Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Bri Larson je najveca sigurica ovogodisnje dodele...nesto kao Dzulijan Mur i Blanset u prethodne dve


    edit: nominacije se objavljuju u cetvrtak
    Last edited by Heartbreak; 11-01-16, 12:43.
    sigpic

    Comment


    • A sta mislite ko ce sve pored Lea da bude nominovan? Neka vasa predvidjanja?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Leo, Fes, Edi, Krenston i Dep.

        Originally posted by bojanaBG View Post
        Je l' gledao neko Sherlock specijal?
        Gledao, u sustini moze i da se zaobidje posto ce sigurno pre pocetka nove sezone odraditi recap.Kraj je ispao mrsav i pomalo razocaravajuc, ocekivao sam vise intrige i da bude sokantno a krajnji osecaj je bio meh.Daleko od toga da nisam uzivao u specijalu, ali je ispod Serlokovih visokih standarda koje su nametnule prve tri sezone.

        Comment


        • 21 grams, remek delo
          OVAKO

          Comment


          • Comment


            • Hahahahaha kakav kralj, meni je on jedan od omiljenih i ne mogu da ga hejtujem iako hejtujem Revenant raspali
              sigpic

              Comment


              • Ali na kraju kada krene obrvama
                Ma neka dobije oskara, bilo bi mi drago. Ne znam ko bi imao nesto protiv? Da ga skinu vise sa dnevnog reda
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  Oce ovde jos neko navijati da Di Kaprio ne dobije Oskara?

                  Ne zato sto je on los glumac, vec sto se oko toga podigla vec neverovatna pompa koja me tera na
                  Ja neću da navijam za njega kao što nisam navijala ni za Wolfa... nije on loš, naprotiv, nemam čak ni ništa protiv, ali mi je od onih što nit smrdi, nit miriše... numem baš da objasnim, ostavlja me prosto ravnodušnom, iako su mu uloge odlične, ali ne takne me nigde njegova gluma, if you know what... a radi sve po PeEsU..
                  Pompa je posebna stvar, ali tako je bilo i za Vuka. Očekujem da neće dobiti ni ovoga puta, tamo kad omatori i skine ovaj baby-face, možda.

                  Jel samo ja imam utisak da Bejla ima previše-previše? Radi li taj čovek nešto drugo u životu?

                  Mr Robot > Fargo
                  Last edited by miloolja; 11-01-16, 15:11.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Samo Leo, samo DiKaprio!
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • A ja samo čekam kada ćeš da se oglasiš
                      Last edited by miloolja; 11-01-16, 15:12.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Hahahahahahah da ispostujem tradiciju
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dosla je i ta godina. Daleko najveci favorit a i vrijeme je bilo samo se nadam da ce nastaviti snimati klasike jer se znalo desavati da poslije Oskara karijere odu silaznom putanjom.

                          Comment


                          • Tarantino oridjinale

                            Dobar filmic, nista spektakularno, jbga Tarantinov film od 3 sata pritom 90% radnje se desava u jednoj prostoriji. Brain damage. Prepuno Tarantino klisea kojima sam se nadao i koji su mi nedostajali, isplatilo se gledati ga u bioskopu na momente prelep film, zna covek znanje, nije mi jasno kako ga ovi manje poznati i bez para ne kopiraju, covek se koristi jeftinim trikovima i postavkama kamere i onda ti scena od 30 sekundi kako neko ulazi u ambar izgleda jebeno do jaja znacajna.
                            Mnogo ga gotivim, voli da se zabavlja covek i boli ga uvo za sve, zakaci i crnce i belce, i muskarce i zene. Samo nek je veselo
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Dekard View Post
                              Oce ovde jos neko navijati da Di Kaprio ne dobije Oskara?
                              Sad posle odgledanog filma, evo ja se javljam da molim Boga da ne dobije oskara za ovo..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Odgledao Inglourious Basterds, Tarantino je stvarno jedan bolesni gad.

                                Comment

                                Working...
                                X