Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Preporuka neki dobar filmcic, za opustanje lagano neki
    Ako hoćeš za devojku i tebe, onda Vacation. Provereno "podiže" raspoloženje...if you know what i mean...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Zola Dr Love jbt
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Jeste li odgledali? Jedva pronađo neku pristojnu sliku.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Pineapple Express
          Gde mu ovo preporuci Ricma care...

          Meni je taj film bio NEGLEDLJIV!
          sigpic

          Comment


          • Tebi nikad ne bih preporucio taj film, zato sto znam koliki je tvoj prag tolerancije.Nemamo svi isti i mozda se njemu svidi.

            Tebi nemam sta da preporucim, samo ti meni mozes da dajes predloge sta da gledam.

            Comment


            • Ne, ne, ja nisam nikakav filmski snob. Znaci gledam i klasike i komercijalu i nezavisne i svasta, ali ovo mi je bilo bas mucno za gledanje. Mislim da je problem da meni jako lose lezi ta ekipa (Rogan, Franko itd...). Meni je i This is the end bio prosecan at best.
              sigpic

              Comment


              • Slobodno Erice reci da je sranje . This is the end. Odgledas Ali sve ti je jedno hoćeš li gledati ili ne..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • This is the End mi je bio dobar do samog kraja koji je u najmanju ruku retardiran.Interview mi je njihov najbolji zajednicki film.Ne gledam njihove sve filmove, pravim neku selekciju.Ima i do toga sto takve komedije od pocetka gledam kao tres i malo stvari moze da me iznervira.U mom slucaju ni sa jednom kojom sam pogledao nisam puno pogresio.

                  Comment


                  • Originally posted by Arnel.S View Post
                    Sjajan Wilderov The Apartment - 1960 u 18h na Pink Classicu.
                    Sutra, sve isto Some Like It Hot - 1959
                    Oooo.. Džek Lemon.. kako ga volim.... i uvek mogu da ga gledam.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Midnight run, jedna od najboljih laganica ikad po meni.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Jeste li odgledali? Jedva pronađo neku pristojnu sliku.

                        Planiram uskoro da odem u bioskop da me Gaspar propisno izmuci. Spremamo se
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Planiram uskoro da odem u bioskop da me Gaspar propisno izmuci. Spremamo se
                          spremate se za bioskop, a?

                          Mene interesuje muzika, čula sam da je dobro ..khm, khm.. upakovana
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            spremate se za bioskop, a?

                            Mene interesuje muzika, čula sam da je dobro ..khm, khm.. upakovana
                            Bogami sta nam je uradio sa Enter the Void... za ovo se spremamo
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ja sam odgledao LOVE...mogu reci da je Gaspar otisao u ku*ac
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X