Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kad je Šarac škrt na informacijama ovih dana....

    Comment


    • Simanic ipak ima ponude i najvjerovatnije odlazi.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Simanic ipak ima ponude i najvjerovatnije odlazi.
        Je l ti to sumnjaš u strikove riječi?

        Comment


        • Pa ako prodamo Simanica za dobre novce i ako uz to imamo 500k za pleja onda cemo ponuditi Teu ugovor gde ce staviti prst na celo. Realno trazila bi se karta vise i moglo bi to da se isplati a da ne pricamo o sponzorima.

          Realno to bi bio tim za velika dela ALI sumnjam da samo kes igra ulogu. Zasto coveku treba da ga pluju kada ne ide, da ga ponizavaju jer bi se stvorila atmosfera da moramo na F4.

          Bolje u neki Cska 2 god 5 mil i miran. Teo je cudna glava, ja bi voleo da se ova saounica sto pre zavrsi i da ili on potpise negde ili da nadjemo pleja.

          Comment


          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
            Je l ti to sumnjaš u strikove riječi?
            Shvatam da je kontra ali mozda nije bio upucen. Ipak moj izvor ne masa kada je ovo u pitanju
            Ima interesovanja top klubova pa je realno ocekivati da se sa nekim dogovori a nama pare trebaju sad.
            Pa pogledaj promo marketinga za sezonske... Neka se bomba sprema na pleju pa ce vidimo.

            Comment


            • Ko vam je bolji igrac, Pefi ili Jovke?

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Ko vam je bolji igrac, Pefi ili Jovke?
                Kad je zdrav Jovke bez razmisljanja. Obojica su ciglari bez suta, igraju dobru odbranu, ali pregled igre koji Jovke ima je uh.... ;)

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Shvatam da je kontra ali mozda nije bio upucen. Ipak moj izvor ne masa kada je ovo u pitanju
                  Ima interesovanja top klubova pa je realno ocekivati da se sa nekim dogovori a nama pare trebaju sad.
                  Pa pogledaj promo marketinga za sezonske... Neka se bomba sprema na pleju pa ce vidimo.
                  Žao mi Simanića, jedan od omiljenijih igrača iz prethodne godine, ali ako ćemo te pare da uložimo u dolazak Teodosića. onda dižem obe ruke za.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Ko vam je bolji igrac, Pefi ili Jovke?
                    Uvek Jovic, cak i sa problemima koje ima. Markovic vec odavno, osim odbrane ne igra nista, a i to ce biti sve losije kako godine pristizu. Nama treba neko ko ce da pospaja visoke sa kosem, a ne kos geter, tako da je Jovic pravi, ako moze da izgura sezonu koliko, toliko.
                    Naravno, najbolji bi bio neki Jovicoliki bez problema sa ledjima, ali ne poznajem trziste da bih predlozio

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Žao mi Simanića, jedan od omiljenijih igrača iz prethodne godine, ali ako ćemo te pare da uložimo u dolazak Teodosića. onda dižem obe ruke za.
                      Zanimljivo gledanje na stvari. Ako fale novci za Tea neka se isprsi neki privatni investitor, a dete Simana neka se razvija pa iz drugog plana neka terorise mrezice sirom Evrope. Posle plasmana na Final 4 neka prodaju Simanu :P

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Simanic ipak ima ponude i najvjerovatnije odlazi.
                        Ponude znaci u mnozini, realno je da ce onda otici, a takodje mozda moze i da se izvuce veci novac od nekog planiranog ako ima vise konkurenata za potpis.

                        Sto se tice Teodosica, novac je svakako bitan i napolju moze da dobije vise nego ovde, ali ja mislim da mu pre svega ne trebaju ta nerealna ocekivanja koja ce se pojaviti ako bi on potpisao za Zvezdu. Znam je nas jebo ti nas (tako nesto bese ).

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Zanimljivo gledanje na stvari. Ako fale novci za Tea neka se isprsi neki privatni investitor, a dete Simana neka se razvija pa iz drugog plana neka terorise mrezice sirom Evrope. Posle plasmana na Final 4 neka prodaju Simanu :P
                          Misliš isti "privatni investitor" koji finansira i ova pojačanja do sad !?

                          Nismo mi Real Madrid da imamo beskonačni izvor para, to mora biti jasno, kao što mora biti jasno da se za svaki dinar propisno "nateže", da l kod onog ko uglavnom pare i pumpa, da l kroz rezulrate, da l kod drugih sponzora....ništa danas nema na lepe oči, ma koliko to drugačije izgledalo na prvu loptu.

                          Comment


                          • I ako Teo dođe u Zvezdu gde će prihvatiti ponudu nižu cirke 2 miliona, to će biti priča svih priča......onda ovi što valjaju kvazi priču o igranju iz ljubavi mogu stvarno da nam se sagnu kad se pomene ta tema....a sad ajde ajde Bože pomozi.

                            Comment


                            • Teo sigurno nece dobiti manju ponudu od nas, kao sto ni Braun ne kosta 300k, ja ne znam majke mi sta je sa vama i sa koje ste planete dosli. Kako ih tacno placa, dal BGH20, da li nekim drugim centrima i ko zna cime, ali to ce sigurno biti deo price. Ako se ovo ikada skine sa vlasti,a mora bar od starosti ako od niceg drugog i kad dodju ovi timoi i ovi trasferi na red..bice kuko majko pa zar je to stvarno toliko...i tako se radilo...

                              Ubedjen sam da su ovo batine pare i da cemo dobiti jos 2-3 dobra, bas dobra igraca i da sumnjam da ce bilo ko biti prodat..

                              Zoc je ostao tamo bez titula, samo mu u zivotu fali Simanic ove sezone, ja sam pre cuo za Barsu i pisao sam ovde..to moze proci samo kod nasih trenera, sto znaci da su kombinacijeii mozete zamisliti koliko dodje do samog kluba onda...

                              Sve u svemu nema sta da brinete, ovo je sns projekat, znate da kad oni nesto naprave da je to od dobrog materijala i stabilno...i da ce dugo da traje
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Losmi, malo je reći da nisi u pravu. Čović i Bata se ne druže već dve godine. Zvezda dobija novac od države kao i Partizan. Ne mislim količinski, ali ako već hočeš da znaš, Neša Roming i batini pajtaši su u Partizanu.

                                Pričaš iz glave i donosiš neke zaključke koji empirijski nemaju utemeljenje, nikakvo.

                                Nema nikakvog igranja iz ljubavi, vi očigledno niste upoznali ženu jednog fudbalera/košarkaša. Ako potpiše, potpisaće za 1,2 miliona, da bi moglo dete da mu raste ovde, žena da ide u Djura bar ekipu, on sa svojim društvom i zbog deteta + nije igrao prošle sezone pa da se vrati.

                                Nema tu ljubavi.

                                Nije da nije sve u parama u smislu Zvezde, nego ima Beograd svojih čari i mogao bi sa pola kurca da igra
                                Last edited by Cassius Clay; 10-07-19, 14:48.

                                Comment

                                Working...
                                X