Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane, gledao sam i jedan i drugi

    RRondo9, gledao.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Gandalf View Post
      Gledao Departed i Heat, ostale nisam. Predlazite jos.
      Zavisi kakve hoces. Recimo meni je vrhunska Nemoguca misija ako covjek hoce da se opusti. ;)

      @Vladan
      Koji je pravi?
      Mistakes make us who we are.

      Comment


      • Ovaj,sjajan je
        http://www.imdb.com/title/tt0094791/

        Body of lies mi i nije nesto,a Crowe mi je omiljeni glumac te generacije
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Miss Poison View Post
          Zavisi kakve hoces. Recimo meni je vrhunska Nemoguca misija ako covjek hoce da se opusti. ;)
          Bilo kakve, samo da imaju za temu CIA, tajne agente, spijunazu.....

          Gledao sam sve Nemoguce Misije
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Master and Commander je mene smorio i da ne igra Russel Crowe, najverovatnije ga ne bih ni pogledala do kraja
            Meni je bio mnogo dosadan, sve se nekako sporo odvija, mnogo praznog hoda
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Master and Commander je mene smorio i da ne igra Russel Crowe, najverovatnije ga ne bih ni pogledala do kraja
              Meni je bio mnogo dosadan, sve se nekako sporo odvija, mnogo praznog hoda
              Pa kad veze nemas o filmovima
              Vrati se Notebooku
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Pa kad veze nemas o filmovima
                Vrati se Notebooku
                Sta ti imas protiv Notebook-a
                a i tamo se stalno nesto desava, ovde mozes da odspavas i da se probudis posle sat vremena i nista da ne propustis
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post

                  I jos jedan pobjednik,Kejdz je objasnio u ovom filmu,pokazao kakav je glumac,a film se nikad nije previse cijenio
                  http://www.imdb.com/title/tt0113627/
                  Leaving Las Vegas je fenomenalan film. Mala skola glume Nikolasa Kejdza, uloga za koju je sasvim zasluzeno dobio oskara. Imao je fantasticne filmove, ne znam sta su mu trebala ova holivudska s**nja zadnjih 5+ godina
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Ma nista Bojana,bas je strasan film,ima veliku tezinu
                    Master and Commander FTW!
                    Slazem se prskaj,objasnio je!Sad se vec glupira,no kako god oce,poikazao je vise puta kakva je glumcina

                    Pa masu ih pljuje Troy,uopste mi nije jasno zasto i zasto je O'Tul isto kasnije govorio neke ne bas dobre stvari za film u kojem je glumio

                    V for Venndetta je isto strasan film,ne previse poznat,The Bone Collector isto treba odgledati,a vi pripadnice ljepseg pola izdrzite tih dva sata gledajuci Andju

                    I Kingdom of Heaven je tako ispljuvan,a meni je taj film prosto sjajn,posle prvog gledanja sam ga i sjutra dan gledao,to se bas rijetko desava kad sam u pitanju

                    Pa Fallen,time is on my side,fenomenalan film

                    Meet Joe Black isto ne previse cijenjen,tek Instinct ne zna mnogo ljudi,a fenomenalan je!

                    Red Dragonom je zaokruzena triologija Jaganjaca,iako poslednji snimljen treba ga umetnuti na prvo mjesto gledanja da bi prica bila kompletna,nije lako parirat' Hopkinsu,Fajns je uspio.

                    Ali za ovo garantujem da vrlo malo ljudi zna
                    http://www.imdb.com/title/tt0091474/

                    Pogledajte koga je Koks glumio,a film je jedno savrsenstvo!

                    Ni sa ovim nema greske,a Norton razbio De Nira i Branda,kao da je to lako

                    http://www.imdb.com/title/tt0227445/
                    sigpic

                    Comment


                    • Vladane odusevljavas me, skoro sve filmove koje si nabrojao su mi medju omiljenima. Skoro sam bas krenuo da pravim neke liste na IMBDu kako bih imao u arhivi sve sto vredi pogledati sto se meni svidelo.
                      Koliko sam filmova odgledao ne zna im se broj, al sad praveci ove liste shvatio sam da sam jos zelen po pitanju znanja kinematografije.
                      Nego reci mi,znaci vredi pogledati manhunter, koliko sam shvatio na osnovu njega je nastao Silence of the lambs?
                      Isto treba spomenuti i sjajni Hannibal, nastavak jaganjaca
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • @Vladan
                        Sto si se raspisao V for Vendetta mnogoo dobar film (i jedini koji sam gledala sa tog tvog spiska)
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Sta ti imas protiv Notebook-a
                          a i tamo se stalno nesto desava, ovde mozes da odspavas i da se probudis posle sat vremena i nista da ne propustis
                          Master and Commander je jedan od retkih filmova koje sam ja otisla da gledam u bioskop a nista nisam videla, kao sam krenula nesto da pricam dok se nista nije desavalo u filmu, kad ono - zavrsio se film

                          Notebook je filmcina za taj Gosling > Crowe

                          Comment


                          • Notebook nisam gledala, niti cu, mnogo sam skepticna
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Vladane odusevljavas me, skoro sve filmove koje si nabrojao su mi medju omiljenima. Skoro sam bas krenuo da pravim neke liste na IMBDu kako bih imao u arhivi sve sto vredi pogledati sto se meni svidelo.
                              Koliko sam filmova odgledao ne zna im se broj, al sad praveci ove liste shvatio sam da sam jos zelen po pitanju znanja kinematografije.
                              Nego reci mi,znaci vredi pogledati manhunter, koliko sam shvatio na osnovu njega je nastao Silence of the lambs?
                              Isto treba spomenuti i sjajni Hannibal, nastavak jaganjaca
                              Kako ne vrijedi,a na osnovu njega je nastao Red Dragon,inace je to prva prica,prvi dio,ali su na kraju snimili i sa Hopkinsom ne bi li on sve to zaokruzio,kao jedan glumac,jaci je bio od Koksa

                              Originally posted by altlosta View Post
                              Master and Commander je jedan od retkih filmova koje sam ja otisla da gledam u bioskop a nista nisam videla, kao sam krenula nesto da pricam dok se nista nije desavalo u filmu, kad ono - zavrsio se film

                              Notebook je filmcina za taj Gosling > Crowe
                              E sad Somwhere je brz,a M&C spor i nista se ne desava
                              Reazocarala si me,ti se bar razumijes u filmove
                              Ovu provokaciju na kraju uopste necu komentarisat'

                              Sa ovim nema greske,cak ce se i altlosta najveci kontras na ovim prostorima sa tim sloziti
                              http://www.imdb.com/title/tt0887883/
                              sigpic

                              Comment


                              • M&C: pa oni tako plovili i plovili, i kad te neko pita: pa sta je se desavalo, mozes samo da odgovoris sa: pa plovili su a i razmenili su po koju prostoprosirenu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X