Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pojavio se odlican snimak za Black Panther

    http://rarbg2018.org/torrent/r5yav8k
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Cuj odlican, pa nije mogao bolji

      Comment


      • Ima onaj BR od 40ak GB sto se kasnije pojavi
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ima li jos koja skrabotina Stan Lee-ja da nije ekranizovana?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Pa mislim da nisam pogledao nijedan Marvelov film koji je izasao u poslednjih 10 godina. Sad svaki strip-junak ima po tri filma najmanje.

            Comment


            • Ja ih gledam zato sto volim stripove generalno. Nista ne moze da se meri sa Dark Knight trilogijom. Niti ce biti takvih filmova niti treba ocekivat.

              Comment


              • Ta tri Betmena sam gledao. Prvi mi je bio najbolji. Ni drugi nije bio los... taj je film Ledger sam izvukao inace bi film bio prosjek. Treci mi je onako... najslabiji od tri. Jedino sam prvi gledao dva puta.

                Tesko se meni takvi filmovi svide, ali ta trilogija mi je ok.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Pa mislim da nisam pogledao nijedan Marvelov film koji je izasao u poslednjih 10 godina. Sad svaki strip-junak ima po tri filma najmanje.
                  To ti sad pali i žari bioskopskim blagajnama.

                  Avengers: Infinity War prvi vikend prikazivanja zaradili 640 000 000, i bukvalno oborili sve rekorde.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Tarantula View Post
                    To ti sad pali i žari bioskopskim blagajnama.

                    Avengers: Infinity War prvi vikend prikazivanja zaradili 640 000 000, i bukvalno oborili sve rekorde.
                    Normalno kad su potrpali sve likove koje je Stan Lee ikada nacrtao.
                    Posto on insistira da se pojavi u svakom filmu - valjda se boje da ne manjka do ekranizacije sledeceg.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Mnogo bolji nego što sam očekivao ...dobitnik Grand Prix-a u Kanu prošle godine https://www.imdb.com/title/tt6135348/?ref_=nv_sr_2
                      sigpic

                      Comment




                      • Jebote, sta je ovo
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ima li jos koja skrabotina Stan Lee-ja da nije ekranizovana?
                          Tek jedan od najmocnijih likova Marvel univerzuma treba da dobije svoj film. E onda nastaje haos

                          Generalno gledano odlican nacin za zgrtanje brdo love. Filmovi nisu toliko losi za one koji vole takvu tematiku i koji su ljubitelji stripa. Stavise. A odredjene serije (posto su videli da i tu mogu dobre pare da se zarade) su odlicne.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Gleda neko La casa de papel? Kakvi su utisci?
                            Zanimljivo i interesantno. Dobra zabava.
                            Pogledaj.
                            Antena 3 je izbacila 13 epizoda, tj. jednu sezonu u komadu, pa je Netflix skratio epizode i podijelio ih u dvije sezone.
                            Najavljena je i treca.

                            @Heartbreak

                            Da, dobar film.
                            Odlican je i The Class - 2008.
                            Campillo je bio jedan od scenarista.

                            Pink Classic - 22:00 - Anatomy of a Murder - 1959
                            sigpic

                            Comment


                            • Odgledao sam sinoć Black Panther u Bluray, ono što Marvel radi sa vizuelnim efektima je nevjerovatno.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Arnel.S View Post
                                @Heartbreak

                                Da, dobar film.
                                Odlican je i The Class - 2008.
                                Campillo je bio jedan od scenarista.
                                Vidiš, gledao sam ga pre par godina, a nisam uopšte znao da je Campilo učestvovao u scenariju
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X