Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da ce moj omiljeni super heroj dobiti dostojnu filmsku verziju.

    Comment


    • Colleteral po 637. put na Avali. Hip hip hooray!
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        Colleteral po 637. put na Avali. Hip hip hooray!
        Na Avali je sve po 637 put. Kakve samo serije puštaju Da nije sporta ne bi ukljičila tv.

        Comment


        • The Dark Knight Rises


          Perfection...


          Zakonom zabraniti snimanje "nekih novih" delova Batman-a!

          Comment


          • Fight Club na Pinku - vrhunac ironije.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Fight Club na Pinku - vrhunac ironije.
              Ma pogledaj ti epizodu Philadephia-e kad Charlie treba da ucestvuje u borbama,to je vrhunac ironije,TATA
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ovo je nenamerna. Niko u celoj kompaniji nema kapacitet da razume film. Pustaju ga jer misle da je kul, limunada, fina prica. Da imaju iole ideju o poruci, zabranili bi ga

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Odusevljen sam, nije moglo na bolji nacin da se zavrsi.

                  Ostao sam bez reci, vredi pogledati vise puta.
                  Ja sam sad bio sa devojkom a verovatno cu ici i sa ortacima... Jbg nisam mogao da cekam, morao sam na premijeru!

                  Sala je bila puna. Cak je bilo i aplauza na kraju.

                  Comment


                  • Najvise su mi se svidjale scene sa Catwoman.Ma koliko god mi se svidjao Sismis, ne mogu da prezalim Betmobil.Otici cu sigurno i ja jos jednom da sklopim sve kockice.Skapirao sam par glavnih stvari, ali mislim da mi neke sitnice nedostaju pa da upotpunim dozivljaj
                    Poslusao sam i soundtrack.Na svakom mogucem se vide spojleri, cak na jednom raspravljaju o kraju.Mogao je Strasilo da plasi optuzene u sudu.

                    Bio neki skroman aplauz na kraju.Prvo ljud pomislili da je kraj, pa se cuo aplauz i ubrzo prestao kada su videli da ima jos.Zavrsi se film i niko ne ustaje u narednih 5 sekundi i odjednom cujes aplauz na silu.


                    Spoiler
                    CatWoman disappears..
                    Batman: so thats what it feels like
                    Last edited by Ricma; 25-07-12, 11:22.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Najvise su mi se svidjale scene sa Catwoman.Ma koliko god mi se svidjao Sismis, ne mogu da prezalim Betmobil.Otici cu sigurno i ja jos jednom da sklopim sve kockice.Skapirao sam par glavnih stvari, ali mislim da mi neke sitnice nedostaju pa da upotpunim dozivljaj
                      Poslusao sam i soundtrack.Na svakom mogucem se vide spojleri, cak na jednom raspravljaju o kraju.Mogao je Strasilo da plasi optuzene u sudu.

                      Bio neki skroman aplauz na kraju.Prvo ljud pomislili da je kraj, pa se cuo aplauz i ubrzo prestao kada su videli da ima jos.Zavrsi se film i niko ne ustaje u narednih 5 sekundi i odjednom cujes aplauz na silu.


                      Spoiler
                      CatWoman disappears..
                      Batman: so thats what it feels like
                      Ocekivao sam ovako nesto za kraj...

                      Spoiler
                      Ocekivao sam kraj kao u Inception-u... gde se vrti cigra i tu se zavrsava! Ocekivao sam da ce se zavrsiti cim Alfred podigne glavu da osmotri okolinu, mozda mali smesak i kraj! Ali mozda bolje ovako, barem znamo da je ziv.

                      Comment


                      • Spoiler
                        Jedna devojka zaplakala kada je ekslopidarala bomba do one scene sa autopilotom.I meni je bas bilo puno krivo i ja(kao i ljudi pored mene) bio na ivici suza, ali sam na neki nacin ocekivao neki twist.Da nije bilo tako onda bi one scene od pocetka meni bile besmislene.

                        Death by Exile


                        Sve u svemu jedva cekam da pogledam sledeci Nolanov film.
                        Mogao bih za koji dan ponovo pogledati Inception.
                        Od svih Nolanovih filmova samo taj nisam pogledao vise puta.

                        Comment


                        • Sledeci Nolanov film je Superman tj Man of Steel... Ali nece rezirati vec ce biti producent, reziju vodi Zack Snyder. Radio je 300 i Watchmen!



                          Spoiler
                          Sa takvim krajem ostavio je prostora za nastavak iako je izjavio da je zavrsio sa Dark Knight-om. Bale je izjavio da bi radio i cetvrti deo, ali samo ako ga Nolan radi.

                          Comment


                          • Msm da je Nolan i co-napisao pricu za film. A ima dve vrste tog teaser trejlera, taj je sa Costnerom koji igra Kent tatu, a onaj international trejler je sa Russellom Crowom, koji je pravi tata, Jor El , i taj mi je bolji, zbog teksta.

                            Inace, pocela sam da gledam The League, mislila sam na pocetku da ce mi bas smetati ta osnovna tema oko koje se vrti serija, ali sam prevazisla to vec do kraja prve ep, super su

                            Comment


                            • U pravu si, radio je i na pisanju price...

                              Comment


                              • Man Of Steel ni izbliza ne moze biti lepo slikan kao i The Dark Knight Rises,
                                prvenstveno zbog toga sto kinematografiju ne potpisuje Wally Pfister, vec
                                katastrofalni Amir Mokri. Steta.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X