Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti pali i gasi logiku, tvoj "Dejo" je i otišao kad mu je namignuto iz CG i Srbije od sns-dps ekipe. Išlo se na to da se otera čović. Budućnost uzela titulu. Očekivalo se da će i ove i onda da navijači sklone Čovića ali im je matori Ćoki svima uvalio kurac.

    SNS-u win-win situacija. Partizanu se dovodi ako uzme, ovi iz SNS-a kupe zasluge, ako Zvezda uzme, zvezdaši misle tako kao ti naivno da SNS gura klub.

    Čović nije klošar ni siromah, a vrlo je sujetan čovek i lukav. On njih javno ne osudjuje jer zna da će se predomisliti kada vide da ne mogu da ga pobede.

    Ja imam informacije a tu tvoju logiku maćku o rep.

    Opet kažem i Zvezda i Partizan se finansiraju sa državne strane ali vidi se gde je sns ekipa.

    I uvek će dobijati iz države. Ali Neša Roming tipovi nisu u Zvezdi, a kucaj malo vidi ko je gospodin i koje su to kumovske mreže.

    Last edited by Cassius Clay; 10-07-19, 15:04.

    Comment


    • Nemas pojma i izlupeto si se za medalju. Moram tako napisati, prosto ne znam kakve druge reci da upotrebim. Kako ga mrze pa mu daju da muti da baca pare prkeo famoznog Lucky Beta pa novi sponzorski ugovori..pa Pera Antic, Bjelica, Feldin,Rocesti,Enis,Omic,Dangubic, Lazic,Jankovic, Jovanovic, Lesort,Dobric, Davidovac...pa su mu namestili da ga u sezoni 6-1 dobije Dzilo sa velikim Gordicem i Ivanovicem i taj jedan put smo dobili na sudije takoreci...Kako su mu namestili sve ove igrace, pa onda da ga udare jos gore u EC sezoni dobija novi ugvor na tri godine i dovodi Reglanda, KCRiversa, Stratosa, Zirbesa,Oja, Berona i Fayea uz jos skoro sve domace igrace sto su ostali..pa na sve to trenera koji je radio u OLY 20g, pa dva pomcna iz Himkija jbte...KOJI JE OVO APARHEJD...Nego Cova zna, Cova ima para kojih se lako vata i trosi za tudje ...

      Pa kad se aparhejd nastavlja sa sve potpisanim novim i vecim ugovorima plus neki tamo Braun, Gist,Dzenkins i Kuzmic...

      Mislim buraz, da ti ne kontas nista...i da bolje da ides da gledas dosije x, tu imas jos vise teorija zavera i svakako su slicne ovim tvojim xDDDDD

      NA SVE TO GA TOLIKO MRZE DA GOSTUJE NA PINKU I SNS GLASILIMA VISE NEGO SESELJ... mislim stvarno ovo je bilo suvise lako..moras bolje da se spremis kad dodjes sa mnom da pricas o kosarci
      Last edited by LosmiSK; 10-07-19, 15:07.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ne kontam ništa. Vrejdao bih i ja tebe ali me mrzi. Ti si ko moj matori deda koji kaže "jao, zaratiće Vučić i Haradinaj" a ovi na prst u dupe.

        Nivo tvoje naivnosti i pokušaja da ispadneš korektan kao, to je smešno.

        Da li Zvezda dobija većinu novca od države? Da. Da li Partizan? Da. Gde je Andrejeva ekipa? U Partizanu.

        Javi šta ti nije jasno pa da raspravimo otkud to Neša Roming u Partizanu pa prkosi Andreju, koji je, jelte u Zvezdi.

        Dosije x... Neka, teletabise ću da gledam, da se naviknem na to razmišljanje.

        Comment


        • sns je u svakoj pekari u gradu a ne u najvecim klubovima u zemlji. Naravno da su tu i da rade zajedno. Nema KKP problema da radi, bili su kaznjeni zbog Dula sto nisu slusali, malo dobili samare i sad su mirni kao bubice. Naravno da je KKP njihov interes takodje, to niko i ne kaze da nije.

