Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Tenis je bio uzasan u oba polufinala , igraci rizikuju povredu , a onda bi to organizatore moglo djavolski da kosta..

      Vec odavno je nagovesteno tendencijom da ce klima biti sve nepredvidljivija u buducnosti da tenis mora postati poludvoranski sport. Pariz je predugo cekao..
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Сутра све изпочетка и Рафа ма све од првог кола...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Ako je Timoti bio za to,onda sve ok

          Comment


          • шта год да упадне у терен игра се прекида, овде лете кесе, кишобрани, сунцобрани, мобилни телефони и судија са његове столице...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Srkisa View Post
              Ako je Timoti bio za to,onda sve ok
              кад је видео како се Ноле пакује, отрчао до клупе и покупио ствари и трком отишао, није се обратио судији да ишта пита, клинци хтели да га заштите сунцобраном али се сунцобран преврнуо и сломио, једва је живу главу спасао, где да се буни?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                Da su pravila da se tenis ne igra po vetru onda se nije ni ttebalo pocinjati,i sve u redu bi bilo
                Ja znam da u biciklizmu ljudi gube velike trke jer duva vetar jedan dan,doduse oni to uvezbavaju,ne znam kako je u golfu ali verovatno se igra po vetru
                Ja ne znam da sam teniser sigurno bi bilo dana kad vetar duva ili otisao 2,3 dana u neke predele gde stalno duva i vezbao
                Medjutim sad kad znam da se tenis definitivno ne igra po vetru to ne treba raditi sigurno
                Znaci treba da naprave pravila da li se igra pp vetru i do koje brzine,ako se igra onda nek igraci treniraju za to
                Mozda sam malo prestrog bio,ali mi se ne svidja potez,zao mi je Tima,a secam se kako je Novaku bilo 2012,sa tim da je Novak vec tada bio veliki igrac,a Tim tek pokusava da bude i pitanje kad ce biti,pre svega prema Timu je nefer,zato mi sutra nece biti zao ako izgubi
                Ne poricem da se mec trebao nastaviti ako je poceo. Uostalom, vjetar je poceo malo da slabi. I slazem se da Novak nije bas sportski postupio.

                Ali moras gledati kako izgleda realni svijet. Zvijezde navlace tumacenje pravila kako im odgovara. To je posebno izrazeno kad su pravila neadekvatan. Evo prilike da se donese pravilo o vjetru.

                Sjecam se da je polufinale USO 2012. prekinuto zbog vjetra. Pravila o sigurnosti publike su to nalagala. Pa valjda bi mec trebao biti prekinut prije nego se postavi pitanje sigurnosti publike. (Tada jesu letjele stolice.)

                Comment


                • Sreća njegova da se ne pita Bojane odma bi ga banovala.

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post
                    Ako je Timoti bio za to,onda sve ok
                    Ma jok, voli dečko pesak u očima i da ocenjuje let one balonjare. To što Novaku više šteti igri ne znači da je Timu lepo da igra u onakvoj katastrofi.

                    Dečko veruje u svoje kvalitete, ne treba mu vetar da bi pobedio. I ono nije bio vetar nego tornado

                    Comment


                    • Da je onakav vetar duvao na Rafaelovom mecu ... Mozda bi sada Federer bio u finalu a Nadalovi navijaci kukali nad sudbinom kletom.
                      Zato poruka za sve Nadalove navijace: tisina! Pstttttt.... Cuder more i manje da se kaki.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Zato su ona dvojica najveci, ljudi cutali i igrali i zavrsili mec, zato Roger dobija ovacije punog Satrijea
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Zato su ona dvojica najveci, ljudi cutali i igrali i zavrsili mec, zato Roger dobija ovacije punog Satrijea
                          Daj prestani vise. I nije Djokovic pobegao kao sto se pise. Stavljas samo tvitove koji to pokazuju, a one koji govore drugacije preskaces.

                          I nije bio put Satrije kao sto pricas, i tu lazes.

                          Comment


                          • Nije pobegao, samo je rekao, ja vise igrati necu i iskukao prekid
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nije pobegao, samo je rekao, ja vise igrati necu i iskukao prekid
                              Ajde videcemo sutra na pres konferenciji. Inace pogledaj ove tvitove:

                              https://twitter.com/carole_bouchard/...45965112827904

                              https://twitter.com/TheSporTalk/stat...ost-today.html

                              Comment


                              • Originally posted by joshmor View Post
                                (zarazio me tuta)



                                nekom ce se gadno obiti o glavu a grah kaze da ce biti veeeeeeeeeeeeeelke svadje na forumu
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X