Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekajte pravi snimak, nemojte da zakidate na filmu godine

    Comment


    • Pirati sa Kariba :

      Spoiler
      Meh.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Pojavio se prvi kvalitetan snimak za Baby Driver

        Baby.Driver.2017.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT
        Koje smeće od filma, majko moja. Ja kao hoću da pogledam nešto novo, I baš se uhvatih ove tinejdžerske gluposti, meni je tužno da Kevin Spacey npr igra ovakvu ulogu.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Upravo gledam Mracnu Kulu .... da vidimo sta nam je ekranizacija donela...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Gledao IT juce. Odlican je bio jer sam pojeo pecurke prije filma

            Comment


            • Hahahahah...koji si ti lik
              De si bre?

              I mom bratanacu bio dobar, doduse bez pecuraka ...

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Gledao IT juce. Odlican je bio jer sam pojeo pecurke prije filma
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Upravo gledam Mracnu Kulu .... da vidimo sta nam je ekranizacija donela...
                  Kakav je?Moze li se gledat.

                  Comment


                  • Blade Runner

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ja se spremam za novo gledanje, mislim da jos Final Cut nisam pogledao, taman pre nego sto nastavak dodje u bioskope


                      Inace sam pogledao ove nove Pirate i moram da priznam da nije ni izbliza tako los kao sto sam ocekivao. Jos je ispao i bolji od onog prethodnog

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Kakav je?Moze li se gledat.
                        Bioskopski snimak naravno
                        Onako, nisam juce odgledao ce ofilm (nisam stigao) danas cu zavrsiti...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Kakav je?Moze li se gledat.
                          Ne može.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Ne može.
                            Moze ....
                            Jer efekti ne cine film. Ako je kvalitetan bioskopski snimak u pitanju facijalne ekspresije i gluma se vrlo jasno vide a to je ono sto je barem u ovom slucaju najbitnije.
                            Jer jedan je Roland Diskejn - Revolveras. A Idris Elba je odlicno odradio svoju ulogu i doprineo celokupnom paketu. Tako da on koji je po mnogima svakako najupecatljiviji lik fantastike, morao je biti predstavljen filmskoj publici da valja... Jos ranije dok je film bio u pre-produkciji govorkalo se ko ce glumiti Rolanda. Bardemu Havijeru je bila namenjena ta uloga prvobitno (to bih bas voleo da vidim, ali jbg), pa je onda nudjena i Rasel Krou, da bi se na kraju Elba Idris pokazao kao odlicno resenje. Osim njega bitan je i antagonista "Covek u Crnom" kome je Metju doneo jednu odlicnu dimenziju - hladnokrvni, neprevazidjeni, bezemocionalni negativac. Bravo.
                            Film kao film - bla (necu da vam spoilujem, niti da uticem na misljenja vecine, jer vise volim ovako da vas citam - fino sam se smejao dok ste pisali o Piratima)... njih dvojica su mi bili interesantni i mislim da su vrlo dobro obavili svoj "posao".

                            Cuj ga ne moze .... c c c c c c c c c ... smesno.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Kako mozes da gledas te bioskopske snimke
                              Bar je danas moguce gledati pristojne...
                              Idete iz krajnosti u krajnost

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Moze ....
                                Jer efekti ne cine film. Ako je kvalitetan bioskopski snimak u pitanju facijalne ekspresije i gluma se vrlo jasno vide a to je ono sto je barem u ovom slucaju najbitnije.
                                Jer jedan je Roland Diskejn - Revolveras. A Idris Elba je odlicno odradio svoju ulogu i doprineo celokupnom paketu. Tako da on koji je po mnogima svakako najupecatljiviji lik fantastike, morao je biti predstavljen filmskoj publici da valja... Jos ranije dok je film bio u pre-produkciji govorkalo se ko ce glumiti Rolanda. Bardemu Havijeru je bila namenjena ta uloga prvobitno (to bih bas voleo da vidim, ali jbg), pa je onda nudjena i Rasel Krou, da bi se na kraju Elba Idris pokazao kao odlicno resenje. Osim njega bitan je i antagonista "Covek u Crnom" kome je Metju doneo jednu odlicnu dimenziju - hladnokrvni, neprevazidjeni, bezemocionalni negativac. Bravo.
                                Film kao film - bla (necu da vam spoilujem, niti da uticem na misljenja vecine, jer vise volim ovako da vas citam - fino sam se smejao dok ste pisali o Piratima)... njih dvojica su mi bili interesantni i mislim da su vrlo dobro obavili svoj "posao".

                                Cuj ga ne moze .... c c c c c c c c c ... smesno.
                                Jednostavno ne razumem šta su hteli da postignu s ovim.

                                Verujem da je većina gledalaca čitala Kulu, i za njih je ovaj film savršeno besmislen.

                                Oni koji nisu, dobijaju neku fentezi akciju bez mnogo smisla i sa gomilom mitologije koja im je sasvim sigurno poprilično nerazumljiva. Šta će koji kurac recimo natipis Grimizni kralj na par mesta???

                                Od svih likova u knjizi, zadržana su tri karaktera. Radnja je okrenuta naglavačke, od Blejna nisu ostali ni točkići, bamburi izumreše a Roland pocrne.

                                Kuku.

                                End lele.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X