Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uvek sam znao da vredim za troicu
    al baš za cetir
    eto neverujem





    lutajući reporter tuta bugarin
    nežno šapće sneguljici
    dok patuljci ruju
    u rudnici

    Comment


    • Originally posted by dreamy View Post

      Ne lazi, ja sam tebe dodala
      A sad kao hoce da ispanem "mangup", da podrzi ovo "L'uomo fatale"... Ma samo dreamy moze ovakav dzek da bude...

      Comment


      • sad je negde ošo jedan nevidljivi
        pa imamo ja i jedan toni
        i njig samo trojica
        cia
        na svako slovo po jedan





        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          A sad kao hoce da ispanem "mangup", da podrzi ovo "L'uomo fatale"... Ma samo dreamy moze ovakav dzek da bude...

          ....

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Kao sto i sama rece nisi gledala ostale Sandlerove samo 50 first dates ali je vazno da znas da su losi
            Ne vidim sto to Notebook nije klise i deja vu,a ostali su izlizani...
            Netacno, gledala sam i u drustvu neki kad kupuje nekih milion ferarija, i ono sa onim klincem, pa Just Go With It, onda one neke kad se pretvaraju u zivotinje i zemske, fora foru stize..

            Ovo drugo sam vec mali milion puta rekla, nznm vise kuda bi ti sa ovim.. ne vidis, neces ni videti, etoto..

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Samo da kazem da sam zahvaljujuci svom velikom znanju o filmovima, serijama, a i zivotu uopste, jer sam ipak ja mnogo matoriji od svih vas, ali mlad duhom, izboksovao da me dreamy prihvati za virtuelnog prijatelja. Nije bilo lako, poziv je sedmicama visio, ali je napokon uvidjela koje sam ja suho zlato i valja me imati za prijatelja, bar na forumu.

              Ovo je bio mali korak za covjecanstvo, a za mene nije bas ni korak, jer sam se samo pomjerio malo u krevetu, usled egzaltacije, nakon primijecenog novog frenda na mom profilu.

              Čestitam, mada je ovo njen uspjeh. Zato neće da mi pošalje zahtjev, biće joj previše da se sa takve 2 veličine sprijatelji u tako kratkom periodu, mislim da joj je puls 200, ne javlja se ni odje od silne radosti. Poslao bih joj zahtjev, ali mi se zaglavilo dugme na forumu, a i zabrinut sam za njeno zdravlje, koje je narušeno nakon silnih filmova i serija bez svrhe.

              Comment


              • Originally posted by dreamy View Post


                Ipak sam ja gay ;)

                Noto, nema sto da ti ona salje zahtjev... Ima da ga posaljes ti i samo se nadas da ce nekad biti uzet u razmatranje. Ali ne dam te, partneru moj.

                Comment


                • eoga sad je jopet negde ošo jedan nevidljivi
                  pa imamo ja i jedan toni
                  i njig samo trojica
                  cia
                  na svako slovo po jedan





                  lutajući reporter tuta bugarin
                  nežno šapće sneguljici
                  dok patuljci ruju
                  u rudnici

                  Comment


                  • Originally posted by altlosta View Post
                    Netacno, gledala sam i u drustvu neki kad kupuje nekih milion ferarija, i ono sa onim klincem, pa Just Go With It, onda one neke kad se pretvaraju u zivotinje i zemske, fora foru stize..

                    Ovo drugo sam vec mali milion puta rekla, nznm vise kuda bi ti sa ovim.. ne vidis, neces ni videti, etoto..
                    Mr.Deeds i Big Daddy si gledala,oba imaju dobre fore s' tim sto je Deeds klasicna sprdacina,Just Go With It i nisi bas morala.
                    Happy Gilmore,The Waterboy,The Wedding Singer,Little Nicky,Anger Management,Click,Bulletproof odgledaj pa onda pricaj.
                    Vjerujem da su ova dva sa zivotinjama i zenskama(dreamy valja li ovo) Animal i Hot Chick,tu se on smao pojavljuje,to su Robovi filmovi

