateznoj moci, bolje i to nego nesto mlado iz USA. Neko iz USA kao drugi plej, ok, ali da prvi plej bude neko ko nema iskustva igranja u Evropi, nema sanse.

    Pre dve godine smo uzeli Rocestija pre Gosa, a eno sad Gos trogodisnji ugovor u Juti dobio. Ali opet kazem, prvi plej neko iz USA bez iskustva, ne ide na ovaj tim.

    Comment


    • https://www.virtus.it/news/welcome-milos/

      Evo i zvanicne potvrde, ako se neko jos uvek nadao!

      Comment


      • Rocesti je te godine pojeo Gossa za dorucak. Rocesti ima samo jednu manu, ima 34 godine. Ali ovde izginusmo za igracem od 32, a neko pomenu i Kalnietisa sa 33. Ako ne moze bolje, Roch i da pevamo. Ili nek’ Nebojsa izmisli pleja...

        Comment


        • Lesor je Rocestiju ujebao 50% asista, al kad je ckode vidio da mora sam da nosi napad, nije se ni trudio da dijeli lopte. Ta lakoca driblinga, promjene pravca suta... Jedino sto je kao i Covic u odbrani igrac manje al kako vidim, ima ko i to da zatvori.
          No da budemo realni, on bas nije potreban. Imamo mi ko ce da suta na kos. Treba nam neko jak na ulazu, dobar u p&r. Da je agresivan u defanzivi. Taj neki profil opisuje Jovica al siguran sam da i Kalnietis moze isto to + nesto bolji sut.
          Sa klupe ce Stratos, Djenka, Kuz da odrade stvar uz ispomoc Dobrica haubice.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Treba nam neko jak na ulazu, dobar u p&r. Da je agresivan u defanzivi. Taj neki profil opisuje Jovica al siguran sam da i Kalnietis moze isto to + nesto bolji sut.
            Kalnietis i Jović su po konstituciji prave bekčine - 195-198cm i preko 95kg.
            Kalnietis jeste jak na ulazu i agilan u odbrani, ali je Jovke sa svim zdravstvenim limitima u zadnjoj sezoni imao ipak nešto bolje procente za tri, znatno bolje za dva i duplo više poena, asista i duplo veći PIR index.
            Jovke je na dve utakmice EL imao 9 asista (Oly i Himki) Kalnietis max 4.
            To mu ipak dođe najmanje pola klase razlike.

            Nažalost stigli smo dotle da mnogi ne bi ni jednog ni drugog...posebno ne kao kormilare formiranog rostera.
            Jovke rizičan - Litvanac ispravan ali sa ispodprosečnom statistikom za ovaj nivo...plus mogu da ga liferiju iz reprezentacije ako zaigra u najmrskoj im zemlji košarke.
            Last edited by Wingwalker; 14-07-19, 01:07.

            Comment


            • Originally posted by From downtown View Post
              Pre dve godine smo uzeli Rocestija pre Gosa, a eno sad Gos trogodisnji ugovor u Juti dobio. Ali opet kazem, prvi plej neko iz USA bez iskustva, ne ide na ovaj tim.
              U pravu si, ali da tatin mali ne mora da igra, tj. da mu nije produzen ugovor (onaj koji niko nije video, niti znao za njega prosle godine) i da je doveden neki Gos-like za drugog pleja, a da neki skuplji igra prvog, to bi bilo super. Ovako, ne verujem da cemo da dovedemo dva pleja, tj. verovatno cemo juriti prvog pleja za (za nas) velike pare.

              Comment


              • Nema spora da je Jovic od svih slobodnih PG na trzistu najvise ono sto nama treba. Juriti ga za trogodisnji ugovor, jer je trziste problematicno za tu poziciju. A ledja... Pa tu su Djenka i DeDa, kao i Filip za Aba. 20 minuta Jovke, ostali nek pokrpe tih 20 min. i eto. Jovic definitivno nije igrac koji ce dva puta nedeljno da igra 30 minuta i da mu se to ne odrazi na zdravlje, ali sta je tu je.

                Comment


                • https://srpskainfo.com/srpskainfo-sa...i-u-banjaluci/

                  Comment


                  • uhhhh...
                    Last edited by Wingwalker; 14-07-19, 09:03.

                    Comment


                    • Uzas! Valjda ce biti sve ok....

                      Comment


                      • Kataklizma.

                        Comment


                        • Nadam se da će biti sve u redu.

                          Comment


                          • Auuuu
                            Prebacuju ga za Beograd. Ima teske povrede glave
                            IZDRZI KUZ

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                                Užasno me je potresla vest o saobraćajci Ognjena Kuzmića. Šta reći? Nadam se da će da se oporavi, pre svega zbog porodice i prijatelja.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X