Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto vidis Vladane Limar vec gledao. Vidis sta ti je covek, kazes mu da pogleda danas i on pogleda prosle godine
    Jos si samo ti ostao.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Vlajko, ako nisi do sada, sacekaj da dobijes klinca pa pokusaj onda. Nikako pre .

      Kao i Papi, nista propustili niste
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Za mene SF bio Indiana Jones . I naravno Terminator i Predator.
        A Alien ?

        Ja recimo nisam gledao Indijanu, niti jedan.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik Lenšer View Post
          A Alien ?

          Ja recimo nisam gledao Indijanu, niti jedan.
          Sigurna Viver .

          Dobar je.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Meni to ne smeta ako neko nešto nije gledao, oni fazoni da su neki filmovi deo opšte kuluture i šta ti ja znam

            Jedino što stoji to je da nema starih filmova, svaki film koji nisi gledao je novi
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Iskreno ni meni, neka gleda-ne gleda ko god sta hoce, ali volim da se zajebavam sa dragim mi ljudima ovde
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ja kolko vidim ovde Vladan zajebava nas ne mi/ti njega
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Mora da bude obostrano, ne bi valjalo da je samo jednosmerno.
                  Kada se kaze da se zajebavam to ne znaci da ja samo zajebavam njega.
                  Sto bi Vlajko rekao mora i da se prima, ne samo da se daruje.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Uvatiste se SW ko pijan plota.

                    Ja od ovih popularnijih starijih fransiza mislim da sam samo pogledao The Naked Gun, Police Academy, SW, James Bond, Back to the Future, Beverly Hills Cop i Rocky.

                    Comment


                    • ... i ono sa Brenom "Hajde da se volimo"

                      Comment


                      • Star Trek > Star Wars onako lagano.
                        Indiana Jones I jeste bre sci fi
                        Terminator racunam samo do drugog dela, kasnije mi je bas preterano.
                        I naravno Pirana 1,2,3 I Jaws 1,2,3 ( izvini Stivene ) najgluplji horor filmovi ikad, sve sto je potrebno da ostanes ziv je da se ne skvasis.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                          ... i ono sa Brenom "Hajde da se volimo"
                          To ne znam da li sam pogledao duze od dva minuta, ali zato sam dva puta pogledao ceo filmski serijal Lude Godine.Zikinu Dinastiju i Drugu Zikinu dinastiju vise puta.

                          Dragomir Bojanic Gidra
                          Last edited by Ricma; 18-10-16, 00:27.

                          Comment


                          • Mislis Dragomir. Jeste legendaran glumac bio.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Meni je Zoran Radmilović najveća legenda kad se radi o ovim domaćim komedijama, a sigurno i šire.

                              Radovana trećeg sam gledao na VHS-u i svaki put sam se kido od smjeha. Pregledo sam ga dvocifren broj puta.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Dobar je on, ali niko nije dobar i komican kao Andrija Milosevic. Andrija i Andjelka je nesto najbolje i najsmjesnije ikad.

                                Roberto Badjo jbt. Roberto Badjo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X