                    Normalno da ne vidim,meni nema nikakve razlike izmedju konjusara i princeze(to je toliki deja vu vec) i izmedju neke sudbinske ljubavi
                    Last edited by Vladan; 01-03-12, 23:13.
                    sigpic

                    Comment


                    • teo sam ija didem
                      al nemadok sreće
                      nedaju miovi nevidljivi
                      stalno me ustavljaju ne puštaju





                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      Comment


                      • jedan onaj nevidljivi
                        opšte nije nevidljivi
                        nego nevidljivA
                        pame safatala
                        nedami nigde didem
                        ai deću sad didem
                        pa nisam poludijo
                        jaltako jalda




                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kao sto i sama rece nisi gledala ostale Sandlerove samo 50 first dates ali je vazno da znas da su losi
                          Ne vidim sto to Notebook nije klise i deja vu,a ostali su izlizani...
                          Ovo moram da prokomentarisem,da li ti to pri zdravoj pameti hvalis Sandler-a kao glumca,komicara ili sta vec?Pa decko je ocajan,gledao sam dosta njegovih izdanja i ono mogu samo glupi Ameri da gledaju.Tako forisiranje ja odavno nisam vidio,zalosno za onu profesiju koja je jako komplikovana.Procitao sam ovaj post maloprije i zaboravih da ti odgovorim(sto znaci da nisam gledao poslije ovoga i prije ovoga) ,tako da postoji mogucnost da lozis ljude i nadam se da je tako,inace mi se ne obracaj vise...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ozbiljan je, to nije više ni smiješno, ali šta očekivati od čovjeka koji odgleda 2 filma dnevno.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Mr.Deeds i Big Daddy si gledala,oba imaju dobre fore s' tim sto je Deeds klasicna sprdacina,Just Go With It i nisi bas morala.
                              Happy Gilmore,The Waterboy,The Wedding Singer,Little Nicky,Anger Management,Click,Bulletproof odgledaj pa onda pricaj.
                              Vjerujem da su ova dva sa zivotinjama i zenskama(dreamy valja li ovo) Animal i Hot Chick,tu se on smao pojavljuje,to su Robovi filmovi

                              Normalno da ne vidim,meni nema nikakve razlike izmedju konjusara i princeze(to je toliki deja vu vec) i izmedju neke sudbinske ljubavi
                              Originally posted by AK47 View Post
                              Ovo moram da prokomentarisem,da li ti to pri zdravoj pameti hvalis Sandler-a kao glumca,komicara ili sta vec?Pa decko je ocajan,gledao sam dosta njegovih izdanja i ono mogu samo glupi Ameri da gledaju.Tako forisiranje ja odavno nisam vidio,zalosno za onu profesiju koja je jako komplikovana.Procitao sam ovaj post maloprije i zaboravih da ti odgovorim(sto znaci da nisam gledao poslije ovoga i prije ovoga) ,tako da postoji mogucnost da lozis ljude i nadam se da je tako,inace mi se ne obracaj vise...
                              Ne moras ni citati, posto se covek neumorno ponavlja. I na veliku zalost, ne lozi

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ovo moram da prokomentarisem,da li ti to pri zdravoj pameti hvalis Sandler-a kao glumca,komicara ili sta vec?Pa decko je ocajan,gledao sam dosta njegovih izdanja i ono mogu samo glupi Ameri da gledaju.Tako forisiranje ja odavno nisam vidio,zalosno za onu profesiju koja je komplikovana.Procitao sam ovaj post maloprije i zaboravih da ti odgovorim(sto znaci da nisam gledao poslije ovoga i prije ovoga) ,tako da postoji mogucnost da lozis ljude i nadam se da je tako,inace mi se ne obracaj vise...
                                Ne lozim,meni su njegovi filmovi odlicni,bar znam da cu se nasmijati.Sad to jos samo znam kad gledam Karela,nekad je bio i Lesli Nilsen i to je to.
                                Kao komicara,iako je Martin rekao da je jedan od najboljih glumaca trenutno i da bi volio da ga vidi u nekom drugom zanru.
                                Znate vi bolje od Skorsesea vjerujem
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X