Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Comment


    • Interstellar trailer 3

      http://www.hollywoodreporter.com/hea...-nolans-722320


      Last edited by Ricma; 31-07-14, 06:30.

      Comment


      • Odgledao juce.Film mi je nekako previse tinejdzerski.Nije los,ali sam ocekivao vise...

        Divergent
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Odgledao juce.Film mi je nekako previse tinejdzerski.Nije los,ali sam ocekivao vise...

          Divergent
          NOT bad.
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • I ja sam juče odgledao Divergent i delim utiske ništa posebno , čak me malo podseća na Hunger Games ne znam što .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Odgledao juce.Film mi je nekako previse tinejdzerski.Nije los,ali sam ocekivao vise...

              Divergent
              Knjiga je miljama bolja. Bas puno scena je izbaceno... Ali ono film te tera da procitas knjigu i daje ti neki uvod u pricu tako da nije los film .
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                I ja sam juče odgledao Divergent i delim utiske ništa posebno , čak me malo podseća na Hunger Games ne znam što .
                I mene isto,mada nisam gledao film,nego sam procitao knjige.U principu,pomalo slicna prica....
                Spoiler
                Smak sveta,borba protiv vlade i tinejdzerska ljubav...


                Ovo cu da skinem za veceras,izgleda mi obecavajuce,a cudi me da nisam pogledao do sad....

                Prisoners


                Originally posted by Bonomo View Post
                Knjiga je miljama bolja. Bas puno scena je izbaceno... Ali ono film te tera da procitas knjigu i daje ti neki uvod u pricu tako da nije los film .
                Moram knjigu procitati.Uvek sam bio misljenja da je knjiga 2 puta bolja od filma/serije.Prvi primer za to,bar po meni je GoT.Procitao sam 5 delova,a odgledao samo jednu sezonu,i odustao...jer ne moze da se poredi sa knjigom...
                Last edited by z0La; 31-07-14, 19:50.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  I mene isto,mada nisam gledao film,nego sam procitao knjige.U principu,pomalo slicna prica....
                  Spoiler
                  Smak sveta,borba protiv vlade i tinejdzerska ljubav...


                  Ovo cu da skinem za veceras,izgleda mi obecavajuce,a cudi me da nisam pogledao do sad....

                  Prisoners




                  Moram knjigu procitati.Uvek sam bio misljenja da je knjiga 2 puta bolja od filma/serije.Prvi primer za to,bar po meni je GoT.Procitao sam 5 delova,a odgledao samo jednu sezonu,i odustao...jer ne moze da se poredi sa knjigom...

                  Ne postoji film koji pobedjuje knjigu . Divergent je samo jedan primer toga. Nisam citao Game of Thrones pa ne mogu da pricam nista o knjizi ali serija je super . Bar sam ja dobio takav utisak nakon 4 sezone gledanja .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Koje njesra ovaj novi SpiderMan
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Jel gledao neko ovo??? http://www.imdb.com/title/tt1843866/

                      Prilicno je dobro odradjen.
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Koliko je ovo dobar filmMislim da je ovo najbolji deo do sada. http://www.imdb.com/title/tt2333784/?ref_=cs_ov_tt
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny View Post
                          Je l' neko gledao ovo cudo ?
                          Vec 10min trazim ovaj tvoj post.

                          Upravo gledao. Tom jebeni Hardy!

                          Meni je predobar! Stvarno sam zadovoljan filmom. Aj ako je jos neko gledao pa da razmenimo utiske
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Vec 10min trazim ovaj tvoj post.

                            Upravo gledao. Tom jebeni Hardy!

                            Meni je predobar! Stvarno sam zadovoljan filmom. Aj ako je jos neko gledao pa da razmenimo utiske
                            Evo i ja da preporucim film. Iako sat i po gledamo samo Toma Hardija kako se vozika po autoputu, film uopste nije dosadan.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment




                            • Ne znam da li je vec neko postavio?
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Odgledah ponovo ovaj film posle 4-5 godina....odlican....

                                Crash
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X