Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Piper View Post
    Ali sve u svemu, dobar film.
    Moze to i bolje svakako, Meg Rajan nije bila na svom nivou, da je malo manje bila navucena na koku u tom filmu...bilo bi bolje garant.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Ko ima SBB i TTV od danas ima i novi kanal, iqs.life
      http://www.iqs.rs/

      Pored talk showova, Ramseya, kvizova i slicnih zanimljivih sadrzaja idu i britanske serije, Doctor Who, Office UK, Extras, Fawlty Towers. Pa ko ne skida da zna

      Inace posjetioci sajta Totalscifionline proglasili su Doctor Who za najbolji ScFi svih vremena

      It had to be, didn’t it? No other sci-fi show combines the breadth of storytelling with such consistency of tone and character. Like the best anthology shows it can take you to any time and any place from week to week, yet like the best continuing dramas it has at its heart a dependable, recognisable hero. The Doctor’s face may change but his archetypal qualities of bravery, decency and fair play remain. For nearly 50 years, we have seen his universe through the eyes of his everyday travelling companions, encountering alien races so enduring that the modern show does not shy away from them, but celebrates them anew. Silurians, Sontarans and Cybermen threaten and thrill children now as much as they did in the 1970s, while the Daleks and the TARDIS are such a part of our cultural landscape that they can be found in dictionaries around the world. The format is so flexible, yet always so distinctly Doctor Who, that it is sure to run for another 50 years.
      Najboljih 100. Supernatural je isto visoko, na 15. mjestu.

      http://totalscifionline.com/features...ntasy-tv-shows
      Last edited by Vladan; 07-06-12, 00:10.
      sigpic

      Comment


      • Altlosta, pogledala oba filma koja si preporucila, odlicna.
        Prskaj, mislim da bi se i tebi svidjeli, pogledaj, posebno In a Better World. ;)
        Btw, Prskaj, zaboravih ti napisati da sam pogledala Scent of a Woman po tvojoj preporuci, dobar, malo prespor, tj. predug za moj ukus (gledala 2 dana, cim nisam odjednom nije mi bas wow ), ali Al odlican.

        Comment


        • Originally posted by majabl View Post
          Altlosta, pogledala oba filma koja si preporucila, odlicna.
          Prskaj, mislim da bi se i tebi svidjeli, pogledaj, posebno In a Better World. ;)
          Btw, Prskaj, zaboravih ti napisati da sam pogledala Scent of a Woman po tvojoj preporuci, dobar, malo prespor, tj. predug za moj ukus (gledala 2 dana, cim nisam odjednom nije mi bas wow ), ali Al odlican.
          Majo, sto si taj koji je odlican napisala skracenicu?

          Comment


          • Originally posted by altlosta View Post
            Majo, sto si taj koji je odlican napisala skracenicu?
            Hahah, mislila sam na Al Pacina u filmu Scent of a Woman.

            Comment


            • "The Machinist"

              Comment


              • Je li gledao ko ovo?

                http://www.imdb.com/title/tt1703925/
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Gandalf View Post
                  ^
                  Mozda ovo ??? Mada ne znam da li uopste ima sex scena u njima

                  http://www.imdb.com/title/tt0861739/
                  http://www.imdb.com/title/tt1555149/
                  Nemoj sad kao ne znas. Pusti to.

                  Comment


                  • Maja odgledala Memento. Svidja joj se iako ga nije razumjela bas najbolje
                    sigpic

                    Comment



                    • Kakve su ovo prozivke???

                      Comment


                      • Fakat
                        Dobar film je li Majo ma sta dobar masterpiece
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Odgledao "Shame"...Fassbenderova gluma za 10...film - meh.
                          Meni je film odlican, ali ne bih ga bas svima preporucila. A znam ja koja gluma se tebi svidja kod Fassbendera tctctc

                          Comment


                          • Originally posted by altlosta View Post
                            Meni je film odlican, ali ne bih ga bas svima preporucila. A znam ja koja gluma se tebi svidja kod Fassbendera tctctc
                            Ma pokidao je covek od prvog do poslednjeg minuta.

                            Film mi je nekako pretenciozan. Imaju Ameri bar 10 takvih gde nesto pokusaju,ali ne uspeju. Moglo je to mnogo bolje.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ma pokidao je covek od prvog do poslednjeg minuta.

                              Film mi je nekako pretenciozan. Imaju Ameri bar 10 takvih gde nesto pokusaju,ali ne uspeju. Moglo je to mnogo bolje.
                              Moguce, ali ja sam prvi put gledala da su ovu temu obradili na ovaj nacin, i mnogo mi se svidja tako odradjena perspektiva.

                              Comment


                              • Originally posted by altlosta View Post
                                Moguce, ali ja sam prvi put gledala da su ovu temu obradili na ovaj nacin, i mnogo mi se svidja tako odradjena perspektiva.
                                Rezija fantasticna,gluma jos bolja. Ima svakako dosta pozitivnih stvari,ali nesto mi fali. Mozda je i do mene

                                Comment

                                Working...
                                X