Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo samo na inat može da se uvede u treći set...a tu šta bude
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ma tako je. Sad mu vrati istom merom ali mu daj bar jedan gem.

      Comment


      • Uf, dobro je, nece moarti biciklom u Pariz

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Jednostavno taj inat i zelja za osvetom ce se vidjeti u njihovom narednom mecu u normalnim okolnostima, danas ne sigurno niti ima potrebe. Danas kad bi isao preko limita to bi moglo biti pogubno za nastavak sezone. Nema potrebe za tim rizikom.
          Ma ja bih voleo da vidim jedan break makar pa nek bude i 6-1 ili 6-2. Ono sto smo gledali prethodnih mesec dana, pogotovo Madrid je bas obecavajuce.

          Ali ovaj mentalni restart je nesto nevidjeno u svetu sporta, kakva glava jbt.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Tako je!

            Imamo ga..

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ipak i ova situacija pokazuje koliko su veliki Nadalovi kompleksi. Novak ga je x puta unistio na terenu, sprdao od igre ali nikad ne bi po svaku cijenu jurio neko ponizenje. Jbg ako si veliki budi veliki u svim uslovima.
              Nadal uvek igra maksimalno, cak bi bilo gore da mu je poklonio neki poen i odustao od svog nacina, to bi bilo fazon: evo ti jadan jedan gem
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Visko cita forum, 147 ponosan
                Sta je rekao Visko?

                Comment


                • Da ne može da shvati da su organizatori razdvojili polufinala pa Nole ima manje vremena za odmor.

                  Comment


                  • želja za osvetom se vidi u nadalovoj igri...svidja mi se to, iz perspektive novakovog navijača, a pred rg.
                    sve su to psihološke igrice, i dalje vjerujem da je novak trebao da izađe danas na meč, baš iz tih razloga.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ipak i ova situacija pokazuje koliko su veliki Nadalovi kompleksi. Novak ga je x puta unistio na terenu, sprdao od igre ali nikad ne bi po svaku cijenu jurio neko ponizenje. Jbg ako si veliki budi veliki u svim uslovima.
                      Daj covece sta treses, ponizio bi svako svakoga bilo gde. Jesi zaboravio RG 2015 i onaj prvi set? Vodio je Novak 4 0 i zapinjao za krompir ali se izvukao Nadal, ispogodjivao je tad boga i oca, spustao neke dropove ako se ne varam...

                      Cuj nije velik Rafa zato sto ga bagelovao, ja eto pustace mu gemove... Kad je Novak razbijao njega 2015/2016 kad je ovaj bio povredjen, kad mu davao po 3-4 gemove tad je ok bilo, a sad nije jer ga ovaj razneo.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Ognjen View Post
                        Sta je rekao Visko?
                        Izbacio statistiku da je valjda od 2011. uvek igrac koji igra prvo SF osvajao
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Nadal uvek igra maksimalno, cak bi bilo gore da mu je poklonio neki poen i odustao od svog nacina, to bi bilo fazon: evo ti jadan jedan gem
                          S ovim se apsolutno slažem, ništa gore na svetu ne postoji nego ako osetiš da protivnik namerno ne daje svoj maksimum

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Daj covece sta treses, ponizio bi svako svakoga bilo gde. Jesi zaboravio RG 2015 i onaj prvi set? Vodio je Novak 4 0 i zapinjao za krompir ali se izvukao Nadal, ispogodjivao je tad boga i oca, spustao neke dropove ako se ne varam...

                            Cuj nije velik Rafa zato sto ga bagelovao, ja eto pustace mu gemove... Kad je Novak razbijao njega 2015/2016 kad je ovaj bio povredjen, kad mu davao po 3-4 gemove tad je ok bilo, a sad nije jer ga ovaj razneo.
                            Stefane napalio si se kao klinka na Nadala, bolji je Novak igrač.

                            Comment


                            • Играј мили, бори се. Мора и Надал да повеже неке грешке

                              Comment


                              • Dao mu fore sad krece Nole, to je to, preokret cisti...

                                Comment

                                Working...
                                X