Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Što Froda zovete Bob i pričate da niko ne voli Boba? To baš ne razumem. I gde ste provalili da su hobiti gejevi, onaj punački se oženio na kraju? Ja sam inače homofob, ne u smislu da bih pedere maltretirao i ponižava, već mi se samo malo gade, zato ne gledam ništa gde dominira taj laj motiv. Jel ima u Ozu toga, pošto planiram to možda da pogledam?
    Ne verujem da ce ti se svideti Oz, posto znamo zbog cega si prekinuo GoT.Ima toga na pretek, doduse obuhvata veoma mali procenat.Ja skrenem pogled, ne mogu to da gledam zato sto su mi i sami likovi odvratni.U stvari nemoj da gledas, zato sto cak i ako ne ispizdis zbog pederluka, ispizdices zbog neceg drugog i prekinuces seriju.Oz ima bas puno kontroverznog sadrzaja, uostalom tu seriju je producirao HBO.

    Originally posted by filkaja View Post
    Sully (2016) - Clint Eastwood jos jednom pokazao klasu!!!A sta tek reci za Henksa,kapa dole za film!!!
    Uopste mi se sada ne gleda, ne gotivim Henksa koji u vecini njegovih filmova ima patriotske uloge ili su njegovi filmovi povezani sa patriotizmom, a ovaj vec po plotu je jos jedan u nizu.On mi je prva asocijacija kada cujem najprecenjeniji glumac, svejedno da li danasnjice ili svih vremena.Zapravo kada bolje razmislim, ne mirisem ga uopste.Samo sto mi ne postane mrska licnost.Skoro da su mi se smucile njegove uloge, jer skoro sve idu na isti kalup kod njegovih popularnijih filmova.Slika i prilika kakve uloge dobiju Oskara, ako tako mogu da kazem.Ne daju mi se pare za bioskop, a ljudi ovde znaju da sam humanitarac.

    @Erik

    Ma skontao sam ja to da nemaju veze sa vezom, sem sto se jedan glumac pojavljuje u oba filma.Vise mi je krivo zbog toga sto ih nisam vezao zajedno nego sam podlego hajpu Oldboja i prvo pogledao taj film, a ova druga dva iskulirao.Ja sam toliko bio odusevljen sa Mr. Vengeance zbog glavnih likova koji su teski degenerici(a i film sam dozivljavao i kao parodiju), da mi je sutradan taj Lady Vengeance nista posebno nije bio.Taki sam ti ja, cim vidim retarde umirem od smeha.Daleko od toga da imam visoko misljenje o Mr. Vengeance, mada moram reci da su to bila dva kvalitetno utrosena sata.Moguce da mi se nije svideo Lady Vengeance zato sto sam imao malo veca ocekivanja, kao i to sto je glavni motiv osveta.Mozda sam i trebao da napravim neki razmak.

    Comment


    • Ni ja nesto ne gotivim posebno Henksa,ali mi leze njegovi filmovi ,nzm ni sam sto
      A ovo je filmcina i sve zasluge neverovatnom Istvudu,da nam dugo jos pozivi i napravi jos par remek dela ;)
      sigpic

      Comment


      • Bog te vidio, sad se sjetih jedne scene iz tinejdzerskih dana dok sam gledo OZ do nekih doba.

        Sjedim ja tako jednu noc, gledam ne disem sunce ti žareno. Stari mi tad na poso iso prije zore i ustajo prije pijetlova. Inace covjek je starijeg kova a pederluk i narkomanija su mu posebno teške teme.

        I tako jedno 'jutro' ćalac kreno na job i prije nego izađe uhvati za šteku moje sobe a na tv-u upravo ide scena kako Adebisi štema nekog jadnog crnca. Otac samo zatvori vrata. Jedva sam mu objasnio da je to serija o prdekani nekoj. Elem čovjeka kad tad nije šlog strefio neće nikad.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Sully

          Istvud je prekucao
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pogledam sinoć EXTENDED BvS, kontam popraviće utisak - još gore.
            Nekako mi čitav ovaj DC EXTENDED Universe ide u pogrešnom smijeru. Marvel je po tom pitanju miljama ispred.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Poceo sam da gledam http://www.imdb.com/title/tt5518022/?ref_=fn_al_tt_1

              kakvi smo bili mamojebi na celu sa Tilom Opeljesili smo Amere kao mlade majmune
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Poceo sam da gledam http://www.imdb.com/title/tt5518022/?ref_=fn_al_tt_1

                kakvi smo bili mamojebi na celu sa Tilom Opeljesili smo Amere kao mlade majmune
                Ja gledao u bioskopu, 5 čoveka ukupno bilo

                Realno, još im posle šaljemo kao neke naše da im pomognu, niko nije lud da vraća pare. Potrošio Tito već verovatno Zanimljiva priča svakako

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Poceo sam da gledam http://www.imdb.com/title/tt5518022/?ref_=fn_al_tt_1

                  kakvi smo bili mamojebi na celu sa Tilom Opeljesili smo Amere kao mlade majmune
                  Daj link da skinem
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Daj link da skinem
                    Gledao na poslu online ...

