Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Da, da 1,2,3.
    Ma nisam htela da pitam za VII već za Rogue One... kad da ga gledam?
    A mozes i odmah, on se ionako desava izmedju epizode III i epizode IV, a prve 3 si odgledala
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • E to sam htela... čini mi se da se dešava između III i IV epizode. Fala
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Baš juče pričam sa drugom, jesu li Evoksi nastali prije SW-a ili je crtani rađen kao spinof?
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Nastali u SW, naravno.

          Comment


          • Opa, pa ovde ima obozavalaca SW! Uskacem i ja u vagon
            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

            Comment


            • Originally posted by Capo dei capi View Post
              Opa, pa ovde ima obozavalaca SW! Uskacem i ja u vagon
              ima nas koliko hoces
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Capo dei capi View Post
                Opa, pa ovde ima obozavalaca SW! Uskacem i ja u vagon
                Baki ima i hejtera.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Hejteri moraju da shvate da je hejt put do Tamne strane...

                  Edit : da se pohvalim, gledao sam Cudesnu zenu. Poprilicno je cudesna, moram da priznam
                  Last edited by Carcosa; 01-09-17, 14:56.
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • Ja uvek preporucujem da se prvo odgledaju epizode 1, 2 i 3 jer su uglavnom katastrofa, pa onda da se predje na pravu stvar

                    Originally posted by bici View Post
                    Beogradjani, jel posecivao neko Zvezdu u skorije vreme? Znate li sta se tamo desava u poslednjih godinu, dve?
                    Idem ja ponekad Mada mi uglavnom fali drustvo, ova moja ekipa su najgori moguci mainstream ljubitelji, samo Marvel gledaju u bioskopu

                    Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nisam ni znala
                    Je l su i dalje one drvene stolice?
                    Secam se kad sam isla ranije, ukocis se posle 20 minuta filma
                    Vec dobre dve godine traje okupacija. Najbolji dozivljaj je u toku leta, onda su projekcije na krovu

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Ja uvek preporucujem da se prvo odgledaju epizode 1, 2 i 3 jer su uglavnom katastrofa, pa onda da se predje na pravu stvar



                      Idem ja ponekad Mada mi uglavnom fali drustvo, ova moja ekipa su najgori moguci mainstream ljubitelji, samo Marvel gledaju u bioskopu



                      Vec dobre dve godine traje okupacija. Najbolji dozivljaj je u toku leta, onda su projekcije na krovu
                      Мени је освета Сита можда и најбољи део. Додуше гледао сам од 1. епизоде па је тај део био шок за мене.

                      Comment


                      • @ zdravkelja A dobro, nemoj da si neki... Nije to bas ni tako lose. U svakom slucaju, tako i treba da se gleda, zbog redosleda ;) Inace u mojoj okolini imam ljude kojima godinama objasnjavam sta kad ide i sta je pre cega, ko je kome otac, a ko cija sestra-cerka-surnjaja
                        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                        Comment


                        • Originally posted by zdravkelja View Post
                          Ja uvek preporucujem da se prvo odgledaju epizode 1, 2 i 3 jer su uglavnom katastrofa, pa onda da se predje na pravu stvar
                          Za epizodu 1 se skroz slazem, epizoda 2 je onako, ali epizoda 3 je jedan od najboljih SW filmova
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Nije da prequel ima neke die-hard fanove kao epizode IV-VI ali je to po meni sasvim korektno. Drugacija je tematika, meni se svidja zbog svih tih zavera, zakulisnih radnji, politickih intriga...I zbog Korusanta.
                            Last edited by Carcosa; 01-09-17, 16:20. Reason: Tipfeler
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Ne mogu da odlucim koja je gora izmedju 1 i 2, a 3 mi je dobra samo kada se poredi sa njima. I to iskljucivo zbog dogadjaja koje opisuje, a realizacija je i dalje slaba. 5/10 film u najboljem slucaju.

                              Comment


                              • Dajte mi neki novi dobar triler, pre mi je Marija poslala sajt neki ali pregledao sam sve, nešto novo ako ima i dobro, 2017, krimi, misterija, drama ili triler ili sve

                                Comment

                                Working...
                                X