Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta, onda će jedan maraton Vikinga da bude na repertoaru
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Gde zivis pa ti salju?

      To lako moze da se izbegne ako skidas stvari sa privatnih trackera, tu te mnogo teze mogu pratiti. Ili da lepo platis VPN ili Seedbox, verovatno izadje jeftinije nego te silne pretplate, tu ti tek onda ne mogu nista
      U NY, pa mi Comcast smrdljivi salje.. i onako ih mijenjam sledece nedelje pa samo neka salju

      Dje mogu da kupim taj VPN i koliko to kosta? Ja inace samo placam Amazon Prime, ovo ostalo mi je dzabe

      Comment


      • Imate na raru dobre snimke za sve ove potencijalne oskarovce, a ja uprvao odgledah jos jedan - http://www.imdb.com/title/tt3521126/?ref_=nm_flmg_act_4

        Nemojte nista da istrazujete o filmu, samo ga pogledajte. Uzasno je zabavan i cudan

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Imate na raru dobre snimke za sve ove potencijalne oskarovce, a ja uprvao odgledah jos jedan - http://www.imdb.com/title/tt3521126/?ref_=nm_flmg_act_4

          Nemojte nista da istrazujete o filmu, samo ga pogledajte. Uzasno je zabavan i cudan

          Dobar je Ja sam ga gledao u bioskopu. Ne dade mu Franco da progovori sad kad su bili globusi

          Comment


          • Mother!
            Spoiler
            Iz prve mi je film bio sranje, imao sam u glavi par teorija sta je, ali ni blizu onoj pravoj i drug ode na net i procita da se zapravo radi da je kuca majka prirorda itd... onda mi film imao smisla i bio sad mi je OK. Ali mislim da ga moram pogledati jos jednom.
            Last edited by Scouser; 13-01-18, 00:10.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Dobar je Ja sam ga gledao u bioskopu. Ne dade mu Franco da progovori sad kad su bili globusi
              Teska budala

              Comment


              • Hahahahahaha pa njegov film je proglasen za jedan od najgorih ostvarenja ikad Ali eto je docekao da izadje na binu pred holivudskom elitom a i Franco ga vodi po emisijama Ali bas se vidi da je lik uvrnut potpuno

                Vala cu i njegov film da pogledam ako mognem nedje da ga nadjem Sad ce da mu skoci popularnost pa ce valjda biti nedje da se pogleda.
                Last edited by powerslave; 13-01-18, 01:00.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Hahahahahaha pa njegov film je proglasen za jedan od najgorih ostvarenja ikad Ali eto je docekao da izadje na binu pred holivudskom elitom a i Franco ga vodi po emisijama Ali bas se vidi da je lik uvrnut potpuno

                  Vala cu i njegov film da pogledam ako mognem nedje da ga nadjem Sad ce da mu skoci popularnost pa ce valjda biti nedje da se pogleda.
                  Nikad nisam cuo za taj film dok nisam odgledao ovaj i onda naravno krece istrazivanje od pola sata
                  Izgleda da je lik ulozio 5,6 miliona prljavog novca iz Poljske ili tako nesto
                  The Room je na kraju postao kultni film i cak napravio profit
                  Neki ljudi cak imaju sulude teorije o filmu i traze neko duboko znacenje, a ja mislim da je Tomi jednostavno glup i lud i da je napravio najgori film ikada

                  Morace da se odgleda nekad definitivno.

                  Comment


                  • Nije on glup, ali lud je definitivno Kako ga je Franco skinuo, ono je za svaku pohvalu. Ono njegovo ha-ha-ha-ha me je ubilo svaki put

                    Nista mu se ne zna. Trebalo im je dosta da provale odakle je, kolko ima godina... dje je zivio.. Tommy je iz Nju Orleansa, samo ga malo j*be akcenat Fascinantan je lik, nema sta Odakle njemu pare, ljudi mogu samo da nagadjaju. Ko zna sta su mutili ti Jevreji po Poljskoj i dje je sve ta budala bila

                    Kad su isle one uporedne scene na kraju filma, ja nisam mogao da vjerujem da je on stvarno tako "glumio" Nema, mora The Room da se pogleda obavezno I jos se na kraju pojavljuje posle kredita... e tu sam umro

                    Lagano je lik spickao 6 miliona(misterioznog porijekla) na takav film i zaradio 1.800$

                    "ha-ha-ha-ha"


                    Edit: Zasluzio je majstor da ide na avatar
                    Last edited by powerslave; 13-01-18, 09:09.