                    Ali najjace od svega sto ovi svi salju kucice, majmune u svemir, a mi ladno prase ... kakvi kraljevi!
                    Ladno prase prezivi, vrati se i posle ga uzgoje jos malo i ispeku na raznju i pojedu ... rofl!
                    Last edited by Sandugp; 27-09-16, 20:02.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Daj link da skinem
                      http://exyu-subs.tk/movie/houston-we-have-a-problem/

                      Comment



                      • Cini mi se kao odlican izbor ... videcemo
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment




                        • Najezio sam se jbt

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Poceo sam da gledam http://www.imdb.com/title/tt5518022/?ref_=fn_al_tt_1

                            kakvi smo bili mamojebi na celu sa Tilom Opeljesili smo Amere kao mlade majmune
                            Upravo odgledala. Kakav je to prodavac magle bio bokte, sa svakim novim dokumentom sa kojim se upoznam, uverim se debelo.
                            I sad...to što je celu Jugu držao u toj magli (mada se živelo bogovski u odnosu na ostale komunističke zemlje, bili smo truli zapad za njih).. nego i kada je umro CEO svet je došao i poklonio mu se ipred odra .. predsednici i premijeri najvećih sila, kraljevi, carevi, prinčevi i najviši predstavnici svojih zemalja... pa izvinite gospodo i trebalo vas je ...

                            Nažalost i ta magla je morala kad tad skupo da nas košta... što na kraju i nije trebalo da se desi, ali kada imaš naslednike idiote i još gluplje sledbenike... onda obično dođu tako ta sranja epskih razmera.


                            Originally posted by p4p1 View Post
                            Ja gledao u bioskopu, 5 čoveka ukupno bilo

                            Realno, još im posle šaljemo kao neke naše da im pomognu, niko nije lud da vraća pare. Potrošio Tito već verovatno Zanimljiva priča svakako
                            Normalno da je potrošio, to je za ono vreme bio ogroman novac, spasao tada državu bankrota, a privreda krenula u zavidan rast i razvoj... ne zaboraviti da je to bilo početkom 60tih kada smo bili još uvek totalno osiromašeni i nedovoljno oporavljni od II sv.rata.

                            Ne znam koliko koga zanimala ovde istorija, pa i ona istorija Jugoslavije, ali preporuka da vidite kakvi su zapravo sadašnji visoko obrazovani političari dunsteri i diletanti, i to širom sveta.
                            Last edited by miloolja; 30-09-16, 23:48.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment




                            • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Upravo odgledala. Kakav je to prodavac magle bio bokte, sa svakim novim dokumentom sa kojim se upoznam, uverim se debelo.
                                I sad...to što je celu Jugu držao u toj magli (mada se živelo bogovski u odnosu na ostale komunističke zemlje, bili smo truli zapad za njih).. nego i kada je umro CEO svet je došao i poklonio mu se ipred odra .. predsednici i premijeri najvećih sila, kraljevi, carevi, prinčevi i najviši predstavnici svojih zemalja... pa izvinite gospodo i trebalo vas je ...

                                Nažalost i ta magla je morala kad tad skupo da nas košta... što na kraju i nije trebalo da se desi, ali kada imaš naslednike idiote i još gluplje sledbenike... onda obično dođu tako ta sranja epskih razmera.




                                Normalno da je potrošio, to je za ono vreme bio ogroman novac, spasao tada državu bankrota, a privreda krenula u zavidan rast i razvoj... ne zaboraviti da je to bilo početkom 60tih kada smo bili još uvek totalno osiromašeni i nedovoljno oporavljni od II sv.rata.

                                Ne znam koliko koga zanimala ovde istorija, pa i ona istorija Jugoslavije, ali preporuka da vidite kakvi su zapravo sadašnji visoko obrazovani političari dunsteri i diletanti, i to širom sveta.
                                Ma sve je bilo imbasticno ... imba sto gejemeri kazu. Zato je i nerfovano nesto kasnije
                                Ali jesi videla ti, moja Olja, kakve su to sve perverzije bile ... zamisli neko da ti kaze da smo mi lansirali raketu u zemljinu orbitu uspesnije od Amera!?!? Mislim stani a sta???
                                Ili ono kada je Kenedi ubiven ... Sta mislis na sta su aludirali??? Pokusao je neko Tila da rokne tamo u americi - spaslo ga spostveno obezbedjenje - mesec dana posle toga - cao Kenedi! Evo da kazem da verujem da preteruju ...



                                Mora se gledati Kejdzara. Lukac je opasan borac. Pitam se samo ko li ce jos sem njega biti spomenut i prikazan u serijalu?
                                Last edited by Sandugp; 01-10-16, 06:21.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X