Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel gledao neko Rogue One?
    sigpic

    Comment


    • Ponavljam se, nisam ni jedan, niti cu

      Salu na stranu sto je fora sa milijardu Star Wars filmova? Misle li bataljivat'?

      Odgledah Hands of Stone, iako sam znao cijelu pricu o Duranu jako lijepo je ispricana i ova. Koliko je god veliki bio Manos de Piedra, mogao je biti i mnogo veci. No draz je u tome sto je on takav kakav jeste uradio sto je uradio. No mas!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        Jel gledao neko Rogue One?
        Jos uvek ne, ali ima vremena. Ti jesi?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Jel gledao neko Rogue One?
          Gledao ja juce i mogu ti reci da mi se svideo mnogo vise nego sto sam ocekivao. Ima onu SW magiju i moram priznati da me je dirnuo
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Jos uvek ne, ali ima vremena. Ti jesi?
            Ne jos i pitam se kako nisam . Mozda sutra.
            sigpic

            Comment


            • Ichi the Killer

              Nakon ovog filma moji senzibiliteti su skroz otupeli, da sam gledao film pre par godina sigurno bih ga iskljucio nakon 10 minuta.Ovako je tip tresa kakav obozavam i meni je bio veoma zabavan film, mada obiluje sa dosta nasilnih scena(mnogo scena mucenja) i puno krvi na sve strane.Moze dosta toga da mu se zameri, ali jednostavno je takav napravljen da samo predjes preko toga i zapravo zabavan ti je zbog takvih ''nelogicnosti''.Kod dosta bizarnih situacija sam umirao od smeha.Film svakako nije za svaciji stomak , neka pogleda svako kome ne smeta gledanje koreanskih filmova mada i tada mislim da ce posle nekih scena nekima to da bude previse.

              Kakav je otac Kakihara Prva scena u kojoj se on pojavljuje

              American Werewolf in London

              Sta tek o ovome reci, film se ne moze drugacije doziveti nego kao sprdnju.Dobra parodija

              Comment


              • The Handmaiden



                Reditelj kultnog filma "Oldboy", donosi nam još jedan klasik. Ovoga puta u krimi-erotičnom trileru "Sluškinja". Priča o ljubavnom trouglu, sačinjenom od ljubavi, mržnje, pohlepe i požude. Film koji me je samo uverio kakav je majstor Chan-Wook Park. Ne bih znao kojim rečima opisati sjajnu scenografiju, šminku, muziku, kostime. Sve je postavljeno sa jako puno detalja, a svaki od njih je izuzetno značajan za sam film. Radnja filma je inace smeštena 20-ih godina proslog veka u periodu kada je Koreja bila pod Japanskom okupacijom.
                Režija je maestralna i nikako se ne odvija jednolično. Scenario podeljen na tri različita vremenska perioda koji se naizmenično izmenjuju i nadopunjuju. Ono što mi je bilo sjajno jeste korišćenje istih scena i po nekoliko puta u filmu ali iz različite perspektive. Scenario je izrazito raznolik, gde se osim glavne priče (prevare), javljaju i brojne teme ljubav, seksualnost, umetnost, ljubomora...Ima dosta eksplicitnih scena, golotinje, ali ni u jednom trenutku ne deluje nimalo vulgarno vec senzualno. Jednostavno, scene koje ne otkrivaju sve, a pokažu jako puno. Likovi su zahtevni, toliko puno karakteristika za svakog ponaosob i tako dobro ih razvija do poslednjih scena.

                Ubedjen sam, još jedan antologijski film o kojem će se pričati godinama!!!

                10/10
                Last edited by Heartbreak; 19-12-16, 22:16.
                sigpic

                Comment


                • IMG_2381.jpg

                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Film svakako nije za svaciji stomak , neka pogleda svako kome ne smeta gledanje koreanskih filmova mada i tada mislim da ce posle nekih scena nekima to da bude previse.
                    U ovom slucaju japanskih
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Odgledao upravo "American Sniper", i preporucujem ga svima.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Šta reći pa tek sada? Sumnjam da ima neko na forumu da nije gledao.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment




                          • Odavno nisam gledao film sa toliko dobrih dijaloga.

                            Comment


                            • Danas me ortak ceo dan smara kako je moguće upasti u frku sa zakonom ako koristim Popkorn, što radim svakodnevno skoro, pa bih molio nekog pismenog za te stvari da mi pojasni o čemu se radi i kolike su šanse da me neko jednog dana smara za povredu autorskih prava ?

                              Comment


                              • Trenutno nemamo zakone koji mogu nas da kazne. Mogu da kazne čoveka koji uploaduje ali ne verujem da će to kod nas biti skoro. U gotovo svakoj državi EU ako skidaš pirateriju preko torenta dobiješ kaznu ali od provajdera a vlasti krivično gone samo ljude koji to kače na net . Sad sam izguglao šta je Popcorn pošto gotovo sve skidam preko torenta ne pratim ovakve sajtove i siguran sam da je to samo mala paranoja tvog ortaka (imam i ja istog takvog koji ne sme da skine torent boji se uhapsiće ga )
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X