Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.imdb.com/title/tt0252665/



    Ima deset godina kako sam gledao ovo
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • http://www.imdb.com/title/tt1600196/?ref_=nv_sr_1

      Skroz simpatican film da ubijes vrijeme,Hardy mi je sve veci u ocima
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        http://www.imdb.com/title/tt1600196/?ref_=nv_sr_1

        Skroz simpatican film da ubijes vrijeme,Hardy mi je sve veci u ocima
        Nedavno sam ga gledao, kako je smireno odradio ulogu ja sam fasciniran. Bas ono sto treba 'dobri' psihopata on je to napravio
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Možda nekog zanima

          Citizenfour: Enjoy Full Movie | AnonSweden
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment




          • Narrated by Malcolm McDowell, this short documentary examines the films Stanley Kubrick developed but didn't live long enough to make. Features interviews given by Kubrick's longtime producer Jan Harlan, Jack Nicholson,Sydney Pollack etc. Through interviews and abundant archival materials, this documentary examines these "lost" films in depth to discover what drew Kubrick to these projects, the work he did to prepare them for production, and why they ultimately were abandoned. Some of the unfinished project discussed here are "Napoleon" , "The Aryan Papers" and also "A.I" (which we know finally made by Steven Spielberg).
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Umro Leonard Nimoy

              Leonard Nimoy, star of Star Trek, has died at age 83, reports the New York Times. The actor was recently hospitalized for severe chest pains and died at his home in Bel Air Friday morning, according to his wife, from end-stage chronic obstructive pulmonary disease, a disease he previously attributed to years of smoking.
              Docekao je starost i postao legenda.. bas u stilu onog cuvenog pozdrava "live long and prosper." njegovog Spock-a.

              Pocivaj u miru, legendo!

              Comment


              • Seldon ce poprilicno da se smori...
                sigpic

                Comment


                • Jeste ovo samo klip, ali je šteta da zvrši u onoj neozbiljnoj temi...

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • E, odgledao Birdmana, vrlo zanimljiv film, mada mi je ostao nekako nedorecen. S obzirom da znam za kritike Inarritua prema Hollywoodu, na neki nacin sam ceo ovaj film shvatio kao to, ogromnu negativnu kritiku prema celoj filmskoj industriji. I to je ok, ali mi je zato film samo dobar, jer je prica nekako ugurana u drugi plan, tako se bar meni cinilo.

                    Celokupnu glumacku ekipu treba pohvaliti. Keaton svakako imao najubedljiviju ulogu.

                    Spoiler
                    P.S. Zna li neko na kraju filma, da li se ubio, ili se pretvorio u Birdmana, for real ?
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Spoiler
                      Nema kraja koji je jedini ispravan, u sustini svako razlicito tumacenje kraja je dobrodoslo.Sve zavisi od toga kako posmatras neke scene, ja sam dve scene gde su do izrazaja dolazile njegove natprirodne moci gledao kao halucinaciju.Biras mesto i vreme njegove smrti, a naravno moze i da prezivi.U tvojim rukama je njegova sudbina.Poslednju scenu gledam kao halicunaciju njegove cerke posto je imala problema sa narkoticima.A i ono sto je sve vreme trazio Kiton je dobio, on radi sve te stvari ne radi zbog svog licnog zadovoljstva nego hoce odobravanje od drugih.Svaki detalj iz filma daje dobar argument za drugaciji kraj.Ovaj koji sam ja rekao iz mog ugla ima najvise smisla, skroz subjektivna stvar.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Spoiler
                        Nema kraja koji je jedini ispravan, u sustini svako razlicito tumacenje kraja je dobrodoslo.Sve zavisi od toga kako posmatras neke scene, ja sam dve scene gde su do izrazaja dolazile njegove natprirodne moci gledao kao halucinaciju.Biras mesto i vreme njegove smrti, a naravno moze i da prezivi.U tvojim rukama je njegova sudbina.Poslednju scenu gledam kao halicunaciju njegove cerke posto je imala problema sa narkoticima.A i ono sto je sve vreme trazio Kiton je dobio, on radi sve te stvari ne radi zbog svog licnog zadovoljstva nego hoce odobravanje od drugih.Svaki detalj iz filma daje dobar argument za drugaciji kraj.Ovaj koji sam ja rekao iz mog ugla ima najvise smisla, skroz subjektivna stvar.
                        Spoiler
                        Pa kako ces drugacije gledati na njegove moci nego kroz halucinaciju,ne postoji uopste drugi nacin da se to gleda
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Spoiler
                          Ja sam poslednju scenu tako gledao na osnovu te dve scene, samo sto mislim da je to halucinacija njegove cerke posto je Rigan najverovatnije izvrsio samoubistvo na pozornici.Mada moguce da je on preziveo, pa je sve to njegova halucinacija a on je zapravo u komi.

                          Comment


                          • Prosthetic make-up artist Christopher Tucker talks about creating the make-up effects for David Lynch’s The Elephant Man. After Lynch’s own unsuccessful efforts to recreate John Merrick’s terrible deformities, Tucker was brought in to create the effects for John Hurt’s transformation, a complex arrangement of prosthetics that had to be applied in 15 separate sections.
                            Video: http://www.bfi.org.uk/news-opinion/n...ampaign=buffer

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt0947798/?ref_=ttfc_fc_tt

                              Previse Jevreja u ovom filmu glumi jbt bas mi se zeludac napatio dok sam sagledao do kraja...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • http://www.comingsoon.net/movies/new...e-crowded-room

                                Mirise na oskar.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X