Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • napalio se frajer ko mlad majmun...smješniji je od novaka.
    ispucava se bez razloga, nije mu to pametno pred rg.

    Comment


    • U ovom mecu tesko moze previse da se zainati. Na duze staze mozda...

      Comment


      • Ал је запео Надал...баш цигански вади пиштољ на мртво куче
        Што се мене тиче да могу да бирам да Ђоковић окрене овај меч и победи или да до краја узме све слемове изабрао бих ово прво

        Comment


        • Ma kakvi, neka izgubi sto prije i da se sprema za Pariz, teniski nivo ima, fizicki isto, odmor pa da tamo ostavi sve sto ima i pokusa da jos jednom ugasi tenis
          sigpic

          Comment


          • Novak nema snage ni da slomi reket, cak ni da opsuje. Mislim da se nikad nije desilio da No.1 izgubi mec sa 6:0 6:0.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              kako nisi rekla poljulja
              Izvinjavam se,nisam to htela da napišem...a pišem i gledam istovremeno.
              Svakako mislim da neće uticati bitno na samopouzdanje kako god ovo da se završi.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Poacher sta si ti sad rekao,sto se mene tice dupli krompir za Rg i ja prezadovoljan

                Comment


                • I meni je ok. Umoran je sigurno tako da nije lako sada igrati. Ali bitno je da je osvojio vec jedan masters na sljaci. A i forma je dobra.

                  Comment


                  • Nole prvi servira u drugom..

                    Idemo po gem..

                    Comment


                    • A sad i otisao sa terena, umorio se
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Jednostavno taj inat i zelja za osvetom ce se vidjeti u njihovom narednom mecu u normalnim okolnostima, danas ne sigurno niti ima potrebe. Danas kad bi isao preko limita to bi moglo biti pogubno za nastavak sezone. Nema potrebe za tim rizikom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Idemo Nole za jedan gem i ti si za mene pobedio.

                          Comment


                          • Visko cita forum, 147 ponosan
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • И ево сад ће да добије гем а није могао претходна 3

                              Comment


                              • Ipak i ova situacija pokazuje koliko su veliki Nadalovi kompleksi. Novak ga je x puta unistio na terenu, sprdao od igre ali nikad ne bi po svaku cijenu jurio neko ponizenje. Jbg ako si veliki budi veliki u svim uslovima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X