Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Jel ima neki normalan sajt za gledanje filmova sa prevodom? bez milion reklama i tih sranja
    http://online.filmovisaprevodom.org/

    Kada te prebaci na drugu stranu samo idi na backspace(pa Enter) i vratice te nazad.Nisam ni ja za to znao, greskom sam pritisnuo.

    Da POI ne radu sugavi CBS, verovatno bih do sada poceo da gledam.Ovako pre ili kasnije ce da zaseru seriju zesce.Boli njih dupe, dok god imaju veliku gledanost trebalo bi da se pusta i siguran sam da ce da ima 10 sezona minimum.

    Comment


    • http://www.imdb.com/title/tt2319580/?ref_=nv_sr_2

      Jedna od najboljih komedija... pa ikad

      Rec je o jednoj maloj luci u kojoj zive divni, ali malo primitivni ljudi. Mesto polako odumire jer nema dovoljno posla, pa su se odlucili da dovedu neku veliku kompaniju.
      Za to im je potreban doktor u luci, kojeg naravno nemaju

      Igrom slucaja dodju do doktora koji treba da ostane mesec dana, a na njima je da ga "zavedu" ne bi li ostao za stalno.
      Ne mozete da zamislite na koje sve nacine oni pokusavaju da ga privole, a ja necu da vam spojlujem... stvarno morate sami da vidite

      Sjajni Gleeson, pa bivsa zvezda Friday Night Lights, a buduca True detective-a - Taylor Kitsch i najjaci lik ikad Simon (Gordon Pinsent)

      Zaista preporucujem svima

      Comment


      • Како ћу са задовољством да га погледам вечерас.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ja sam od Mekelera gledao samo Last Night, koji uopste nije los.

          Hvala na preporuci.
          sigpic

          Comment


          • Evo ja totalno suprotnost da preporucim zajebano, cudan film , meni zanimljiv bas ...Buried http://www.imdb.com/title/tt1462758/?ref_=fn_al_tt_1
            sigpic

            Comment


            • Samo ne ocekujte da cete vristati od smeha. Nije ovo taj tip komedije...
              Ono sto je sigurno da cete ceo film imati kez od uveta do uveta

              Malo je ovako cistih, pristojnih komedija

              Comment


              • Ljudi, ne mogu da listam stranice unazad da vidim da li je neko podelio ovu stranicu.
                Code:
                https://popcorntime.io
                preuzmete aplikaciju i preko nje gledate filmove/serije u 720/1080p sa prevodom. Jako dobro izgleda
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Kad bih poredio Interstellar i Inception odlučio bih se za ovaj drugi...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Samo ne ocekujte da cete vristati od smeha. Nije ovo taj tip komedije...
                    Ono sto je sigurno da cete ceo film imati kez od uveta do uveta

                    Malo je ovako cistih, pristojnih komedija
                    Glison i cista komedija, tu nesto nije u redu
                    Ako je na foru U Brizu ili Cuvara onda je sjajna sigurno. Glison inace brutalno dominira u tim malo drugacijim komedijama koje obozavam.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Glison i cista komedija, tu nesto nije u redu
                      Ako je na foru U Brizu ili Cuvara onda je sjajna sigurno. Glison inace brutalno dominira u tim malo drugacijim komedijama koje obozavam.
                      Bolji mi je od Briza
                      A nisu bas na isti fazon...

                      Comment


                      • Izvinjavam se sto prekidam diskusiju, ali kada vec pominjete Glisona, da li ste gledali Calvary ?

                        Mislim ja jesam, ne treba mi preporuka, samo me zanima da li se dopao jos nekom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nisam, ali ocu, i ovaj Ljubisin isto. Inace se trudim da odgledam sve od Brendana.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Il Capitano View Post
                            Kad bih poredio Interstellar i Inception odlučio bih se za ovaj drugi...
                            Naravno, Inception barem za pola klase jaci film.
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni se ni jedan ne svidja. Mnogo kenja Nolan, previse apstraktnosti za moj ukus, kontam da je i on izgubljen u tim filmovima. Gotivio sam Nolana zbog Prestiza i Viteza, pa i Mementa, mada taj film vise zbog Pirsa, ali sad mi bas ide na zivce.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                                Izvinjavam se sto prekidam diskusiju, ali kada vec pominjete Glisona, da li ste gledali Calvary ?

                                Mislim ja jesam, ne treba mi preporuka, samo me zanima da li se dopao jos nekom.
                                Pa kakav je?

                                Comment

                                Working...
                                X