Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjajan

    http://www.imdb.com/title/tt5462602/
    sigpic

    Comment


    • Jel gledao neko možda The Snowman?

      Obožavam Nesbea, i baš sam hteo da idem u bioskop da pogledam, ali ove očajne kritike koje je dobio su me malo pokolebale.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • I ja sam mislio da gledam to u bioskopu, ali cuh da je uzas pa mi se ne bacaju pare...

        Comment


        • Pih, a bas sam ocekivao dosta od The Snowman-a
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Jel gledao neko Dunkirk?
            Odavno vec izasao a nigde ne mogu da nadjem HD

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Jel gledao neko Dunkirk?
              Odavno vec izasao a nigde ne mogu da nadjem HD
              Zato što ga nema još.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Zato što ga nema još.
                Aha, sad sam nasao info da izlazi krajem oktobra ili pocetkom novembra dvd.
                Cudno posto je u bioskopima bio jos u julu

                Comment


                • Dajte neki film da pustim mozak na ispašu
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Sram te bilo, a Everton-Arsenal, a Totenhem-Liverpul?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Sram te bilo, a Everton-Arsenal, a Totenhem-Liverpul?
                      Runija ne mogu da gledam, a do Totnama i Pula cu zavrsiti film
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Baby Driver bas opustencija, The Big Sick ima sve, ali je uglavnom pozitivan i vrijeme proleti kad ga gledas, War for the planet of the apes nesto kao drugi dio, nije nivo prvog ali svakako zanimljiv, a najbolji ove godine sto se mene tice Wind River ali tezak do bola, nivo tezine skoro kao Manchester by the sea. To je ono sto sam skoro gledao i sto mogu da ti preporucim.

                        A ako nekim cudom nisi gledao Fired up!, obavezno!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Dajte neki film da pustim mozak na ispašu
                          The Next Three Days ako nisi gledao.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Baby Driver bas opustencija, The Big Sick ima sve, ali je uglavnom pozitivan i vrijeme proleti kad ga gledas, War for the planet of the apes nesto kao drugi dio, nije nivo prvog ali svakako zanimljiv, a najbolji ove godine sto se mene tice Wind River ali tezak do bola, nivo tezine skoro kao Manchester by the sea. To je ono sto sam skoro gledao i sto mogu da ti preporucim.

                            A ako nekim cudom nisi gledao Fired up!, obavezno!
                            Brate sto si mi predlozio 5 filmova? Sad moram da razmisljam koji da gledam, kako je to pustanje mozga na ispasu?
                            Fired up sam gledao, na tako neko zesce sranje sam mislio. Al vuce mi najvise na planetu majmuna.

                            Edit: Mada vidim da je Ozil raspolozen, tako da mi je Ozil vs Planeta Majmuna fifti-fifti
                            Last edited by bici; 22-10-17, 13:40.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Odgledah The Big Sick, nije lose, nije lose

                              Aj sad ovako. Gleda mi se neki apokalipticni/post-apokalipticni film, zombiji/prirodne katastrofe/kraj sveta, nesto sto sadrzi paniku, masovnu paniku. Poslednja stvar tog tipa koju sam odgledao bio je Train to Busan, i bio sam odusevljen. Dajte sad neke preporuke
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Odgledah The Big Sick, nije lose, nije lose

                                Aj sad ovako. Gleda mi se neki apokalipticni/post-apokalipticni film, zombiji/prirodne katastrofe/kraj sveta, nesto sto sadrzi paniku, masovnu paniku. Poslednja stvar tog tipa koju sam odgledao bio je Train to Busan, i bio sam odusevljen. Dajte sad neke preporuke
                                Evo ti ovo http://www.imdb.com/title/tt5215952/?ref_=tt_rec_tt

                                Nije apokalipsa u pitanju, ali panika i haos svakako jeste
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X