Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au bre
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • ((

      Comment


      • Auuu jebem ti zivot

        Comment


        • Neeeeee bre
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Ne verujem...

            Comment


            • Kakav gubitak, nenormalna steta
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne mogu da verujem... Pocivaj u miru..

                Comment




                • Robin Williams: "I think I wore it better!"
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Kakav je to glumac bio... Au bre, pa sto ovako da umre... Samo se nadam da lazu za ovo da je samoubistvo... Kad ga gledas ovako kada prica ili kada se zeza ne mozes ni da pomislis da je depresivan a sad cujem da je imao sklonosti ka depresiji. Uzas bre :/ . Veliki gubitak ...
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Ja ne verujem citam naslov na blicu jutros - poslednji interviju Robina Vilijamsa , ja reko sto pise poslednji nije umro kad ono..
                      (good will hunting - jedan od najomiljenijih mi filmova)
                      Last edited by Bokirivaldo; 12-08-14, 15:07.
                      GIFSoup

                      Comment


                      • R.I.P. Legendo svih generacija. Sada nekome gore zelis dobro jutro... Hvala ti za sve osmehe, pozitivnu energiju i price koje si nam kroz filmove pricao.

                        GOOD MORNING VIETNAM !!!


                        Filmcina po kojoj cu ga najvise pamtiti. Ko nije gledao ovaj film - OBAVEZNO, to je opsta kultura.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by Heartbreak View Post
                          BORGMAN 8/10 (Holandija)



                          Film koji postavlja pitanja, a ne daje odgovore. Upravo je ovako reditelj opisao svoj film. Neobicano-donekle bizarno-nesvakidsnje ostvarenje. Ovako bih ga ja mogao opisati. Na momente je prica i duhovita, ali pre bih rekao da je to smeh izazvan nevericom. Prvo sam mislio da ce biti neki klasican triler, ali jednostavno ovde su izmesani svi moguci zanrovi i stilovi koji postoje i imao sam osecaj kao da nikad nista slicno nisam gledao do sad. Od prve do poslednje scene te tera da razmisljas i na kraju ne bude bas sve jasno.

                          Film se ustvari podsmeva evropsko-zapadnjackom zivotu, miran, ususkan, komforan. Jednostavno ukazuje na to kako covek lako i brzo zaboravi smisao svega sto je stekao. Kljuc filma je kada supruga izgovara „Srecni smo, a sreca mora biti kaznjena.“ na sta joj uspsno-poslovni suprug odgovara „Rodjeni smo na zapadu, a na zapadu postoji obilje. Jednostavno je tako".

                          Prepun motiva, zagonetki i pitanja, prvenstveno da li nas jedan srecan i udoban zivot cini arogantnima, da li jedna porodica moze opstati u takvom svetu, da li poznajemo svoje najblize...i jos mnogo toga...

                          Topla preporuka ko je spreman da se cese po glavi 120min
                          1000 pitanja i jos 1000 komentara, ali ne znam kako da ih napisem i pitam...
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Koja komedija sunce ti jbm http://www.imdb.com/title/tt2294449/
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt2004420/?ref_=nv_sr_1

                              Jedna pogana, pogana komedija

                              Comment


                              • http://www.imdb.com/title/tt1086772/

                                Matori ovo je zajebana komedija 10/10
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X