Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je to maloumnik, bas rijetko odvratno i ljigavo stvorenje. Ozbiljne, ali ozbiljne psihicke probleme ima, a da bi se oni pogorsali treba da nastavi da igra. Igraj Nice jos 20 godina, posle toga ustanova jbg.
    sigpic

    Comment


    • Teska dijabola
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kirjos ima psihickih problema. U svakom slucaju ne znaci da svi treba da ga vredjamo. To bi takodje trebalo da bude zabranjeno pravilama foruma.

        Kirojsa treba kazniti i dodeliti mu psihijatra. Nadam se da ce tada biti bolje.

        Comment


        • On je cak bodrio navijace da ometaju Delpa na drugom delu, posto se tereni jedan pored drugog? Jel to tacno?

          Uff bas dugo traje pauza Mateo-Dijego, nekome pozlilo u publici
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Koji je to maloumnik, bas rijetko odvratno i ljigavo stvorenje. Ozbiljne, ali ozbiljne psihicke probleme ima, a da bi se oni pogorsali treba da nastavi da igra. Igraj Nice jos 20 godina, posle toga ustanova jbg.
            Evo sta ljudi pisu na MTF. Scary stuff.

            "If I were a Gyros opponent I'd be seriously scared to go out on court. You never know what this idiot is gonna do..."
            "Yeah he's a total nutter. Could come out and machine gun the whole crowd. Time for him to be locked up and throw away the key."

            Comment


            • Ja da sam teniser, ja bih ga ubio od zajebancije. Samo njegov hod, kao neki pecinski covjek, je dusu dao za sprdnju i imitiranje. Tenkre...

              Comment


              • Gde mi nestadoše postovi? I zbog čega?

                Comment


                • Nije on malouman samo je deriste.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    On je cak bodrio navijace da ometaju Delpa na drugom delu, posto se tereni jedan pored drugog? Jel to tacno?

                    Uff bas dugo traje pauza Mateo-Dijego, nekome pozlilo u publici
                    Nije, nego je valjda bodrio navijace da pruze podrsku Delpu kad je ovaj zavrsio mec, pa je onda Delpo posle svog meca zastao i odgledao par poena.



                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ma lik je za dvoje godine razmaženo derište, prepotentan, ohol....
                      Reko da pogledam snimak meča i u samom startu vidiš nepoštovanje. Izlaze na mrežu sa sudijom, on dovlači patike , presvlači, odmahuje rukom sudiji- kao samo ti pričaj šta trebaš.Kao da protivnik ne postoji, baš je šljam.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Kirjos jeste nekulturan i zasluzuje veliku kaznu, ali je barem uvek iskren.
                        Iskrenost je, ko što vidiš, dobra samo onda kada se prosipa na drugim likovima i igračima.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Kirjos jeste nekulturan i zasluzuje veliku kaznu, ali je barem uvek iskren.
                          Takodje u njegovim komentarima ima dosta istine. Nije sve tacno i sve izneto na pravi nacin, ali jeste tacno da Nadal ne podnosi najbolje poraze i da ne cestita protivnicama na pravi nacin posle istih,
                          Vrlo cesto pozuri da se prvo rukuje sa sudijom pa tek onda sa protivnikom, sto nije po teniskom bontonu. Pogledaj samo istoriju njegovog rukovanja sa Novakom posle njegovih i Novakovih pobeda.
                          Da me ne razumes pogresno, nije to neka velika mana, ali bi tu mogao da bude malo bolji. Niko nije savrsen

                          Isto tako je tacno da bi Novak voleo da ga vise vole ljudi. Ni meni se to isrekno ne svidja previse.

                          E sada to sto je cirkuzant i sto ljudi previse paznje obracaju na njega je druga prica.


                          Onda se ja izvinjavam sto sam lose protumacio komentar...
                          On mozda ima pravo za neke stvari al nacin na koji to kaze je degutantan i odvratan. Nazvati Tonija Nadala idiot je u najmanju ruku odvratno i nedovento, prvo Toni je stariji od njega, drugo ono sto je Toni uradio u svetu tenisa Nick nece ni za 5 zivota.

                          Nadam se da ce dobiti dozivotnu kaznu, ovakav kreren ne zasluzuje nista drugo.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            On mozda ima pravo za neke stvari al nacin na koji to kaze je degutantan i odvratan. Nazvati Tonija Nadala idiot je u najmanju ruku odvratno i nedovento, prvo Toni je stariji od njega, drugo ono sto je Toni uradio u svetu tenisa Nick nece ni za 5 zivota.

                            Nadam se da ce dobiti dozivotnu kaznu, ovakav kreren ne zasluzuje nista drugo.
                            Nazvao ga je idiotom onako zargonski, i upravu je decko. Ovaj njemu reko da je neskolovan. Gdje je problem? Ne diraj po meni i to je to. A Toni je prvi poceo.

                            Comment


                            • Nisam shvatio gdje je ispao problem. Na početku trećeg seta NK napravio brejk, odma zatim Rud vratio i tu nastaje problem. Mitinguje 20 sekundi i onda ide ona scena bacanja reketa i stolice.

                              Comment


                              • Dobro pošto su mi postovi obrisani a nisam dobio objašnjenje zašto onda da preformulišem svoju misao i iznesem je bez da ikoga vredjam na šta imam pravo.

                                Bar tako piše u pravilniku.

                                Momak je skroz na mestu samo se bavi pogrešnim zanimanjem.

                                On treba da bude vodja navijača (Onog čije ime ne sme da se pominje) a naziv grupe da bude "Severna Koreja i Južna Afrika"

                                Comment

                                Working...
                                X