Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Knjiga iz biologije nekad davno



    sigpic

    Comment


    • E baki poredis mi Kejdza i Vokena...

      Naravno da je bitan kontinuitet, zato je Ricard Keli nebitan lik a Kjubrik jedan od najbitnijih americkih autora. Ne zato sto je ovaj snimio Odiseju, vec zato sto je snimio jos 8 (lupam broj) vrhunskih filmova, a ukupno ih je rezirao 10.
      sigpic

      Comment


      • Zaista ne poredim, Voken mi je jedan od omiljenih glumaca, ali je snimio prelose filmove, cak i jedan kad u neku pecinu dodju mali vanzemaljci i povedu ga sa sobom

        Drugo je reziser, njegov posao je drzi kontinuitet i nivo, reziser je film maltene, od njega zavsii kakav ce biti prvenstveno, s druge strane milion glumaca imas, posebno danas kad su serije na vrhuncu i kad ne znas sta ces od kvaliteta bukvalno. Evo uzecu Kejsija Afleka, posle Mancetera i Dzesija Dzejmsa niko vise ne moze reci da je los glumac, pa da nikad vise nesto tako ne snimi, a siguran sam da ce snimiti. Dok sam isto tako siguran da Kejdz nece vise snimiti nista sto je dobro kao leaving Las Vegas, ali imao je on dobar period u karijeri, e sto je poludio i poslednjih 15 godina snima ovo sto snima je njegov problem. Siguran sam da bi mogao da snima bolje filmove kad bi htio. Mogao bi i da bira uloge da je pametniji, kako Hardi bira ono sto mu lezi i bas lijepo dominira. Marfi jaci glumac ali nije bas pametan kao Hardi sto se izbora tice. Kejdz vec ima 90 filmova, manijak.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ja
          Ja bez flirta..

          Sto kaze Olja nisam lud za njim, ali ono ok mi je. Lepo rece Vladan, sat ipo zabave. Opustis mozak posle posla. Nekada je i to veoma dobro.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Ja bez flirta..

            Sto kaze Olja nisam lud za njim, ali ono ok mi je. Lepo rece Vladan, sat ipo zabave. Opustis mozak posle posla. Nekada je i to veoma dobro.
            I ja.
            Pravda za Damona.

            Nick Nolte
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Ja jedino stanem u odbranu Kejdza kada krene zesce da se hejtuje i kada ljudi govore da je los glumac.A losu reputaciju je pre svega stekao zato sto je snimao i snima sve i svasta.

              Dobar mi je Kejdz bio i u onom Lincovom filmu.U ovim filmovima koji mu valjaju barem meni su gotivni likovi, svako na svoj nacin.Nikad ne bih rekao da je top glumac, iznad proseka svakako jeste.
              Last edited by Ricma; 14-04-17, 20:49.

              Comment


              • Mmmmmm gledao neko? http://www.imdb.com/title/tt4857264/
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Malo me podseca prica na Frakturu?
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Cuo sam da se u novom Star Warsu pojavljuje Ibrahimovic i da zadavi Pogbu Silom - Vader style.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Rondo9 View Post
                      Cuo sam da se u novom Star Warsu pojavljuje Ibrahimovic i da zadavi Pogbu Silom - Vader style.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da li je neko napisao jaci post u ovoj godini?!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Odgledah Dr Strangelove posle 10 godina sigurno. Savrsenstvo.

                          Originally posted by Rondo9 View Post
                          Cuo sam da se u novom Star Warsu pojavljuje Ibrahimovic i da zadavi Pogbu Silom - Vader style.
                          Nema Svajnija? Nista onda, moram propustiti
                          sigpic

                          Comment


                          • On je pisao scenarijo
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Sad si me naterao da spojlujem. Svajni ima super tajnu ulogu, toliko tajnu da je morala da bude zamaskirana njegovim transferom u Ameriku u sred sezone.
                              sigpic

                              Comment


                              • Garant se i Toni nedje pojavljuje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X