Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    La La Land 14 nominacija za Oskara, najvise ikad, moze gasenje
    Izjednacen je sa Titanikom
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Izjednacen je sa Titanikom
      I sa "Sve o Evi ".
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Izjednacen je, ali to je najveci broj nominacija ikad, 14. A i bolji je film od Titanika osjetno tako da nema razloga da se uporedjuju.
        sigpic

        Comment


        • Deepwater Horizon

          Nista spektakularno kada ovako pogledas niti ima bas neku dubinu, ali vizuelno odlican film.Mene je pozitivno iznenadio, mada nisam imao visoka ocekivanja.

          Comment


          • Gledao neko ?
            Utisci ?
            http://www.imdb.com/title/tt2671706/?ref_=rg_mv
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Nisam Maro ali planiram

              Nego odgledao La La Land , ja ne znam čemu tolika pomama meni se film ama uopšte nije svideo Od ovogodišnjih nominacija bolji mi je i Hacksaw Ridge i Arrival i to puno
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Odgledah Hacksaw Ridge i ne znam sta da misim. Ima nekoliko realtivno dugih, iritantnih teatricnih Majkl Bej momenata koji su mi donekle srozali misljenje o filmu. Povracalo mi se od tih isforsiranih scena. Muzika koja je pratila te scene je takodje bila odvratna. Prvi deo filma je pun klisea. Sa druge strane gluma je sjajna. Scene napada na japance su brutalne i prilicno lozacke i izvukle su film donekle. 6.5/10, naginje ka sedmici
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Izasli scr za Moana i Doctor Strange, mada oba treba cekati u HDu

                  Nisam jos gledao Hacksaw Ridge ali vec znam da nema trika da ce moci da se mjeri sa La La Landom, a Arrival cekam top snimak, od njega mnogo ocekujem, mada sam vec u LLL taboru i ocekujem izmedju 10 i 14 Oskara, na Globusima su sve uzeli za sta su bili nominovani.
                  sigpic

                  Comment


                  • 14 nominacija za La La Land i verovatno 10ak dobijenih oskara mnogo vise govori o srozanom kvalitetu danasnje kinematografije nego o samom kvalitetu tog filma. Konkurencija nikad slabija.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Konkurencija je ove godine sasvim dobra, a La La Land je film u pravom smislu te rijeci, koliko samo pasije moze da se osjeti, vidi se da ono sto nam Cazal i Hurvic pokazuju u Whiplashu i La La Landu da oni zive za to, ta atmosfera, prica i kad se nista ne govori i muzika je fantasticna. Ljudi moji glavna tema je cas najtuznija na svijetu, cas najveselija, a potpuno je ista, samo situacija koju vidimo cini je jednom ili drugom uz tempo naravno, brutalnost. Not quite my tempo i quite my tempo. Svaki kadar je bez greske, nesto se tu provuce neupadljivo, a opet tesko moze da promakne, kao stolica na kraju kod Sebsa ili kad prodje pored velikog Elenor natpisa i ne osvrne se. Ciste emocije i na kraju od bajke nema nista, to je stvaran zivot, bajka je bila i prosla, pet minuta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Nisam Maro ali planiram

                        Nego odgledao La La Land , ja ne znam čemu tolika pomama meni se film ama uopšte nije svideo Od ovogodišnjih nominacija bolji mi je i Hacksaw Ridge i Arrival i to puno
                        Gugl je najbolji prijatelj. Nemoj da te mrzi, verovatno ga nisi najbolje razumeo pa bolje da kopas po netu i trazis odgovore.Ja sam imao slicna iskustva sa drugim filmovima, pa su mi nakon toga bili wow.

                        Pfff, ne treba ici uopste sa devojkama na taj film.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Gugl je najbolji prijatelj. Nemoj da te mrzi, verovatno ga nisi najbolje razumeo pa bolje da kopas po netu i trazis odgovore.Ja sam imao slicna iskustva sa drugim filmovima, pa su mi nakon toga bili wow.

