Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izasao HD za Justice League Dark

    Izvini Mancestere pored mora ali imam nesto prece

    Odgledao prvu epizodu Tabooa, fenomenalno. Samo BBC jbg.
    sigpic

    Comment


    • Ja pod velikim pritiskom krećem da gledam Sing Street sad, s nikakvim očekivanjima. Ne volim direktno mešanje muzike u film, ospice me izbijaju od raznoraznih X-Factora, Voice-ova, covera, a kamoli da ih još gledam na filmu. A ubeđuju me da će mi se svejedno sviđati

      La La Land je kao mjuzikl automatski ušao na nikad-neću-pogledati listu, a posle Vladanovog opisa samo je zacementirao to mesto

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Pfff, ne treba ici uopste sa devojkama na taj film.
        Definiši ovo?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Ja pod velikim pritiskom krećem da gledam Sing Street sad, s nikakvim očekivanjima. Ne volim direktno mešanje muzike u film, ospice me izbijaju od raznoraznih X-Factora, Voice-ova, covera, a kamoli da ih još gledam na filmu. A ubeđuju me da će mi se svejedno sviđati

          La La Land je kao mjuzikl automatski ušao na nikad-neću-pogledati listu, a posle Vladanovog opisa samo je zacementirao to mesto
          Ako ti pogledas La La Land, Vladan ce pogledati Star Wars. Je l moze tako ?
          sigpic

          Comment


          • Hahaha znam ja jos neke koji tako razmisljaju, ne mogu da zamisle da neko pjeva u filmovima, ali im nije problem da zamisle kako se automobil transformise u robota i vrati u automobil potom pritom im ne smeta kad pjevaju u animiranim filmovima, ali u pravim je no, no. Moram priznati da meni tu nema kapi logike, ali opet to sam samo ja

            Necu naravno, znas ja nikad nisam pogledao nijedan SW film, niti cu , ali pogledaj La La Land, takav film mora da se pogleda. Mada sam ja vec napisao kapiram da ce nekima biti patetican i nejasan.
            sigpic

            Comment


            • Vladane svaka cast, Australian open, pa onda Real/Liverpul, pa serije, pa filmovi

              Comment


              • Pa Liverpul nisam gledao, samo Real nocas i bacio pogled na Juventus Milan povremeno, nisam ja neki multipraktik, to je Mikova teritorija AO sam najslabije ispratio u poslednjih 10 godina jer sam bas bio nagrdjen preladjen, a odgledao sam Taboo danas, nije neki tempo moram ti reci
                sigpic

                Comment


                • Ako ti je ovo normalan tempo, ne mogu da zamislim sta radis u jacem

                  Comment


                  • Originally posted by Rondo9 View Post
                    Ako ti pogledas La La Land, Vladan ce pogledati Star Wars. Je l moze tako ?

                    Vlajko nemoj da te sanjam

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Hahaha znam ja jos neke koji tako razmisljaju, ne mogu da zamisle da neko pjeva u filmovima, ali im nije problem da zamisle kako se automobil transformise u robota i vrati u automobil potom pritom im ne smeta kad pjevaju u animiranim filmovima, ali u pravim je no, no. Moram priznati da meni tu nema kapi logike, ali opet to sam samo ja

                    Necu naravno, znas ja nikad nisam pogledao nijedan SW film, niti cu , ali pogledaj La La Land, takav film mora da se pogleda. Mada sam ja vec napisao kapiram da ce nekima biti patetican i nejasan.
                    Da, meni mjuzikl proizvede neku emociju između , , i
                    Nisam gledao ni Transformerse, kontam da sam dobio svoju dozu metamorfoza kao klinac, ne trebaju mi sad baš takve stvari. Mada mi je sci-fi/fantasy verovatno omiljeni žanr.
                    S animiranim sam baš baš probirljiv, možda pogledam jedan na svake dve godine, koji je prošao temeljne provere pre toga I tu ne pamtim da sam gledao neki s pevanjem doduše. Zadnji koji sam pogledao je How to Train Your Dragon. Up sam počeo pa stao i nikad ga nisam završio iako nije delovao loše uopšte, nekako me ne privlači da ga nastavim. Finding Nemo mi je remek-delo npr.

                    Baš nemam otvoren um za tako neke stvari, a i realno 24h imaš u danu, dobro mi i dođe da imam stvari koje ne želim da pogledam
                    Last edited by p4p1; 25-01-17, 23:41.

                    Comment


                    • Ma svemu treba dati sansu, evo ja sam npr. jednom gledao kubanski apokalipticni zombi film, juan de los muertos

                      http://www.imdb.com/title/tt1838571/
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Izasao HD za Justice League Dark

                        Izvini Mancestere pored mora ali imam nesto prece

                        Odgledao prvu epizodu Tabooa, fenomenalno. Samo BBC jbg.
                        Tri su izasle do sada, subotom izlazi nova epizoda. Odlicna serija. Grof Monte Kristo fazon .

                        A ovo za Bande Njujorka, jbg ne moze ni DDL bas sve da pokupi. mora nesto ostaviti i drugima, tada je na primer Brodi uzeo za Pijanistu i Polanski za reziju tog filma - tako da je i Skorseze izduvao. Ali ja se uvek setim pesme "The Hands That Built America". E to mi je najvise krivo. Eminem je tada pokupio za "Lose Yourself". Opasne su obe pesme i ne moze nikako da se kaze da repic uzeo nezasluzeno:

                        Spoiler
                        Last edited by Sandugp; 27-01-17, 07:34.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Definiši ovo?
                          Ma to Marić hteo da nam zavara trag kako je navodno išao sa devojkom , misli da mi ne znamo
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Skorseze definitivno odustao od Sinatre

                            We can't do it, I think it is finally over. [Sinatra's estate] won't agree to it. Open it up again and I'm there.
                            Certain things are very difficult for a family, and I totally understand, But if they expect me to be doing it, they can't hold back certain things. The problem is that the man was so complex. Everybody is so complex – but Sinatra in particular.
                            Radi na novom projektu sa Leom:

                            A screenplay is being written for a film adaptation of Erik Larson's The Devil in the White City, and it has been confirmed that Leonardo DiCaprio and Martin Scorsese will team up once again for the project. The film will depict the infamous Dr. H. H. Holmes, a serial killer in the late 1800s who terrorized and executed his victims in a "Murder House" of his own design. DiCaprio purchased film rights to the novel back in 2010 and Martin Scorsese has signed on to direct
                            Irishman se definitivno radi, snimanje pocinje sledece godine ali De Niro i Skorseze i dalje nisu uspeli da ubede Pešija da se vrati iz penzije. Za sada potvrdjeni De Niro, Al Pacino i Harvey Keitel.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Gledao sam Sully
                              Sasvim dobar, brzo prodje sat i po, zanimljiv dogadjaj i nacin na koji je kapetan dokazao da je bio u pravu. Tom Henks standardan, gotivan Eckhart, tako da sa te strane nije bilo problema.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Definiši ovo?
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Ciste emocije i na kraju od bajke nema nista, to je stvaran zivot, bajka je bila i prosla, pet minuta.

                                Originally posted by Ricma View Post
                                Pfff, ne treba ici uopste sa devojkama na taj film.
                                Spoiler
                                A i ti ko da ne znas moj stil pisanja i kako koristim smajlije.

                                Comment

                                Working...
                                X