Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Noto, znaci ovo je bilo TUŠEEEEEEEEEEEEEEEEE... Jednom sam posao kod ljudi koji su se ubijali od filmova... Gledali po 3-4 dnevno... Ali najjace je sto je nakon svakog bilo otprilike "A nije bio nesto"
    To je masovna pojava, samo da kažu da su gledali, ne znam u čemu je fora I Vladan ima loš skauting, pa nasjeda na sve i svašta, a meni je krivo što vuče dreamy u provaliju

    Comment


    • Originally posted by dreamy View Post
      A vala neka si mu rekao konacno, samo ovo za serije umesto dreamy trebalo je da napises Vladan, a inace sve je fino napisano, gramaticki ispravno, sto je kod tebe isto problematicno poslednjih dana
      A na noticu ne obracaj paznju, filozofira nesto, a svaki dan mi trazi film za preporuku, nego mu bila fora da se prikljuci, glupo mu vise da voajerski samo posmatra nase postove
      Kad odlucim da mi je gramatika bitna poci cu u komentatore pod lupom,vjeurjem da cete mi tamo sve fino objasniti
      Samo se ti drzi mojih preporuka,do sad nije bilo greske kako i sama kazes
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Umre i ona na kraju u Love Story pa je to limunada
        Mislim na Edge of love,a pisem Never let me go

        U svakom slucaju TEOL ne valja
        Onda je i 50/50 limunada.. Limunada je nesto sto treba da te opusti, da pustis mozak na pasu, a ne da gledas kako se neko pati ceo film jer umire od raka.

        Mozes slobodno uvuci taj jezik, kontam da nekome taj film i nije nesto, meni se svideo, ta prica mi je drugacija.. ali ne kazem da je neki strasan film i da mora svakom da je dobar.. kako god, bolji je sigurno od Little bit of heaven, Serendipity i slicnim tresevima..

        Originally posted by notorious View Post
        To ti vjerujem jer gledaš sve i svašta, ovim postom si samo dokazao da kod tebe nema biranja, dok ja po mjesec dana tražim neki dobar film.
        pwnd


        Sturdust je divan jedan film..

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          To je masovna pojava, samo da kažu da su gledali, ne znam u čemu je fora I Vladan ima loš skauting, pa nasjeda na sve i svašta, a meni je krivo što vuče dreamy u provaliju
          Jedva cekam da pogledam par onih tvojih, samo da vidim ima li nade.
          Originally posted by Vladan View Post
          Kad odlucim da mi je gramatika bitna poci cu u komentatore pod lupom,vjeurjem da cete mi tamo sve fino objasniti
          Samo se ti drzi mojih preporuka,do sad nije bilo greske kako i sama kazes
          Ah, pa naravno, tamo sam dr.mr.sci, izdominirala sam.
          Vazi
          ....

          Comment


          • Originally posted by altlosta View Post
            Onda je i 50/50 limunada.. Limunada je nesto sto treba da te opusti, da pustis mozak na pasu, a ne da gledas kako se neko pati ceo film jer umire od raka.

            Mozes slobodno uvuci taj jezik, kontam da nekome taj film i nije nesto, meni se svideo, ta prica mi je drugacija.. ali ne kazem da je neki strasan film i da mora svakom da je dobar.. kako god, bolji je sigurno od Little bit of heaven, Serendipity i slicnim tresevima..


            pwnd


            Sturdust je divan jedan film..

            Gori je masu,onakav film moze samo da smori ljude ;)
            Stardust meh

            Ovo su tresevi,a Notebook je sjajan.
            sigpic

            Comment


            • There are currently 5 users browsing this thread. (4 members and 1 guests)
              A niko ziv se ne vidi,
              ....

              Comment


              • Kakvih sve kompleksasa nema... Uopste mi nije jasna ta igra skrivanja. Uopste...

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Kakvih sve kompleksasa nema... Uopste mi nije jasna ta igra skrivanja. Uopste...
                  Ni meni, 6 ljudi, 4 kretena, a svi skriveni.
                  ....

                  Comment


                  • Originally posted by dreamy View Post
                    There are currently 5 users browsing this thread. (4 members and 1 guests)
                    A niko ziv se ne vidi,
                    Ma to je cest bug...

                    Btw, preporucujem svima seriju "Spooks", Englezi objasnili neke stvari
                    sigpic

                    Comment


                    • ima njig cetr-pe nevidljivig
                      ija
                      jedini kolko-tolko normalat




                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Gori je masu,onakav film moze samo da smori ljude ;)
                        Stardust meh

                        Ovo su tresevi,a Notebook je sjajan.
                        Malo se ponavljamo, ne? To ponovi neki Sandlerov zonfa?

                        Originally posted by dreamy View Post
                        Ni meni, 6 ljudi, 4 kretena, a svi skriveni.
                        Do takve neke racunice sam i ja dosla, moramo da mislimo na iste.

                        Comment


                        • Samo da kazem da sam zahvaljujuci svom velikom znanju o filmovima, serijama, a i zivotu uopste, jer sam ipak ja mnogo matoriji od svih vas, ali mlad duhom, izboksovao da me dreamy prihvati za virtuelnog prijatelja. Nije bilo lako, poziv je sedmicama visio, ali je napokon uvidjela koje sam ja suho zlato i valja me imati za prijatelja, bar na forumu.

                          Ovo je bio mali korak za covjecanstvo, a za mene nije bas ni korak, jer sam se samo pomjerio malo u krevetu, usled egzaltacije, nakon primijecenog novog frenda na mom profilu.

                          Comment


                          • ako nelažete
                            ušta i sumljam
                            ondak je to neka forumska patka
                            jar meni uvek piše da imam samo ja ijoš troje nevidljivig





                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              Malo se ponavljamo, ne? To ponovi neki Sandlerov zonfa?


                              Do takve neke racunice sam i ja dosla, moramo da mislimo na iste.
                              Kao sto i sama rece nisi gledala ostale Sandlerove samo 50 first dates ali je vazno da znas da su losi
                              Ne vidim sto to Notebook nije klise i deja vu,a ostali su izlizani...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by altlosta View Post
                                Malo se ponavljamo, ne? To ponovi neki Sandlerov zonfa?


                                Do takve neke racunice sam i ja dosla, moramo da mislimo na iste.
                                Ali prekinula sam se

                                Originally posted by M_G_S View Post
                                Samo da kazem da sam zahvaljujuci svom velikom znanju o filmovima, serijama, a i zivotu uopste, jer sam ipak ja mnogo matoriji od svih vas, ali mlad duhom, izboksovao da me dreamy prihvati za virtuelnog prijatelja. Nije bilo lako, poziv je sedmicama visio, ali je napokon uvidjela koje sam ja suho zlato i valja me imati za prijatelja, bar na forumu.

                                Ovo je bio mali korak za covjecanstvo, a za mene nije bas ni korak, jer sam se samo pomjerio malo u krevetu, usled egzaltacije, nakon primijecenog novog frenda na mom profilu.
                                Ne lazi, ja sam tebe dodala
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X