Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbm ti zivot svaki put mi suza krene na ovu scenu , pogotovo jer znam da je preminuo Michael Clarke Duncan prije par godina.

    Spoiler


    Gledam Green Mile dok ne pocne The Silence of the Lambs.

    Comment


    • Ne znam dal je bilo al eto da zalepim dok ne zaboravim

      ugodne komedije

      http://www.imdb.com/title/tt2319580/...nm_flmg_act_13

      The Grand Seduction

      zatim jedan crno beli

      http://www.imdb.com/title/tt0041423/?ref_=nm_flmg_dr_28

      The Great Madcap

      pogledao na danima meksičkog filma i svidelo mi se
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Kingsman: The Secret Service

        http://www.imdb.com/title/tt2802144/


        Zabavan film sa dosta poznatih faca. Nista specijalno, ali sam se par puta dobro nasmijao

        Comment


        • http://twitchfilm.com/2015/05/review...sterpiece.html
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Looper sasvim solidan. Meni je Levit pa cak i ubjedljivo najbolji glumac novije garde uz Hardija i Marfija.
            sigpic

            Comment


            • Dva filma koje su na mene ostavila najveći utisak jesu, 4 Braće i Pakleno more.
              Oba filma sam gledao odavno, pogotovo Pakleno more, gledao sam ga matelne kao dijete sa 10tak godina, al film je stvarno dobar. Al na žalost nema ga na internetu. A 4 braće je bomba film, i preporučujem da pogledate, jer ga ima na internetu(barem ga je bilo prije 2-3 godine).
              A inače izvinite na spamu

              Comment


              • Watchmen je underrated film, tj filmcina. Mozda ga ne gotive jer je skoro preslikan stip, ali jbg sta je tu je.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Watchmen je underrated film, tj filmcina. Mozda ga ne gotive jer je skoro preslikan stip, ali jbg sta je tu je.
                  pa jel stvarno misliš da ljudi gledaju film sa takvim predznanjem
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    pa jel stvarno misliš da ljudi gledaju film sa takvim predznanjem
                    Oni koji ocenjuju i cije se misljenje postuje i uvazava.... DA.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                      Ja vrtim samo neke festivalce, euro drame i sporosti, nista akcije, trileri i komedije. I pogledao celog Daredevila prosle nedelje. Jako dobro, mracno, stripovski, atmosfericno, dosledno originalnoj prici, odlicna kamera i fotografija. Ima sve sto film, s kojim je sramota i porediti, nije imao. Ne savrsena serija, ali sa superherojskog aspekta tesko da moze mnogo bolje, sigurno nesto najblize Dark Knightu do sada uradjeno. Mene je totalno iznenadila, preporucujem. Druga epizoda je mini remek-delo.
                      Svaka čast, uvek moji favoriti...daj baci neku preporuku.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Svaka čast, uvek moji favoriti...daj baci neku preporuku.
                        Gledala Aberdeen (2000)?
                        Ne znam sto, prvo mi pade na um.

                        Ako si za neku sporu seriju u kojoj se nista ne desava, a svaki sekund je dragulj - Rectify. Mene je totalno oduvala serija, nista slicno nisam gledao a da je u epizodama.

                        Comment


                        • http://www.imdb.com/title/tt0462477/?ref_=nv_sr_1

                          The Last Hangman

                          http://www.imdb.com/title/tt0374546/?ref_=nm_knf_i1

                          Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring

                          dobri
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Studio B pustio RASOMONA!!!!!!!!!!!



                            tek je poceo, obavezno svi da puste STB!!!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Skoro bilo na RTS-u film "Medju neprijateljima",radjen po istinitoj prici.Bas mi se svideo film,eto preporucujem da pogledate.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                                Gledala Aberdeen (2000)?
                                Ne znam sto, prvo mi pade na um.

                                Ako si za neku sporu seriju u kojoj se nista ne desava, a svaki sekund je dragulj - Rectify. Mene je totalno oduvala serija, nista slicno nisam gledao a da je u epizodama.
                                Film sam gledala, a seriju nisam... tnx
                                Sviđa mi se ovo

                                seriju u kojoj se nista ne desava, a svaki sekund je dragulj
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X