Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za veceras je spremno ovo.

    http://www.imdb.com/title/tt2103281/?ref_=nv_sr_1

    Comment


    • Ako ste ovih dana imali priliku da prošetate Beogradom, sigurno ste primetili najavu da AMC stiže u Srbiju! Poznati američki kanal počeće da emituje svoj program u Srbiji, putem kablovskih operatera, od 5. novembra.

      Kanal AMC je poznat po serijama kao što su The Walking Dead, Breaking Bad, Mad Men i The Killing. Za sada nema informacija o tome koje serije ćemo pratiti na ovom kanalu, niti kako će izgledati programska šema, ali je sasvim sigurno da nas očekuje bogat i atraktivan program.

      Na Facebook stranici kanala piše da i dalje traju pregovori sa najvećim kablovskim operaterom, SBB-om, o emitovanju AMC-a.
      Kapiram da ce biti na SBB-u promo nekih mesec dana,i da ce posle da ga izbace iz osnovne ponude,i da ce biti u nekim paketima.Cak su i SciFi izbacili iz osnovne ponude,a kamoli ovo....
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Izbacio SBB MGM koji postaje AMC, a MGM su imali svi. Vjerovatno ce pokusati da dodju do ekskluzive, kao sto je slucaj i sa Fox kanalima. Jos je United grupi vlasnik KKR, pa pare nisu problem, pritom Amerikanci.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Zadovoljan

          Comment


          • "Boyhood" YIFI

            Sledece nedelje se to gleda.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Kako mislis pobijedio? To je HBO grupacija.
              Znam i ja da su oni ''sister channel'', pobedio u smislu da to radi njihova produkcija kao i da se kod njih premijerno prikazuje.

              Samo da prevod za Boyhood stigne do utorka sto se mene tice.

              Comment


              • Disconnect

                Mnogo realan film.

                Comment


                • Sto se tice novog kanala,koji treba da pocne 5og novembra.....

                  U početku AMC će biti dostupan preko onih kablovskih operatera koji emituju MGM:

                  Monitor d.o.o.
                  PEP-KDS d.o.o.
                  Telekom Srbija A.D.
                  Kablkom d.o.o. Beograd
                  JM OSKAR d.o.o. Kuršumlija
                  Orion Telekom d.o.o.
                  Knight Development Support d.o.o.
                  Kopernicus Technology d.o.o.
                  Invest Inženjering d.o.o.
                  Jotel d.o.o.
                  ZTR City Servis
                  Polaris Media AD
                  Radijus Vektor d.o.o.
                  Udruženje korisnika kablovske televizije Zaječar
                  Sat-Trakt d.o.o.
                  Targo Telekom d.o.o.
                  Exe Net Advertising d.o.o.

                  Radimo na tome da kanal bude dostupan preko svih kablovskih operatera, zato se nadamo da će se ovaj krug proširiti. Sve aktuelne informacije moći ćete da nađete kod kablovskih operatera.
                  Tako da SBB-ovci (me) nece moci da gledaju ovaj kanal....bar do daljneg...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • To je 30-35% korisnika kablovske u Srbiji, SBB drzi monopol, a pogotovo zajedno sa Total TVom tako da ili traze ekskluzivu ili AMC trazi previse para od SBBa po korisniku.
                    sigpic

                    Comment


                    • Steta stvarno.Sta mislis Vladane,posto vidim da se bas razumes u sve ovo...da li postoji mogucnost da se ipak pojavi na SBB-u...bar u nekoj skorijoj buducnosti?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sigurno da postoji, tesko neki kanal, pa i strana verzija kanala za nase trziste, moze da opstane bez SBBa. To je blizu 3 miliona korisnika u regionu, neka od svakog dobijaju 10 centi pa ti vidi koje su to pare, a AMC moze i bolje uslove izvuci uz pravu ponudu.

                        To sto je strani, a lokalizovani kanal u pitanju nista ne znaci. Sjeti se Foxa na pocetku, a pogledaj kako taj program sad izgleda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Upravo sam odgledao Gone Girl i ostao sam bez reci.Oborio me je s nogu, kasnije kada se saberem napisacu vise.Sto se mene tice dok ne pogledam Boyhood i Birdman najbolji film u poslednjih par godina.12 Years a Slave je naspram GG smejurija.Retko kada mi se ovo desava, ali u narednih par sati ne zelim nista vise da pogledam, ne ide uopste da bilo sta pogledam nakon GG i prosto ne zelim sebi da pokvarim raspolozenje kao i da ovaj utisak koji imam o filmu padne u senku neceg drugog.

                          Comment


                          • Maricu brate i ja sam ostao bez rijeci kad sam ga pogledao.

                            Objasnila!

                            Spoiler
                            Last edited by Rossonero; 01-11-14, 20:12.

                            Comment


                            • Jel neko ide 6-og na Interstellar?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Upravo sam odgledao Gone Girl i ostao sam bez reci.Oborio me je s nogu, kasnije kada se saberem napisacu vise.Sto se mene tice dok ne pogledam Boyhood i Birdman najbolji film u poslednjih par godina.12 Years a Slave je naspram GG smejurija.Retko kada mi se ovo desava, ali u narednih par sati ne zelim nista vise da pogledam, ne ide uopste da bilo sta pogledam nakon GG i prosto ne zelim sebi da pokvarim raspolozenje kao i da ovaj utisak koji imam o filmu padne u senku neceg drugog.
                                Respekt Paricu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X