Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li ko gledao ovaj film ?

    http://www.imdb.com/title/tt1179891/
    Last edited by Rossonero; 03-01-12, 15:01.

    Comment


    • Originally posted by uzgajivac_hemoroida View Post
      The Fourth kind je odlican film!

      Posto vidim da je kolega Duka ljubitelj zanra horor preporucujem jedan film koji se mora odgledati

      http://4.bp.blogspot.com/-AnUy7uGXF3...2Borfanato.jpg
      U potpunosti se slazem s Vama kolega. "El Orfanato" nije film. To je filmcina.

      Originally posted by Indigo View Post
      Ajde dajte neku novu seriju, neku tipa HIMYM, Friends, Bing bang theory.......
      SAmo da nisu istrazitelji iz Miamia, New Yorka......
      Navedene serije bi trebale biti neke humoristicke, sitkomi, ..., ali su u stvari samo bad copycat nekih prethodnih.
      Ukoliko zelite da odgledate neku normalniju, nenabudzenu seriju, a opet da se slatko nasmijete, onda cete ici sa "'Til Death" ili jos bolje, "According to Jim". Jedan od najboljih sitkoma je zasigurno "Seinfeld". Moguce da ste ga gledali kao beba, ali nije na odmet da obnovite gradivo.



      Hvala lepo.!.

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        http://www.imdb.com/title/tt1591095/

        Fenomenalan film. Dugo nisam gledao horor film koji me je odusevio, a odgledao sam ih mnogo. Nacin snimanja je fantastican,pozicija kamere,dugi kadrovi ispresecani blic slikama(podseca me malo na exorcist iz '73). atmosfera jeziva,muzika odlicna. jedina moja zamerka je izbor glumaca. ja sam tu kao stenli kjubrik - birao bih glumce jedno godinu dana. sve u svemu moja topla preporuka svim ljubiteljima horor zanra
        Nije los, ali po meni bolji je Paranormal Activity. Ukoliko nisi gledao, pogledaj, imas 3 dijela, e sad ja 3. nisam gledao, ali prva dva su mnogo dobra.
        Na mene je bas ostavio utisak kada sam ga prvi put gledao ;)
        http://www.imdb.com/title/tt1778304/
        Ne obracaj paznju na rejting, slobodno ga pogledaj ;)
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Ukoliko volite film, kao umjetnost, onda cete odgledati, kada se nadje vremena, "House of sand and fog". Nimalo lak film, ali mnogo dobar.

          Hvala lepo.!.

          Comment


          • Originally posted by ivan piper View Post
            Nije los, ali po meni bolji je Paranormal Activity. Ukoliko nisi gledao, pogledaj, imas 3 dijela, e sad ja 3. nisam gledao, ali prva dva su mnogo dobra.
            Na mene je bas ostavio utisak kada sam ga prvi put gledao ;)
            http://www.imdb.com/title/tt1778304/
            Ne obracaj paznju na rejting, slobodno ga pogledaj ;)
            gledao sam naravno... ja obozavam takve filmove jer na mene utice kad tako snimaju "kucnom kamerom" pravi mi neki poseban utisak... drugi mi je bzvz ali ostala 2 dela super

            Originally posted by M_G_S View Post
            Ukoliko volite film, kao umjetnost, onda cete odgledati, kada se nadje vremena, "House of sand and fog". Nimalo lak film, ali mnogo dobar.

            Hvala lepo.!.

            dobar...sjajni ben kingsli
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • @ prskaj

              Da,da, i ja obozavam te filmove kao sto si rekao sa kucnom kamerom, jer imas neki osjecaj da je istinito, sve djeluje realno.
              Prvi dio je po meni mnogo dobar, drugi je cista kopija prvog, nisam bas zadovoljan, ali kraj je zajeban, bas ih je rutinski poubijala
              A kakav je treci? Njega planiram da gledam u neki od narednih dana...
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                @ prskaj

                Da,da, i ja obozavam te filmove kao sto si rekao sa kucnom kamerom, jer imas neki osjecaj da je istinito, sve djeluje realno.
                Prvi dio je po meni mnogo dobar, drugi je cista kopija prvog, nisam bas zadovoljan, ali kraj je zajeban, bas ih je rutinski poubijala
                A kakav je treci? Njega planiram da gledam u neki od narednih dana...
                treci je dobar...ja sam zadovoljan,po meni moze se i reci da je po kvalitetu isti kao prvi,al jbga prvi je ipak PRVI ....odgledaj neces se pokajati
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • evo jedne malo poznate cinjenice:
                  1995 u izboru oskara za najbolji film bili su:
                  - forrest gump
                  - shawshank redemption
                  - pulp fiction
                  nerealno! eh sto nisam stariji jedno 20 godina pa da sam ziveo u vreme '80ih i 90ih a ne da gledam ova sranja sto danas izlaze

                  btw oskara je odneo ferrest gump
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Svaka medalja ima dvije strane. Pa makar one bile iste, ipak su razlicite. Rodivsi se 20 godina kasnije, imate veci izbor. Na Vama je da to malo slobodnog izbora, s kojim raspolazete, iskoristite na najbolji moguci nacin.

                    FG zasluzeno odnio Oskara. Takodje bi bilo zasluzeno da je to uradio i SR. To su filmovi koji se gledaju po 7-8 puta u zivotu, i trajace dok svijet bude iole pogodan za zivot. Znaci sigurno do kraja ove godine...

                    Hvala lepo!.

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Na Vama je da to malo slobodnog izbora, s kojim raspolazete, iskoristite na najbolji moguci nacin.


                      Hvala lepo!.
                      u potpunosti se slazem
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Paranormal Activity sam gledala 2. dio, i bas me je smorio...

                        A akcija koja je na mene ostavila poseban utisak je Mission: Impossible - Ghost Protocol.. Dva puta sam je gledala u 10-tak dana, i mogla bih jos jednom
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Juce gledao 50/50. Odlican film koji ce vas u isto vreme nasmejati i rastuziti.

                          "Zdrav covek ima mnogo zelja, a bolestan samo jednu - da ozdravi "

                          http://www.imdb.com/title/tt1306980/
                          Last edited by Mr. Wolf; 09-01-12, 22:21.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Jos jedan fin film - V for Vendetta (sa Natalie Portman)

                            EDIT: Jos jedan: Armageddon
                            Last edited by Miss Poison; 13-01-12, 22:58.
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              http://www.imdb.com/title/tt1568346/

                              Gledao juce u bioskopu i odusevio se...sigurno jedan od najboljih filmova u proteklih nekoliko godina.

                              Fincher

                              E ovo skidam sad , a pogledam veceras ;)

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                http://www.imdb.com/title/tt1568346/

                                Gledao juce u bioskopu i odusevio se...sigurno jedan od najboljih filmova u proteklih nekoliko godina.

                                Fincher
                                bogami kupio si me, ja sutra idem u bioskop... fincher bog otac
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X