Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sporiji je i Federer nego tad.
    OVAKO

    Comment


    • Naučio sam da vremensku prognozu pratim na italijanskom portalu www.ilmeteo.com koji obično daje zaista precizne vremenske prognoze.

      Italijane po običaju ne krasi neka preciznosti ali kdo vremenskih prognoza su zaista nepogrešivi.


      V petek se očekuje kiša več od 8 sati. Kiša če pojačati oko 14. od 17 napred se očekuje promenljivo vreme.



      E pitanje, da li če se odigrati mečevi u petak.


      Postoji neka opcija, da se počne sa mečevima u 17 ali tko zna.

      Možda bi bilo najpoštenije da se sva polufinala odigraju u suboto (očekuje se lepo vreme), te finale u nedelju


      Ne verujem, na mogučnost igranja finala u ponedeljak, jer se i u ponedeljek opet očekuje kiša.



      Znači favorit u finalu če biti onaj ko potroši manje snage u polufinalu (subota). Brza pobeda u polufinalu je kapitalnog značaja.

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Sporiji je i Federer nego tad.
        Meni se cini da nije sporiji, ali nema toliko snage kao 2011. Njemu odgovara samo super brza igra, tako da sve preko 3h moze biti pogubno..

        Comment


        • E imam jedno ozbiljno pitanje za tebe... Dal ti stvarno vjerujes da Nadal moze preko Noleta do 12 slema?ako udju u finale. Moja prognoza da ce ga Nole zavrsiti za 2:22 Cak je ovo bolja opcija za Noleta da igra 2 dana za redom protiv solidnih igraca posto do sada nije imo pravi test, taman da fino udje u formu za finale a svi znamo kakvo vreme I temperatura ovih I narednih dana ide u Parisu Realno Novaku je po meni najveci test SF veci I od finala...

          Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Zika View Post


            после бајрама
            Sto ljudima nisi link okacio da gledaju mec


            Comment


            • има варијанта и Качанов Зверев да се боре за финале...
              sigpic

              Comment


              • @Bokimajsta

                Ne moze nikako biti bolja opcija za Novaka da igra 2 dana za redom, nema on vise 24, 25 godina.
                Thiem da bude veca prepreka od Nadala-coveka koji je najveci ikad na sljaci, pa to je suludo.
                To sto nije imao pravi test je mac sa dve ostrice.

                Mislim da ce cetvrfinalni mec biti tezi od polufinala sto zbog seckanja ritma zbog proklete kise (taman kad je bio u naletu), sto zbog znatno jaceg protivnika od svih prethodnih.
                Od meca Khacanov-Thiem ocekujem iscrpljujucu borbu i pobedu Thiem-a 3:2.
                Last edited by Pikaso; 06-06-19, 08:38.

                Comment


                • JA sam siguran da ce Nole proci Zvereva glat a Kacanov Tiema u 4 Polufinale Nole Kacanov vidjecemo A a sa druge strane Federer u 4

                  Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                  Comment


                  • Da budem iskren sumnjam u Nadalovu psihu, pre ili kasnije ce da se raspadne

                    Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                    Comment


                    • Moja prognoza je da ce danas da se zavrse oba cetvrtfinala, a sutra nema tenisa od kise tako da u subotu oba polufinala u nedelju zensko finale ponedeljak musko

                      Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                      Comment


                      • Kukanje, jadanje, zavere, vradzbine prizivanje kise, pa sunca, pa sve po spisku organizatorima RG, daj bre pricajte o tenisu nezavisno sa kojeg ugla gledate stvari, ko je kriv sto Rafini spinovi zavrsavaju u Atlanski Okean na Majamiju, zbog vetra i loseg vremena ili sto na prelepom suncanom danu zatvaraju krov na Wimledon-u zato sto su ta stara pravila jos iz viktorijanske Engleske a tradicija je tamo svetinja ko je kriv sto je tinisac koji je dodirnuo mrezu izgubio poen j... na pravila a li za sve su ista, neki bi zeleli da se igra po kisi kako bi loptica bila teza izgubila spin itd vec sutradan zavisi od oponenta bi voleli sunca, daj vec jdnom odlucite i saljite svoje molitve Bogu jer samo on vam moze pomoci kako vidim

                        Comment


                        • Originally posted by Bokimajsta View Post
                          Moja prognoza je da ce danas da se zavrse oba cetvrtfinala, a sutra nema tenisa od kise tako da u subotu oba polufinala u nedelju zensko finale ponedeljak musko

                          Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk
                          Nije ti dobra prognoza za petak.
                          Igrace se isperkidano, veovatno.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Bokimajsta View Post
                            Moja prognoza je da ce danas da se zavrse oba cetvrtfinala, a sutra nema tenisa od kise tako da u subotu oba polufinala u nedelju zensko finale ponedeljak musko

                            Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk
                            Tvoje prognoe su sasvim realne osim činjenice, da nisem baš siguran da če se muško finale igrati u ponedeljak

                            Sve zavisi od toga da li če se igrati oba polufinala u subutu ili ne.


                            Vremenska prognoza za sutra ostaje ista. Postoji neka mogučnost, da če se igrati prvo polufinale u 17 sati.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Nije ti dobra prognoza za petak.
                              Igrace se isperkidano.
                              I meni se cini, oko 14h,15h je najveca vetovatnoca za kisu, ostalo je ok.
                              A najvece pitanje je kad ce da krenu, da li ce biti pametni da bude ipak raniji start.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Zašto piše not before 14:30? Desi se nekad čudo pa WTA pokušaji završe za sat i šta onda, čeka se još sat i po da izađu, svakako sutra igraju 1/2 pa nema žurbe?

                                Comment

                                Working...
                                X