Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Daj joj priliku. Kao knjigu da citas bre-takva je serija
    Meni tematika zvuci malo morbidno pa nikako nisam smela da se usudim da skinem prvu epizodu...
    Ali mozda nekad...
    Mada generalno ne volim takve price, ali mozda i nije takva kakvom je neki predstavljaju
    ....

    Comment


    • Originally posted by dreamy View Post
      Meni tematika zvuci malo morbidno pa nikako nisam smela da se usudim da skinem prvu epizodu...
      Ali mozda nekad...
      Mada generalno ne volim takve price, ali mozda i nije takva kakvom je neki predstavljaju
      Ma ne znam sta ljudi pricaju, ali serija jednostavno "prica" o zivotu i svemu sto zivot nosi. Nista vise,nista manje. Uz malu primesu morbidnosti

      Comment


      • Sto se zena tice jedine koje po meni mogu da pariraju kraljici su Helen Miren,Kejt Blanset i Andja mada je i Natali masina,a ima tu jos starijih,prekaljenih.
        Ali je stvarno glumaca toliko da ti pamet stane,Rasel mi je najdrazi od ove mladje garde i covjek je sposoban isto sve da odglumi,ko nije gledao Romper Stompe obavezno,a znamo sto radi u Holivudu,malo je sad opao sa filmovima ali vratice se na pravi put nadam se,glumcina je.
        Leo je masina teska,nikako mi nece bit; jasno kako njega neko moze da ne voli,a tek Breda,ali da ne idem tim putem
        ne volim Henksa iako je strasan glumac,ali je previse dobar nekako,ne moze on da glumi negativca

        Hoakin Feniks u Gladijatoru,kakva gluma a bome i Raselova,strasne emocije



        My name is Gladiator
        sigpic

        Comment


        • Leo je za najkrace vreme cini mi se napravio najvise od svih ikada, covek je 74. godiste. Ispred sebe ima jos barem 30 vrhunskih ostvarenja.

          Comment


          • Akademija nam se opasno zamjerila sto mu jos nije dala Oskara i Bredu isto
            sigpic

            Comment


            • Leo kao di Kaprio... A kladim se da ste od onih koji su u prvim godinama pricali "vidji ove zenkuljice". Nek neko iskreno kaze da nije tako... A onda su stigle uloge raznih profila u kojima je on objasnio kako se glumi, i koliko ustvari pojma nemaju oni "glumcici" poput Ben Afleka...

              Edvard Norton mi je isto tip za sve uloge.

              Comment


              • Bred je najblizi bio za 12 majmuna,ali Spacey je ipak zasluzeno dobio.

                Valjda ce obojica uskoro dobiti,inace cu da popizdim

                Comment


                • Kad pomenu Edvarda on je isto zasijenio De Nira.U The Score
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Drazen 3 View Post
                    Leo je za najkrace vreme cini mi se napravio najvise od svih ikada, covek je 74. godiste. Ispred sebe ima jos barem 30 vrhunskih ostvarenja.
                    Ima tu istine. Opasan je to glumac...Potcenjuju ga mnogi, a po mom misljenju on nijednu losu ulogu nema.
                    Ma cela ta holivudska A klasa, to su sve predobri glumci, nema price. Ne bi ni bili tu gde jesu da nije tako...
                    Dzenifer Aniston godinama snima samo romanticne komedije, a ja sam sigurna da je zena sposobna da odglumi sve, nego se plase da joj povere ozbiljnu ulogu samo zbog toga kako ce publika to percipirati jer je gledaju kroz prizmu Rejcel iz Prijatelja, i to ce nazalost uvek tako ostati..A moze mnogo vise od toga.
                    Mnogi glumici kazu da je najtezi zanr upravo komedija. Masa pozorisnih glumaca ce uvek to reci. Ja bas volim pozoriste i svaki put se fasciniram ako neko perfektno odigra komediju, evo bas za koji dan idem jednu da gledam i zivo me zanima kako ce mi se dopasti
                    ....

                    Comment


                    • Bred ce dobiti, ali one nagrade za zivotno djelo, ili tako nesto. On i zenica glume podjednako (ne)kvalitetno, i izuzetno su ograniceni. Ali neke uloge su savrsene za Breda, ali to nikad nisu uloge koje imaju tezinu za oskara.

                      Comment


                      • Klajv objasnio Denzelu u znamo kom filmu
                        sigpic

                        Comment


                        • Kad smo kod te glumcine... Zasto ne spominjete ovaj istorijski spektakl, koji sam ja gledao 1000 puta, pa neka mu je ocjena i 2???

                          http://www.imdb.com/title/tt0349683/


                          U kom?? Inside man?? Pata-pata su bili.

                          Comment


                          • U Inside Manu

                            Clive ce tek da objasnjava

                            Comment


                            • Ako mene pitate pocistio je Denzela

                              A Dzo Pesi drugari?Nema ludjeg covjeka
                              U Biku i Momcima je stvarno objasnio
                              sigpic

                              Comment


                              • I u "Sam u kuci"

                                Comment

                                Working...
                                X