Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto Federer onako pogodi coveka lopticom, kada je smiren i hladnokrvan?
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Šalu na stranu. U svakom sportu ovo su totalno neregularni uslovi, ko kad bi dao fudbaleru probušenu loptu i rekao igraj. A sad što su gazde turnira nedodirljive i sve gledaju kroz profit.....Sjetim se onog nekog meča Jankovog, mrak-kiša-vjetar a oni ni govora o prekidu.

      Comment


      • Nadam se da je istina da se samo pokupio i otisao, pa vrh , obozavam tog coveka

        Comment


        • Kako moze on bez odluke sudije da izadje,ne verujem u to,ovaj bi odmah mogao da ga diskvalifikuje i da Timu pobedu a nije to uradio.

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Je l ovo ljudi misle da igrači čekaju zvaničnu objavu RGa da se neće igrati više? Možda saznaju kad im iskoči na twitteru [emoji3]
            A misle, vidis
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Može Novak sve. Lobi je na njegovoj strani. Nazvao sam par ljudi, sve je sredjeno

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Kako i dalje mozes da budes admin posle onakvih komentara o Novaku na AOu 2016. ?

                Inace, mec se nastavlja sutra u 12h. To nije dobar znak sto se tice planova organizatora za finale RGa.
                sad je strasno sto cu navijati za Nadala?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Maxx-a View Post
                  Sto Federer onako pogodi coveka lopticom, kada je smiren i hladnokrvan?
                  kog coveka?
                  lik se usrao, loptica otisla u vis
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Nazalost imam osecaj da ces ovakva da budes do god velika trojka bude igrala. Ali ne brini, nece Rodzer sacuvati rekord. I Novak i Rafa su bolji teniseri od njega.



                    Naravno. Samo treba da kaze da on nece da izadje u nedelju sta god se desilo. Nisu ludi organizatori da gube tolike pare. Morali bi da pomere finale.
                    Već je rekao.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      sad je strasno sto cu navijati za Nadala?
                      Jeste. Strasno je Aj da je bilo ko drugi u finalu, ali Nadal ? Znaci navijas protiv Srbina sa bilo kim da igra. Sto je previse, previse je.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        sad je strasno sto cu navijati za Nadala?
                        Očekivano. Sa pobedom Nadala živi nada da ga neće prestići i Novak plus Novak bi sa pobedom ovde drugi put vezao 4 i bio bi jedini sa po 2 titule najmanje na svakom slemu.

                        Ovako sa Nadalom Rodžer i ima neki argument da je ovaj dominirao na šljaci i broj nedelja na atp no1.

                        Sve je to očekivano.

                        Comment


                        • Trebao je izaci izgubiti i reci,ne znam da igram po vetru,ti si bolji nisam zasluzio slem i cao,a ne ovako otici ko *****
                          A ja sam siguran da nije bio tako iznerviran,da se smirio da bi mogao dobiti Tima i u ovim uslovima
                          Ja se nadam da su organizatori doneli odluku,ako je on onda je mozda Kirijos u pravu,moze imati 50 slemova,nece biti Goat,isto se moze reci za Rafu 2012,onda ispada Roger najkorektniji u tom polju

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            kog coveka?
                            lik se usrao, loptica otisla u vis
                            Pa on je zafrljacio u publiku,mogao je biti diskvalifikovan.
                            Cerekanje govori ako ima vec nesto sto nije receno i pokazano
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Trebao je izaci izgubiti i reci,ne znam da igram po vetru,ti si bolji nisam zasluzio slem i cao,a ne ovako otici ko *****
                              A ja sam siguran da nije bio tako iznerviran,da se smirio da bi mogao dobiti Tima i u ovim uslovima
                              Ja se nadam da su organizatori doneli odluku,ako je on onda je mozda Kirijos u pravu,moze imati 50 slemova,nece biti Goat,isto se moze reci za Rafu 2012,onda ispada Roger najkorektniji u tom polju
                              Nemoj se nervirati, popij kavu

                              Comment


                              • Srkiša, jesi li ti siguran da se tvoj ljubimac zove Novak Đoković, da nije neki drugi Novak u pitanju

                                Comment

                                Working...
                                X