Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je ovo zabavnije masu, Marsovac mi je precrn film, potpuno nejasan, nelogican i debilan. Satorsko krilo u svemiru krv ti jbm. Pa vise mi logike ova cudovista imaju. Ovo me je barem zabavilo i stvarno je video i audio spektakl.
    sigpic

    Comment


    • Kad prije.

      The Fate of the Furious

      http://extratorrent.cc/torrent/55752....Hive-CM8.html
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Meni je ovo zabavnije masu, Marsovac mi je precrn film, potpuno nejasan, nelogican i debilan. Satorsko krilo u svemiru krv ti jbm. Pa vise mi logike ova cudovista imaju. Ovo me je barem zabavilo i stvarno je video i audio spektakl.
        Procitaj knjigu, bolja je od filma.

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Ljudi komercijalni film + Met Dejmon jednako je "ne moze na dobro da ispadne" film.

          Mislim da je od takvih jedino Marsovac podnosljiv (a i to zato sto je Ridli radio), ovo ostalo...
          Born mi je guilty pleasure. Odgledam za dan prva tri dela jednom godisnje.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ja sam lepo rekao podnosljivo ne vrhunski film

            edit. Borna nisam gledao, samo I deo koji mi nije nista spec. Ali opet jbt Met Dejmon... kako njega neko moze da gotivi?
            sigpic

            Comment


            • Ja
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Stvarno???
                sigpic

                Comment


                • Pa dobro nisam luda za njim, ali mi je ok skroz.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • I meni je bas ok, sto se mene tice odlican glumac ali moze imati bolje filmove. No sta tek reci za Kejdza, top glumac, a filmovi bas tesko smece.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kejdz je jedino top glumac u univerzumu u kom je i Stalone top glumac .

                      Top glumac je bas ono, jak opis. Pitanje je da li je i ok glumac.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odlican glumac, Leaving Las Vegas jedna od najjacih rola ikad, nevjerovatno nesto, zastrasujuce dobro. Ali filmovi bas tesko smece.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobar je Kopola, mada nije snimio gledljiv film 15 godina
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • A i u Adaptation je ruzno izdominirao, kao i Kuper, jedan od potcjenjenijih likova. Bas steta sto snima najgore filmove ikad.
                            sigpic

                            Comment


                            • Living Las Vegas i sta jos?

                              I Ricard Keli je rezirao jednog Doni Darka pa sta je posle toga uradio? Milion primera gde prosto imas jedan rad koji je vrhunski sto ne mora da znaci da si ti vrhunski autor. Takodje prejako opet jedna od najjacih rola ikad. Dobra uloga, dobio je Oskara, sve regularno, ali jedna od najjacih sigurno nije.

                              Mada i nije mu bila neka konkurencija, tada je Son Pen vrv bio veci favorit za Dead man walking, mozda Hopkins za Niksona, mada taj film i nije stekao imao neku kriticku prihvacenost.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma brate pa nije to fudbal da mu treba kontinuitet i da bi dokazao da je glumcina, evo De Niro i Pacino godinama prelose stvari snimaju pa ko ce reci da su losi glumci? Niko, medju najboljima su ikad. On je tu pokazao da umije da glumi jer je uloga bila veoma zajebana, a donio ju je na poseban nacin bas i niposto nije bila favorit za Oskara, a dobio ga je jer je bas izdominirao. The Rock odlican film isto iako mu uloga nije bila zahtjevna, Con Air takodje, tu je Kjuzak cini mi se koji se smatra nekim B listerom, pa Kejdz je tu jaci trista puta. Dobra gluma u Moonstruck, pomenuo sam Adaptation vec. E sad sto nece da snima normalne filmove je njegov problem, Voken je snimio sve i svasta u karijeri i sam kaze ne moze da odbije kad mu neko ponudi ulogu, pa bila i najgora na svijetu, pa je nevjerovatno dobar glumac.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X