Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Boy in the Striped Pajamas nije poslednjih pet ali sam ga gledao ove godine tako da se moze racunati.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      The Boy in the Striped Pajamas nije poslednjih pet ali sam ga gledao ove godine tako da se moze racunati.


      Ja sam relativno skoro pogledao opet Festen. Isto 10ka. Moze na ovu listu komotno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Whiplash
        The Book Thief
        Life of Pi
        Silver Linings Playbook
        The Boy in the Striped Pajamas

        I to je to sto se wow filmova tice.

        Najbolja akcija ikad mi je novi Mad Max. Interstellar i Martian previse ishajpovani. Svi Batmani novi su mi za klasu bolji, kao i Inception.
        Interstellar je jedan od najishajpovanijih filmova ikad bas sam zato terao neki glup inat i nije mi se gledao pa sam posle plakao sto ga nisam gledao u bioskopu, ali je jedini film posle dugo vremena od kojeg mi je mozak zaigrao i o kojem sam mislio. DBC je npr kvalitetan film al sam ga posle gledanja instant zaboravio i nikome nisam ni preporucio.

        E dobro si me podsetio na Batmana, sad gledam Dark Knight je ipak 2008e ali eto taj film mogu smatrati klasom za sva vremena, prebrutalno odradjen
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • I Arkham serijal ima mnogo bolju pricu nego svi Betmen filmovi ikad napravljeni

          Moze i Black Swan na listu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik Dekard View Post
            Pa trazio si poslednjih 5 godina .

            Mislim da Separation moze komotno sa bilo kojom erom, to je cista 10ka.
            Jbte taj film mi stoji na listi vec milion godina ( verovatno si ga ti preporucio pa sam zatefterio ) i kad biram sta cu da gledam ispreskakao sam ga mali milion puta. Gledam ga ovih veceri def
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Deliver us from evil - Horor - Eric Bana
              The water divine - Drama - Rasel Krou
              The Conjuring - Horor
              The Last Knights - Avantura - Morgan Frimen, Klaj Oven
              To je to od prilike sto se mogu sjetiti na prvu loptu. Ne znam za vas ali meni su svi ovi odlicni filmovi...

              Comment


              • Pretece me Vladan za Black Swan-a.

                Samo da dodam Wild Tales, The Best Offer i La Grande Belezza.Mozda na toj listi stavim Victoria-u kad je pogledam za koji dan.Mislim da bi ti se svideo Force Majeure ako ga nisi pogledao.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Pretece me Vladan za Black Swan-a.

                  Samo da dodam Wild Tales, The Best Offer i La Grande Belezza.Mozda na toj listi stavim Victoria-u kad je pogledam za koji dan.Mislim da bi ti se svideo Force Majeure ako ga nisi pogledao.
                  Uuuu nisam dobro me podseti. Hvala
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • The Intouchables
                    Her
                    Shutter Island
                    Moram reci About time.
                    What If.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • What if je gej film
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        What if je gej film




                        Da si blizi sada bih te lupio
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Znam da sam krenuo da gledam taj film i na pola filma ugasih i rekoh sebi, ovo je bas gej film. Hari Poter nema nikakve moci vise.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sinoć ga gledao, i iskren da budem očekivao sam više. Glumačka ekipa sjajna, al neznam. Nešto je falilo, da još malo pogura, s obzirom da se radilo o istinitom događaju.



                            A u zadnjih 4-5 godina odprilike:
                            *Unbroken
                            *The Theory of Everything
                            *Django Unchained
                            *Dallas Buyers Club
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Znam da sam krenuo da gledam taj film i na pola filma ugasih i rekoh sebi, ovo je bas gej film. Hari Poter nema nikakve moci vise.
                              Mislis za ovaj film http://www.imdb.com/title/tt2400283/?ref_=nv_sr_2 ?
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment

                              Working...
                              X