                          Pfff, ne treba ici uopste sa devojkama na taj film.
                          Skontao sam ja njega dobro Maricu nego nisam fan mjuzikla i ovakvih priča Mada sad kad vidim kako ga Vladan hvali kao neka žena nokte ili frizuru rekao bih da mi fali malo te ženstvenosti ili umetničkog duha da bi mi se svideo taj film
                          Last edited by Lord Gangarić; 25-01-17, 16:44.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Kako li je Vladan reagovao kad je prvi put gledao Kuma ili Bekstvo iz Sosenka ako mu La La Land izaziva ovakvu dozu odusevljenja i ekstaze

                            Film nisam gledao, cekao sam da dodje u bioskope, sutra krecu projekcije u Taku pa cu da odem da pogledam. Ali to ne menja cinjenicu da je konkurencija nikad slabija. Koliko god film bio dobar, ako pokupi 10 oskara, zaista ne mozes da kazes da je konkurencija bila jaka.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Milja mi je bolja od Sosenka, a Dobri momci od Kuma, iako obozavam sve te filmove, a ni jedan od njih kao Kukavicje gnijezdo npr, ali to sam smao ja

                              Ja gledam sve i svasta kao sto svi ovdje znaju i nekako moj ukus je najblizi Ljubovom, Maricevom, Erikovom, Limarevom, Sanduovom i cini mi se Jaxovom iako je on noviji ovdje, ostalo su starosjedioci, ne bas ovim redosledom. U poslednjih deset godina mnogo vise gledam serije i mnogo su mi bolje nego filmovi, a filmovi su mi omiljeni iz nekih drugih vremena, uglavnom prije mog rodjenja. Za poslednjih sest godina, a vjerovatno i vise bukvalno su me odusevila cetiri filma, a to su Whiplash, Life of Pi, The Artist i sad La La Land. U mom okruzenju niko nece ni da gleda The Artist, a kamoli nesto drugo, a po mom shvatanju filma kao umjetnosti to je to, ostalo je zabava i to dobra ili manje dobra, zavisi od filma. Imao sam velika ocekivanja od Boyhooda ali mi je egzekucija ocajna i bas sam razocaran filmom. Tako da kad se u danasnjem dobu filma pojavi La La Land onda treba kao The Artist svojevremeno da sabije na Oskarima, pokupi sto vise nagrada iako to kod ljudi nista nece promijeniti, ali bastina i zaostavstina je bitna zar ne? I nije sve sto je unikatno i drugacije dobro, ako je nesto lose odradjeno onda dzaba koliko je unikatno, a ovo za mene nije, nego bas sjajno.

                              Ista ova ekipa koja je radila Whiplash i La La Land je radila i Guy and Madeline on a Park Bench i ako i taj film ima sjajnih momenata egzekucija nije ni blizu dobra kao kod ova dva poslednja ostvarenja. Naravno jasno je da je to indi film, a ovo su mnogo visokobudzetnija ostvarenja ali je pokazao i taj film Cazalovu pasiju i sad ce on da radi nesto potpuno drugacije i vidjecemo kakav je u tome. Sto se mene tice ne mora, moze slobodno ovako da nastavi. Ves Anderson radi ono sto mu lezi i to radi savrseno, meni su i Tenebaumsi i Budapest hotel sjajni.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odgledao sam Nocturnal Animals. Opasan .... mnogo mi se kraj svideo.
                                Dzejk je legenda, toliko dobar glumac, da mislim da ni sam nije svestan koliko je dobar. A ovu Ami Adams i ako mi je na prvu loptu uzasno antipaticna pocinjem sve vise i vise da gotivim.
                                Naravno na samom kraju osoba koja gleda film ostane u rebusu, kraj moze da se nasluti, ali takodje gledaoc moze i da "zavrsi" film onako kako bi on voleo da se zavrsi. Da ne spoilerisem sada imam zanimljivu teoriju. Ako jos ljudi bude gledalo pa ih zaintrigira, podelicu je ovde.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X