Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    A misle, vidis
    Hit

    Bar smo dobili žurku na twitteru i obavezna pitanja novinara na konferenciji:
    "It has been reported that you've left the RG site before it was announced the play was canceled for the day. Can you tell us more about this?"

    - Look, I've been made aware by the officials that due to bad weather forecast for the evening, there's no point in continuing today. I don't know when they announced it, or how long it takes them to do so, but i left immediately after finding out.

    "So, just to clarify, you didn't leave before you found out it was canceled?"


    Eto, da ne morate taj deo da slušate posle

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Kako i dalje mozes da budes admin posle onakvih komentara o Novaku na AOu 2016. ?

      Inace, mec se nastavlja sutra u 12h. To nije dobar znak sto se tice planova organizatora za finale RGa.
      pa samobanovala se posle boUže

      ne znam na kolko
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Pa on je zafrljacio u publiku,mogao je biti diskvalifikovan.
        Cerekanje govori ako ima vec nesto sto nije receno i pokazano
        Dobio je opomenu, ti toliko pratis tenis, valjda znas koja je kazna kad se loptica lansira u vis
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Da dobro to je tebi smesno , a recnik koji uprotrebljavas je nedolican -forumu
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Znači finale u ponedeljak ili?

            Comment


            • Originally posted by Srkisa View Post
              Trebao je izaci izgubiti i reci,ne znam da igram po vetru,ti si bolji nisam zasluzio slem i cao,a ne ovako otici ko *****
              A ja sam siguran da nije bio tako iznerviran,da se smirio da bi mogao dobiti Tima i u ovim uslovima
              Ja se nadam da su organizatori doneli odluku,ako je on onda je mozda Kirijos u pravu,moze imati 50 slemova,nece biti Goat,isto se moze reci za Rafu 2012,onda ispada Roger najkorektniji u tom polju
              Malo si prestrog.

              Kada je Rafa napustio finale 2012. i odbio da se vrati rekao je da se teren bio pretvorio u kaljugu. I bio je u pravu. Svejedno, obicaj je da se mecevi igraju po takvom terenu.

              Mecevi se prekidaju zbog kise i vrucine, zasto ne bi i zbog vjetra? Vidjeli smo da je vjetar nosio kisobrane, da li smo trebali vidjeti da nosi i stolice. Udari vjetra su isli preko 60 km/sat. Da li se trebalo igrati na 80, 100, 120... Jasno da se u nekom trenutku mora prekinuti.

              Prle je ispravno primijetio da igraci mijenjaju tehniku. To jeste zanimljivo, ali ja bih ipak zelio pravi teniski mec u kome ce pokazati ono sto su vjezbali godinama i polirali u zadnjih nekoliko nedjelja.
              Last edited by NI; 07-06-19, 18:27.

              Comment


              • NI kralj foruma.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Srkiša, jesi li ti siguran da se tvoj ljubimac zove Novak Đoković, da nije neki drugi Novak u pitanju
                  Da ali pre svega sam ljubitelj sporta i spprtskog ponasanja,ovo nije sportski,a i ne volim kad neko trazi lakse nacine da stigne do cilja
                  Ostavljam prostor da su organizatori doneli odluku,onda je ok

                  Comment


                  • Šta ćemo ako i sutra bude vetra?

                    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • http://www.sportklub.info/forum/show...eorije-Zavjere

                      Otvorena vam je i tema, ako ne znate

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Hit [emoji23]

                        Bar smo dobili žurku na twitteru i obavezna pitanja novinara na konferenciji:
                        "It has been reported that you've left the RG site before it was announced the play was canceled for the day. Can you tell us more about this?"

                        - Look, I've been made aware by the officials that due to bad weather forecast for the evening, there's no point in continuing today. I don't know when they announced it, or how long it takes them to do so, but i left immediately after finding out.

                        "So, just to clarify, you didn't leave before you found out it was canceled?"
                        [emoji3]

                        Eto, da ne morate taj deo da slušate posle
                        A kad mrak padne na oci i pomuti razum, svasta ispliva.

                        Niko normalan to ne bi uradio. Jbg ja smatram da je Novak normalan i da je zdravorazumski covek, normalno je da su mu rekli (sa njegovim uticajem ili ne) da se nece vise igrati.

                        Mats je u studiju odmah rekao da su organizatori otkazali, jer znaju da stize jos gore vreme, da bi se seckala igra, i da nisu zbog tog famoznog vetra.

                        Rekla sam vec, ali jbg na tw neko nesto napise...i odmah se to prihvata kao iskljuciva istina.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Previse je ostrascena ovde vecina. Steta je samo sto smo danas imali priliku da gledamo 2 vrhunska teniska meca a ono sto smo gledali je bilo sve samo ne tenis. Cisto sumnjam da je Novak samoinicijativno izasao, uradio bi valjda to kod prvog prekida kada je razgovarao sa supervizorom turnira a po izrazu lica ovog je bas boleo k.... za Novakove zalopojke. Ako jeste - osvaja RG, valjda je jasno da se odvratan GS mora osvajati uz odvratno ponasanje

                          Comment


                          • Nije Novak Rafa
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • U koliko sutra nastavljaju?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Malo si prestrog.

                                Kada je Rafa napustio finale 2012. i odbio da se vrati, rekao je da se teren bio pretvorio u kaljugu. I bio je u pravu. Svejedno, obicaj je da se mecevi igraju po takvom terenu.

                                Mecevi se prekidaju zbog kise i vrucine, zasto ne bi i zbog vjetra? Vidjeli smo da je vjetar nosio kisobrane, da li smo trebali vidjeti da nosi i stolice. Udari vjetra su isli preko 60 km/sat. Da li se trebalo igrati na 80, 100, 120... Jasno da se u nekom trenutku mora prekinuti.

                                Prle je ispravno primijetio da igraci mijenjaju tehniku. To jeste zanimljivo, ali ja bih ipak zelio pravi teniski mec u kome ce pokazati ono sto su vjesbali godinama i polirali u zadnjih nekoliko nedjelja.
                                Da su pravila da se tenis ne igra po vetru onda se nije ni ttebalo pocinjati,i sve u redu bi bilo
                                Ja znam da u biciklizmu ljudi gube velike trke jer duva vetar jedan dan,doduse oni to uvezbavaju,ne znam kako je u golfu ali verovatno se igra po vetru
                                Ja ne znam da sam teniser sigurno bi bilo dana kad vetar duva ili otisao 2,3 dana u neke predele gde stalno duva i vezbao
                                Medjutim sad kad znam da se tenis definitivno ne igra po vetru to ne treba raditi sigurno
                                Znaci treba da naprave pravila da li se igra pp vetru i do koje brzine,ako se igra onda nek igraci treniraju za to
                                Mozda sam malo prestrog bio,ali mi se ne svidja potez,zao mi je Tima,a secam se kako je Novaku bilo 2012,sa tim da je Novak vec tada bio veliki igrac,a Tim tek pokusava da bude i pitanje kad ce biti,pre svega prema Timu je nefer,zato mi sutra nece biti zao ako izgubi

                                Comment

                                Working...
                                X