          To za Haradnija i vucica se slazem i ne bacaj meni taj kontekst. Samo prica kako se coki bori protiv sns i zemlje je upravo za teletabise i ljude koji se slikaju sa svojom LK na dan ozbora i salju u centralu da dobiju zeleno i da su odradili svoj deo posla.

          Kazem samo da ovo da on sam pravi pare i snalazi se je njaveca glupost koju sam cuo na ovom forumu, onda mozes zamisliti koliko to nema veze istinom...

          Tebi ne valja Miloje, ne valja Radonja..valja ti Terza i Coki, i sta ja dalje sa tobom da diskutujem? Za tebe je ova desnica, tu bi trebao negde da se trazis..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ja nikad nisam ni rekao da pravi pare sam. Ja sam rekao da ni reorganizaciju nije izvršio. Rekao sam da mu je država pomogla.

            Ali sticajem okolnosti država ne pumpa više ludački kao za vreme Radonjića nego su počeli da daju Zvezdi propisano a u Partizan malo više da ulažu jer žele svoje ljude u Zvezdi a Čovića su hteli na čelo KSS.

            Ja ne mislim da Čović daje svoj novac ali je kombinvoao sa znatno manjim sredstvima nego ranije, a koje je kanale našao, to samo on zna.

            On nije pao ni za šta nikada, ima taj prejake veze internacionalne. Otkud sada pare za ovo, pored državnog novca, to ne znam.

            Ne mislim ja da je on dobra vila da daje iz svog džepa ali ne daje ni Andrejeva ekipa budi siguran.

            i opet ti mene svrstavaš negde, opusti se što se nerviraš. Ja sam četničina, nikakva desnica. Zadovoljan?
            Last edited by Cassius Clay; 10-07-19, 15:19.

            Comment


            • Dobro. zadovoljan.

              Znaci negde je pare nasao ali nije od drzave i nisu pale sa grane....i ako sve sto je ''stekao'' je nastalo od drzave i sto su verovatno iz iste sluzbe nikli..dao mu je neko treci...evo nek bude po tvom ukusu R.DJ. mislim da bi ti se to resenje najvise svidelo.

              Hvala na odgovorima i lepoj diskusiji, sad sam nesto pamentiji, nego pre 15 minuta
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nisu iz iste službe a i da jesu, ne moraju se voleti. Iz iste su i Čeda, Vesić i Beba pa se mrze kao psi.

                Otkud ja znam gde je on nabavio novac i je li uzimao kakav kredit ili šta već, to je čovek koji pliva svuda i znao je da je prošle sezone ili pukovnik ili pokojnik.

                Par igrača se stislo, par igrača dobrih dovedeno.

                Zaista ne znam odakle mu novac za Teodosića, ali znam da će im država dati samo onoliko koliko mora plus sponzori. Neće biti maničnih upumpavanja, a koje kombinacije ima, to verovatno Šarac zna, ja ne znam to.

                Comment


                • Sve sto si napisao i gde treba neko da ti veruje je ja znam, ja sam cuo i to je to. Sad ne treba verujemo svojim ocima, vec da verujemo tvojim vezama sa Malmeka i Kriptona..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • šešelj-haradinaj-čeda-vesić-kumovi-kripton i beba jebeni...pa dal imate duše?

                    Comment


                    • @Zero_privilegi Oni su se u javnosti i za "JAVNOST" povukli iz KKCZ, nakon Grobarskih skandiranja "Vucicu p....u", tada je postao preveliki pritisak na vladajucu koaliciju, jer nisu hteli da se bave gasenjem navijacke pobune, pa su se navodno povukli! To da su sada JAVNO preko LIMARA u KKP je jasno kao dan, sada glume veliki preporod KKPa uz njihovu bezgranicnu pomoc, ali je jasno kao dan za koga i dan danas navija GOSPODAR! Sve sto se desava u KKCZ je direktno povezano sa batom i dalje! Ovde se sve desava uz njihov amin i to je jedino tacno! I da ne bi bili trn u oku, kod nas se ne eksponiraju, dok se kod njih preko limara pojavljuju kao spasioci! U oba kluba su na vodecim direktorskim pozicijama clanovi SNSa kojima vire 2 prsta clanske karte!

