Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras u kinu!

    Posto imam nekih obaveza veceras nista od filma.

    Ovo se jednostavno mora pogledati!

    Interstellar

    9,3
    Last edited by Rossonero; 06-11-14, 17:08.

    Comment


    • It's almost impossible to put in words, but we have to try and give everyone what he truly deserve. In my modest opinion, Interstellar is the best movie in human history. Believe it or not. It's the simple and the complicated, It's the usual and the different, It's the mind and the heart. Every single time with him, you just got crazy about his ideas, astonished by his mind
      games
      and inspired when he talks to the heart. Back then, he was an ambitious young director. And with his capabilities made his own way straight through the world. Now, he is an icon and a legend of directing. He is Christopher Nolan... It's our job to honour the honourable. Please, Just keep the rating UP, why ? Because Chris. and Interstellar deserve it.
      ....
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Veceras u kinu!

        Posto imam nekih obaveza veceras nista od filma.

        Ovo se jednostavno mora pogledati!

        Interstellar

        9,3
        Upravo pregledao Interstellar u kinu i mogu reci, ljudi smanjite ocekivanja inace cete se razocarati.


        Hans Zimmer jos jednom objasnio sto se tice muzike, nevjerovatno.
        Last edited by DinoFC; 06-11-14, 20:16.

        Comment


        • E dobro, izbegavam ovu temu do nedelje uvece.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik Dekard View Post
            E dobro, izbegavam ovu temu do nedelje uvece.
            Ista stvar , najvjerovatnije u nedelju idem u kino pogledati film.

            Znaci izbjegavam ovu temu!

            Comment


            • Odgledao Interstellar...

              Dakle, necu puno pisati ali poprilicno kompleksan film ali i dalje odlican. Vrv nije za svaciji ukus ali od mene 9/10.

              Comment


              • Ahahhahaa.. vidim večeras bio na TVu... odličan crno-beli, crnohumorni film Kevina Smita (Silent Bob) iz 1994. koji je naraciju i sam dijalog digao na epski novo...preporuka
                http://www.imdb.com/title/tt0109445/
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ahahhahaa.. vidim večeras bio na TVu... odličan crno-beli, crnohumorni film Kevina Smita (Silent Bob) iz 1994. koji je naraciju i sam dijalog digao na epski novo...preporuka
                  http://www.imdb.com/title/tt0109445/
                  Najbolja komedija svih vremena.

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Odgledao Interstellar...

                    Dakle, necu puno pisati ali poprilicno kompleksan film ali i dalje odlican. Vrv nije za svaciji ukus ali od mene 9/10.
                    Spoiler
                    Znaci ne smetati sto covjek hladno izadje iz crne rupe kod Saturna i svi zive sretno nakon toga
                    Last edited by DinoFC; 07-11-14, 08:45.

                    Comment


                    • I ja pogledah Interstellar.

                      Da budem jasan, otisao sam u bioskop jer su me drugovi nagovorili. O filmu pojma nisam imao... do juce nisam znao ni ko ga je rezirao, ni ko glumi tako da nisam vidio ni ocjenu, niti sam citao sta ljudi pisu i boljelo me je uvo sto je film Nolanov. Odlucio sam da ga pogledam jer nisam imao nista pametnije da radim veceras i jer volim SF

                      Dakle...

                      Volim taj osjecaj koji pruza ono sto je prikazano u filmu i svidjela mi se atmosfera... tome uveliko doprinose audio i vizuelni efekti i sto se toga tice, nemam nikakvih zamjerki(ustvari, taj "osjecaj" je i najjaci adut filma). E sad... vec sam rekao da volim SF tako da sam upoznat sa necim sto je normalno u takvim filmovima a sto bi neki nazvali "pretjerivanjem".. pa jbg je li SF ili nije, mora biti toga Malo maste nije na odmet.

                      Bilo je trenutaka u filmu bez kojih se itekako moglo i koji narusavaju ukupni utisak ali je utisak nakon filma svakako pozitivan. Iz sale nisam izasao odusevljen ali nisam ni psovao sebe sto sam bacio pare(desavalo mi se mnogo puta ). Ima nesto u ovom filmu. Ne znam... natjera te da razmisljas o zvijezdama i da se malo zamislis.. to cijenim i svaki film koji ti makar i na kratko okupira misli nakon gledanja ne moze biti los.

                      Meni ovaj film nije spektakularan, niti me je odusevio ali je jednostavno drugaciji. Vjerovatno cu ga pogledati ponovo kad se pojavi na netu. Svakako preporuka.

                      7.5/10

                      Comment


                      • Legende !
                        Spoiler
                        sigpic

                        Comment


                        • http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=ttep_ep_tt

                          Много, много добро.

                          Comment


                          • Umro Nikola Simic
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Pogledao Interstelar.

                              Dobar film, ali nije Nolanov najbolji. Mislim da ce fanovi tvrdokrnog SF-a bas uzivati. Hans Cimer iznova prevazilazi sebe. Toliko.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Umro Nikola Simic
                                RIP

                                Comment

                                Working...
                                X