Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gandalf View Post
    Odgledah juce Scarface

    http://www.imdb.com/title/tt0086250/

    Odlican film, sjajna gluma Al Pacina, apsolutna preporuka. Jedina mana je sto traje duze nego sto je potrebno.
    jeste da je paljevinski sa moje strane, ali NAJJACi film ikada. najbolji film na temu lakog i opasnog zivota.
    a muzika je sjajna. 80's zakon obozavam ovaj film
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Sandler obara rekorde http://www.razzies.com/history/32ndNoms.asp

      Comment


      • Meni je on bas super bio u Click-u, to mi je njegova najjaca uloga a i odlican je film, ako neko nije gledao
        ....

        Comment


        • Click je jedan fantastican film i sve je sem komedija. Ako se ne varam, "50 first dates" je jedna prelijepa njegova komedija. Ali prelijepa. Druge su uglavnom u nekom goofy stilu.

          Comment


          • Ma da, Click nije komedija, film ima odlicnu poruku, a 50 dates je ona klasicna romanticna komedija, odlicni su bili i oni i Dru, ali davno sam to gledala, mogla bih nekad ponovo.
            ....

            Comment


            • Sve je pocelo s "The Waterboy", usput tu i tamo snimio nesto kvalitetno, ali bilo je i onih bas ekstra, poput "Anger Management" ili "I now pronounce you Chuck and Larry", ali isto prosjecnih... Ali realno, top 3 komicar, ako posmatramo film, u poslednjih 10-ak godina.

              Comment


              • Adam ima svoju ekipu sa kojom radi i nije bez razloga jedan od najboljih glumaca danasnjice sto se komedija tice.Srecni Gilmor mi je presmijesan,ovo je prejako



                Ovo za Maline necu komentarisat',haters gona hate
                sigpic

                Comment


                • Eeee, ta ekipica... A jos kad gostuju jedan drugom u filmu, samo da bi neku rijec izgovorili. Tipa Rob Schneider i njihova "You can do it", ako se ne varam, fora.
                  Last edited by M_G_S; 26-02-12, 18:32.

                  Comment


                  • Za ove ostale nznm, posto nisam gledala, jer mi je on total antipatican, ali 50 first dates mi je smor i klise teski, neko mi je preporucio pa sam premotavala.

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Eeee, ta ekipica... A jos kad gostuju jedan drugom u filmu, samo da bi neku rijec izgovorili. Tipa Rob Schneider i njihova "You can do it", ako se ne varam, fora.
                      Da,da,inace Adam se pojavljuje i u Robom filmovima,Animal ste svi gledali vjerujem i Hot Chick.Tu se Adam pojavi na kratku i samo pici You can do it.Isto kao Rob u Little Nickyja.Busemija ja obozavam u njegovim filmovima,Mr.Deeds mi je vrh
                      sigpic

                      Comment


                      • Vladane sta mislis ko dobija oskara ? Moneyball ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Hostel 3 ako je nominovan,ako nije Artist.To bi se tebi svidjelo Miko crno bijeli nijemi film
                          sigpic

                          Comment


                          • Bice zanimljivo nocas. Moj neki osecaj je sledeci(negde se podudara sa zeljama, negde ne):
                            Film: The Artist
                            GLumac: Clooney
                            Glumica: Glenn Close ili mlada Rooney Mara
                            Sporedna zenska: Debela iz Bridesmadesa
                            Sporedna muska: Nick Nolte
                            Scenario: The Descendants
                            Rezija: Scorsese

                            Mislim da ce Bred Pit bas izvisiti u svakom smislu, iako bi mi bilo zao... Meryl je opet nadmasila samu sebe, ali dosta je njoj nominacija i statua, ne verujem da ce ga dobiti. Zensku sporednu jos zasluzuje i ona u Nobbsu, odlicna gluma i odlicne boobs, ono majka priroda retko daje
                            ....

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Hostel 3 ako je nominovan,ako nije Artist.To bi se tebi svidjelo Miko crno bijeli nijemi film
                              Ma cim je fejsbuk dobio oskara , to ti daje ideju da uzmes kameru pa i ja da snimam autobiografski ,mogao bih i ja oskara pokupiti
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Jaoooj Miko po hiljaditi put, nije Social Network dobio Oskara za najbolji film!

                                A je li gledao neko i svedski i americki GWTDT? Ja nisam ovaj americki, pa je li Ronney Mara bolja od Noomi? Ova je bila super, pa nznm sta je mogla puno da doda ili poboljsa?

                                Comment

                                Working...
                                X