Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Strasan, ali strasan film Lion. Konkurencija za Oskara odavno nije bila ovako dobra.
    +1 za konkurenciju. Ja prezadovoljan filmskom godinom. Ostali mi jos Lion, Moonlight i Hucksaw Ridge.

    Arrival mi je top film, jedan od retkih koji me je naterao na razmisljanje i ne vidim cemu kritike

    Comment


    • Samo me ovaj Moonlight nikako ne privlaci, ne vjerujem da cu se nakaniti da ga odgledam do dodjele.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Samo me ovaj Moonlight nikako ne privlaci, ne vjerujem da cu se nakaniti da ga odgledam do dodjele.
        Isto

        Comment


        • Malo koga je oduševio film Moonlight, pretpostavljam pogotovu na ovim prostorima... jer nije se lako poistovetiti sa introvertnim, siromašnim, gej crncem iz totalno poremećene porodice (majka narkomanka), u dozlaboga sporoj radnji. Mada se čovek preispituje ovde popriličo, mnogo pitanja, mnogo poruka i odlična gluma. Nešto što će dodatno da odvrati Vladana možda od gledanja... kažu da su kritičari najviše ocenili ovaj film, u ovom veku, posle Boyhooda.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Samo me ovaj Moonlight nikako ne privlaci, ne vjerujem da cu se nakaniti da ga odgledam do dodjele.
            A ni posle dodele
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Posle sigurno ne, znas koliko toga imam u planu, nego dodjela se uvijek ispostuje i pogleda se sto vise nominovanih. Ali ne i Moonlight. Ako je kao Boyhood onda mi je sve jasno
              sigpic

              Comment


              • Ja pogledao Moonlight i nije mi se svideo zbog gej-crnacke propagande sto opet ne znaci da je los.

                Boyhood je klasa za Moonlight.

                Comment


                • Jbt ja pogledao samo La La Land od nominovanih, to mi se nikad nije desilo

                  Ja u subotu idem na Noctunal Animals, malo pre dodele oskara na Moonlight, a zao mi je sto cu tek sutra dan gledati Manchester by the Sea, ali tako su rasporedili filmove na FESTU.

                  Sto se Liona tice njega cu verovatno kuci sutra ili prekosutra, od njega mozda i ocekujem najvise.

                  p.s. ako neko moze da baci link za Lion, ali da je snimak bas dobar
                  Last edited by Heartbreak; 22-02-17, 20:34.
                  sigpic

                  Comment


                  • @Heartbreak

                    https://thepiratebay.org/torrent/171...L_x264_AC3-JYK
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Nema na cemu stvarno

                      https://rarbg.to/torrent/axp6219
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Lion je prelep film
                        brutalan

                        Comment


                        • Odgledah Passengers, vrhunska ideja, moralna dilema ogromna i umjesto da film dodje do dubine i da se razvije taj psiholoski aspekat kao u Moon npr. oni razvodne, ucine klasicnom ljubavnom pricom. Steta, bas ogroman potencija, nije los film, sasvim je ok i solidan ali nazalost nista vise od toga, a mogao je biti sjajan, usudjujem se reci i trebao. S druge strane pitak je, lagan za gledanje i moze se gledati vise puta, tu je Dzena pa sve pada mnogo, mnogo lakse.

                          Sabio Endi Garsija, uloga vrijedna Oskara
                          sigpic

                          Comment


                          • Slicno neko misljenje imam, ja sam ga gledao u bioskopu doduse. Ima par scena zbog kojih je vredelo, npr. bazen i gubitak gravitacije. Iako mi se ideja svidja, nisam ocekivao mnogo od filma, toliko sam i dobio - ne mnogo. Nije los, ali definitivno nista specijalno.

                            Sta mislis za glumu? Ortak s kojim sam gledao mi prica da je bila odlicna, a meni su bili poprilicno neubedljivi Od Prata nisam mnogo ni ocekivao, ali ono sto sam gledao od Dzenifer, ovo joj je bila jedna od losijih performansi. Cameo Fishburna necu ni da pominjem
                            Nije da bih glumu okarakterisao losom, da se ne stekne pogresan utisak, samo mislim da ovakav film gde se sve svede na 1-2 lika mora to da bude na dosta vecem nivou.

                            Comment


                            • Definitivno gluma je morala biti bolja, Fisburn je cak najslabiji bio, bas prelose odradio posao, a Prat je suvi prosjek kako god okrenes, on bolje od ovoga ne moze. Dzenifer je glumacki daleko ispred njih i bilo je odlicnih momenata, pogtovo kad ukapira da su sami i drugi put kad shvati ju je on probudio, bez rijeci facijalna ekspresija je sve rekla. U ostalim djelovima i nije imala niti mogla na kraju krajeva nista da pokaze u tim limunada trenucima. Opet moram pomenuti Moon i maestralnog Sema Rokvela, moze covjek i kad je "sam" da izvuce vrhunske stvari.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Big little lies, mocna postava ali ne znam sta serija pokusava da bude, ozbiljne Desperate Housewives ili neka misterija koja se nece razrijesiti do poslednje epizode. Sve u svemu pilot solidan.
                                Odlično si primetio, odnosno zapitao se... meni je prosečna, nije me kupila, al videćemo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X