Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Scarface" je bas romantican film. Ovaj je niko i nista, zaljubljen je u onu koja je zena onog sto ima sve, ali svojim trudom ipak uspeva da dodje do nje, pa ona umesto sa onim koji ima sve ode kod ovog sto nekada nije imao nista, a sad ima sve Romanticno zar ne ?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Gandalf View Post
      "Scarface" je bas romantican film. Ovaj je niko i nista, zaljubljen je u onu koja je zena onog sto ima sve, ali svojim trudom ipak uspeva da dodje do nje, pa ona umesto sa onim koji ima sve ode kod ovog sto nekada nije imao nista, a sad ima sve Romanticno zar ne ?
      E to je romantika, a ne ovo sto gledaju MGS, noto i Vladan
      ....

      Comment


      • gandalf
        Tip je bio latentni gejcina, ali je pokusavao sve to da prikrije goneci zene koje nije mogao da ima... Na kraju je i platio glavom zbog te svoje maske... Umjesto da je uzgajao cvijece, on je gajio koku i takav zivot mu je dosao glave.

        Comment


        • Je li neko gledao film "Stalker" ?
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • @ MGS, moguce, moguce
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              Koliko god sam htela da budem opasna, ne mogu posle ovog posta, ludaku
              Jao ne laaaazi i ti, kakvi ste svi muskarci foliranti...Priznajte, nece vam niko nista, gledate romanticne filmove svi do jednog, i tacka

              Ali noto je najjaci, ovamo kao ne gleda, a meni salje linkove: "Jao kakav film, pogledaj obavezno." Ja na link, a ono neki ljubić teski, dvoje su razdvojeni, zivot ih iskusava, ali na kraju su zajedno, srecni su i vencavaju se pod onim belim cudom na travi, i one devojcice sa sesiricima trckaraju okolo..
              Tisina bre
              De sad malo izmišljaj, iako jesam romantična duša, ali ne toliko da bih gledao filmove na isti kalup, to samo ti i Vladan možete, kako vam ne dosadi

              @ MGS ako opet pripremiš priganice, možda se preselim kod tebe, pošto ovaj moj slabo zna u kuhinji.

              Comment




              • :*****

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  @ MGS ako opet pripremiš priganice, možda se preselim kod tebe, pošto ovaj moj slabo zna u kuhinji.
                  Tenkre (izvini, ali to jeste) ne zna da je najbrzi put do muskarcevog srca preko stomaka.

                  A vidji sto Hamza kaze u svom potpisu. Eto imam i dobre preporuke.

                  Comment


                  • 12 Angry Men mi je na listi najbest. U ove domace vam se necu mesati

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Tenkre (izvini, ali to jeste) ne zna da je najbrzi put do muskarcevog srca preko stomaka.

                      A vidji sto Hamza kaze u svom potpisu. Eto imam i dobre preporuke.
                      Ja bas mislim da je Notov decko bolji, a tvoj lepsi.
                      Njegovog mi kukavca zao, svaki dan mora rom.komedije da gleda, ne moze da se izbori posto ovaj dominira u vezi, i sta ce jadan...
                      ....

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Tenkre (izvini, ali to jeste) ne zna da je najbrzi put do muskarcevog srca preko stomaka.

                        A vidji sto Hamza kaze u svom potpisu. Eto imam i dobre preporuke.

                        Raspitaću se kod Hamze kakav si bio kao partner, ali si svakako u igri. Što se tiče mojih filmova, to vam može dreamy postati, šta joj god pošaljem nije gledala, a kasnije se divi filmovima i mom ukusu, stvarno sam jedinstven.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Atlosta, očekujem od tebe da bar donekle obučiš Vladana i dreamy i dovedeš ih na pravi put, vidiš da lutaju sa filmovima i serijama ne znaju gdje udaraju. Zadatak ti je prilično težak, ali vjerujem da ćeš snagom volje uspjeti, i MGS će da pripomogne.
                          Nemoj me u isti kos sa dreamy
                          Edukujem ja i altlostu,bas si kiksnuo ovdje
                          Originally posted by dreamy View Post
                          Dajte molim vas, Rane su kultni film. Ne pricam ja o samom filmu, niko nije izmislio toplu vodu sa njim, ali FORE iz filma... Ostale su i dan danas.
                          Mada ne kapira to svako, razumem te Vlajko
                          PB je Prison Break,zaboravih malo prije
                          Moze biti,nesto sam sporiji...

                          Originally posted by Gandalf View Post
                          "Scarface" je bas romantican film. Ovaj je niko i nista, zaljubljen je u onu koja je zena onog sto ima sve, ali svojim trudom ipak uspeva da dodje do nje, pa ona umesto sa onim koji ima sve ode kod ovog sto nekada nije imao nista, a sad ima sve Romanticno zar ne ?
                          Opisao si i Notebook
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by dreamy View Post
                            Ja bas mislim da je Notov decko bolji, a tvoj lepsi.
                            Njegovog mi kukavca zao, svaki dan mora rom.komedije da gleda, ne moze da se izbori posto ovaj dominira u vezi, i sta ce jadan...
                            Normalno da je moj ljepsi. Pa nisam blavor, no esteta. Volim lijepo. Nego mi noto nesto cudan... On izgleda vise preferira tu unutrasnju ljepotu, zato rekoh da pogleda hamzin potpis jer i to ja imam...

                            Gledao neko Touch of Evil, Orson W.??

                            Ja jesam, i bolji mi je od Citizen Kane-a

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Nemoj me u isti kos sa dreamy
                              Edukujem ja i altlostu,bas si kiksnuo ovdje

                              PB je Prison Break,zaboravih malo prije
                              Moze biti,nesto sam sporiji...


                              Opisao si i Notebook
                              Vala bas, gde sa njim u isti kos, ja volim kvalitetne serije i filmove
                              PB ti isto ne valja?!

                              Ne vredi, totalni ste fejk.

                              Edit: MGS brate, u tebe nisam sumnjala uopste.
                              ....

                              Comment


                              • Originally posted by dreamy View Post
                                Vala bas, gde sa njim u isti kos, ja volim kvalitetne serije i filmove
                                PB ti isto ne valja?!

                                Ne vredi, totalni ste fejk.

                                Edit: MGS brate, u tebe nisam sumnjala uopste.
                                Pa kako onda mozes gledati Gossip,Greys i Notebook?
                                Ok su prve dvije sezone,posle su upropastili seriju
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X