                      Comment


                      • Gde vi odoste... Udjem da vidim je l’ potpis’o Teo i je l’ ima Sarca, a vi djubrite li djubrite. Ebo vas Bata i merenje patke ko je veci SNS-ovac... Koga boli k... za to, daj Tea ‘vamo!

                        Comment


                        • O najaktuelnijoj temi koja se tiče imena njegovog novog kluba Jović kaže:

                          "Ugovor sa Bajernom mi je istekao. Čekam početak priprema sa reprezentacijom i na to sam maksimalno fokusiran. Za mene je najvažnije da sam zdrav i oran za rad u nacionalnom timu. Oko mog transfera se još ništa ne zna, ali mislim da bi uskoro trebalo da bude sve poznato".
                          Uskoro ponovo u Zvezdi.

                          Comment


                          • Ajde molim vas nsdjite drugi topik za ova prepucavanja. Pun ki kurac politike gde god se okrenem. Dodjem ovde da malo iskuliram a doceka me 5 stranica o sns-u. Sve u ovoj drzavi je u vezi SNS, ili ranije DOS-a, Slobe kurca palca. De moderacija molim vas.

                            Comment


                            • Ne stizem od posla al radice banovina cim se dokopam malo vremena.


                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                                Nisu iz iste službe a i da jesu, ne moraju se voleti. Iz iste su i Čeda, Vesić i Beba pa se mrze kao psi.

                                Otkud ja znam gde je on nabavio novac i je li uzimao kakav kredit ili šta već, to je čovek koji pliva svuda i znao je da je prošle sezone ili pukovnik ili pokojnik.

                                Par igrača se stislo, par igrača dobrih dovedeno.

                                Zaista ne znam odakle mu novac za Teodosića, ali znam da će im država dati samo onoliko koliko mora plus sponzori. Neće biti maničnih upumpavanja, a koje kombinacije ima, to verovatno Šarac zna, ja ne znam to.

                                Prijatelju, ja ne mogu da udjem u raspravu sa navijacem FC Bayern/KKP a na forumu navijac shatro KKCZ .
                                Ti stvarno mislis da on zna ko je Nikola Petrovic, Nesa Roaming, Kijanovic, i citava ta ekipa oko Andreja i Vucka.......... ne znam samo sto gubis vreme nesto mu objasnjavajuci.

                                Raspravljas se sa forumasem koji navija za klub za koga ni stanovnici ne navijaju u gradu u kojem taj klub igra. Pa ja sam se upisao od smeha na sinocnu izjavu Lucica kod Sarenca da ga ljudi u Minhenu pitaju zar Bayern ima kosarkaski klub. Pa oni su nepoznati u svom gradu a ovde njihov navijac se buni kako se klub finansira?

                                Sve si u pravu, mi kao klub treba da nas bude sramota sto dovodimo Gista, Browna, nego treba da dovodimo one mediokritete sto je bivsi forumaas kacio ovde iz nekih tajvanskih liga, jos samo fali da angazujemo igraca sto ih Delija Zabalj kaci.
                                To koliko para se upumpava se vidi po zavrsnom racunu koji je prijavljen i koliki je minus napravljen. Druga je stvar sto to kaci "kosarkaski novinar Sarapa" a ne kaci minus njegovog kluba od 6.8 miliona je opet prica za masu da se prime.

                                I da jure se pare da se dovede zver na playu i na tome se radi. Odgovor za sve ostale zainteresovane forumase . Toliko

                                Te pare ce se vratiti nadamo se kroz prodaju ulaznica i dve do tri solje koje tradicionalno LosmiSk kupuje ako se smiluje a ne udeli te pare siromasnoj nepoznatoj kosarkaskoj sekcije za 99.9 % stanovnistva MiNKena.
                                Last edited by Šarac; 10-07-19, 16:33.

                                Comment

                                Working...
                                X