Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li neko neki predlog sta gledati, odgledah Maze Runner i Lucy nedavno, odlicni su : ))
    sigpic

    Comment


    • ahhh Prisoners

      Sad kad sam ih gledao po drugi put shvatam koliko je Denis Vilnev genijalan reditelj Moram baciti oko na njegove radove pre Incendiensa, nema ih mnogo, ali verujem da ih vredi pogledati

      A Dzejk Gilenhal mi je trenutno uz Fassa mozda i omiljeni glumac danasnjice
      sigpic

      Comment


      • Film "Bronson" nije los, ali me nije nesto odusevio.
        Dok je sa druge strane Hardy bas razbio. Postao mi miljenik jbt

        Comment


        • Preporuka za Olju, Bojanu, Sonju, ProudNolee, Petru, Shardu... i ostale ...

          (2013) BEGIN AGAIN





          Reklo bi se jos jedan "sladunjav" film... medjutim nije bas tako.
          Vidi se da je John Carney nastojao da to izbegne i mislim da je uspeo.
          Film ako nista drugo obiluje kvalitetnom muzikom koja lako ulazi u usi.
          Pored Adama (Maroon 5) pevacki se uspesno pokazala i Keira.
          Bilo kako bilo ko god da pogleda film lepo ce se osecati cuku i po`.

          Za muske koji ovo citaju:
          Spoiler
          Nemoj da bi me neko nazvao papucom ili placipickom
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • PAPUCO

            Comment


            • Kiraaaa moja omiljena žgoljavica. Nisam gledala, hvala Aire
              U spasio si me...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                PAPUCO
                Taj sam, ma ne - kazem nisam, mislim ovaj jesam... samo tetki lek da odnesem...
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Nightcrawler

                  Jake Gylenhall briljira! I film je odlican. 8/10

                  Comment


                  • Odgledah sinoc The Judge. Nesto i nisam impresioniran s obzirom koliko su mi ga nahvalili. ali ne moze da se kaze da nije dobar film, stavise ....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Rozamunda dobija oskara garant... (mada i tu se da diskutovati)
                      Vise mi je bila sexy u "Jack Reacher" gde nije imala nikakve "scene" nego u ovom GG.
                      Ben Affleck standarno niti mirise niti smrdi - bar za mene al` jebi ga ko mene sta pita, on dva Oskara u padze (prvi opravdano) a ti Leonardo se jebi po gudurama i dzunglama, povedi i Klunija sa sobom.
                      Ma ne dobija .... barem ja ne bih voleo da dobije .... pokusacu da se setim boljih (po meni) zenskih izdanja iz ove godine ...
                      Opasno ogavan i antipatican lik glumi, tako da verujem da ce se smuciti svima
                      Evo sada vec "vidim" neke koje bi to trebale da dobiju pre nje ... pre svih Dzulijan Mur ... mada videcemo ...
                      Last edited by Sandugp; 05-01-15, 09:47.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Dajte mi neke top novije komedije, nesto tipa Harold i Kumar, EuroTrip, Superbad...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Dajte mi neke top novije komedije, nesto tipa Harold i Kumar, EuroTrip, Superbad...
                          Lets be a Cops, The Interview, This is the end, Neighbors Preskoci ako ti tematika ne odgovara.

                          Comment


                          • Ove prve dvije nisam gledao, ove druge su mi totalno sranje
                            sigpic

                            Comment


                            • Seth Rogen do groba


                              We are the Millers mi pada napamet i Horrible Boses 1 dio a drugi dio Dumb and Dumbera je sranje
                              Last edited by DinoFC; 05-01-15, 16:19.

                              Comment


                              • Panduri su ozbiljno sranje..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X