                    Comment


                    • Uz tebe sam

                      Al kad kaze da ima 20 godina

                      Comment


                      • Kakva legenda jbt, a do prije mjesec dana nisam ni znao za njega. Ja sam odusevljen ovim covjekom Majstor nosi 2-3 kaisa lagano

                        Comment


                        • Kako do sad niste čuli za The Room, to je klasik. Skupiš društvo, kupite dosta pića i gledate, ne može da omane

                          Originally posted by Powerslave View Post
                          U NY, pa mi Comcast smrdljivi salje.. i onako ih mijenjam sledece nedelje pa samo neka salju

                          Dje mogu da kupim taj VPN i koliko to kosta? Ja inace samo placam Amazon Prime, ovo ostalo mi je dzabe
                          A znao sam da je nešto na zapadu Kod nas u Srbiji je neki ADSL provajder slao to pre nekih 7-8 godina, ništa nije ispalo od toga na kraju. Ja bi ti pre preporučio seedbox. VPN je kul jer te bukvalno ubacuje u privatnu mrežu i sakriva bilo šta što radiš na internetu, ali neki torrent sajtovi neće da rade kada im pristupaš preko toga, a može i da ti uspori internet. Zato je seedbox za torrentovanje vrh. Za 15-20$ mesečno bukvalno zakupiš računar i preko njega remotely pristupaš torrent sajtovima, poskidaš šta ti treba na njega i pustiš ga da seeduje (a oni su obično prikačeni na neke sumanute konekcije, tipa 10Gbps) i posle sa njega sve poskidaš na tvoj komp. Tu isto nema šanse da te prate šta skidaš.
                          Nisam ništa od toga koristio jer mi još uvek ne treba, ali Dediseedbox mi deluje vrh. Server u Holandiji, brutalna brzina, 1TB prostora, 15$ mesečno, ne znam da li ima bolji deal od toga.
                          Last edited by s_hyperion; 13-01-18, 11:53.

                          Comment


                          • Novi dodatak na bucket list: "poci na ponocnu projekciju The Room filma i upoznati najveceg licno."

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Mother!
                              Spoiler
                              Iz prve mi je film bio sranje, imao sam u glavi par teorija sta je, ali ni blizu onoj pravoj i drug ode na net i procita da se zapravo radi da je kuca majka prirorda itd... onda mi film imao smisla i bio sad mi je OK. Ali mislim da ga moram pogledati jos jednom.
                              C/p ranijeg posta:

                              Spoiler
                              U pitanju je metaforično - alegorijski odnos Boga (Bardem) i čoveka (Lorensova).
                              Kroz čitav film provlače se biblijske priče, praktično čitava istorija čovečanstva, od Kaina i Avelja, idolopoklonstva, rođenja i smrti Božjeg sina...

                              Njihova kuća u alegorijskom smislu predstavlja odnos čoveka - Boga - čoveka, gde ona (čovek) ulaže sebe (gradeći) taj odnos, ali, s druge strane, ono što dobija zauzvrat nije (Božija) ljubav jer Bog voli isključivo sebe ali ne i nju kao osobu, već samo njenu ljubav prema njemu... Jer Bogu ne treba čovečja ljubav kao takva - u vidu odnosa - odnos ljubavi je dvosmerni proces, dvosmerna ulica u kojome daješ i dobijaš...njemu nije potrebno nešto takvo već isključivo one way street, a to je obožavanje...

                              Drugi ljudi su, kao što pomenuh gore, samo učesnici u tom procesu, koji zbog svojih ličnih želja, htenja i uverenja, svako na svoj način, razgrađuju ono što ona sagradi, u principu imajući isti cilj i želeći isto što i ona, ali, na žalost, kako to u životu biva, isti ciljevi i želje ne donose i jednake razultate za sudionike...

                              To je na neki način priča o neuzvraćenoj ljubavi, gde samo jedna strana daje, a druga samo uzima.
                              I to je ciklus koji se beskrajno ponavlja (zbog ljudske smrtnosti), jer Bogu je bitno jedino obožavanje, a kristal u stvari predstavlja simobol i paradigmu bezuslovne ljubavi koju mu čovek pruža, i stoga mu je toliko dragocen, kao podsećanje na to.

                              Ako se setiš načina na koji je kristal stvoren - od njenog srca - a to srcre je simbol sveukupne, bezuslovne ljubavi koju mu je pružila, dalje objašnjenje neće ni biti potrebno.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • I mene cudi kako do sada niste culi za The Room
                                Koliko mocan film
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X