Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Odgledao veceras http://www.imdb.com/title/tt1454468/?ref_=nv_sr_1
    Samo se nadam da razni Gravitiji i Avatari ne predstavljaju buducnost kinematografije.
    Postoji li neki film iz 21. veka da se tebi svidja ?
    sigpic

    Comment


    • Captain Phillips
      Captain Phillips


      Zasnovan na istinitom dogadjaju, film prati borbu za zivot Kapetana Filipsa otetog od strane somalijskh pirata. Sve funkcionise odlicno, film nijednog trenutka nije dosadan i 2h brzo prodju. Henks je, kao i uvek, na visini zadatka, kao i Barkhad Abdi (ovo mu je prva filmska uloga). Ukratko - preporuka.

      9/10

      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Juce mi se nesto nije spavalo pa sam pustio jos jednom Gravity, bas zbog Ljubinog komentara, i moram reci da sam promenio misljenje u vezi ovog filma. Verovato sam prvi put bio pod utiskom stvarno sjajne rezije zbog koje i dalje tvrdim da Alfonso Cuarón treba da dobije Oskara, naravno, tu je i sjajna Sandra Bullock i to je sve sto mi se svidelo sada kada sam ga drugi put pogledao.
      Iako film ima nekoliko sitnica koje su mi zasmetale, on nijednog trenutka ne skrece sa svoje putanje. 90 minuta uzivanja.
      Ovo gore sam napisao posle prvog gledanja, ali sada shvatam da i ne moze film da skrene sa svoje putanje kada tu putanju bas i nema , postaje brzo dosadno.
      Prvi utisak moze dobro da prevari i da zamaze nedostatke koje ovaj film ima. Moja preporuka za ove sto tek planiraju da gledaju je: odgledajte ga samo jednom, pa ako vam se svidi - svidi.
      Inace, tek sam sada obratio paznju na veliki fail u filmu - kosa kod Sandre je uvek lepo namestena iako je u svemiru

      p.s. ako nista drugo, bar me je Gravitacija lepo uspavala

      Gravity na kraju od mene dobija solidnih 6.5/10 i to najvise zbog Alfonso Cuaróna i Sandre Bullock.
      Last edited by Mr. Wolf; 11-02-14, 15:48.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Gledao Brajko tu tenziju od filma, generalno svi ti filmovi sa istinitim događajima su ful, ni ovaj ne maši.

        Comment


        • Originally posted by Rondo9 View Post
          Postoji li neki film iz 21. veka da se tebi svidja ?
          Ima i to mnogo
          Evo od ovih iz 2013. - Jagten, Dallas buyers club, Her, 12 years a slave, Rush, Prisoners...
          Pa onda - Batman, Intouchables, Fighter, Warrior, King's Speech, Black Swan, Master, Incendies, Shutter Island, Gran Torino, There Will be blood, No country for old men, Prestige, Oldboy .... i masa drugih koje sam zaboravio.

          I ko zna koliko jos odlicnih, solidnih, zanimljivih, originalnih...

          Tako da

          Comment


          • Danas kad zaredjam sa Nebraskom, Filomenom i Kapetanom Filipsom
            sigpic

            Comment


            • Pogledao Casablancu. Ne morate reci, jest me sramota sto sam tek sada pogledao.
              Ingrid Bergman najlepsa glumica svih vremena definitivno, kakve Mile Kunis, Jennifer jedna, druga, treca i ostali bakraci, ne mogu joj na kilometar prici.
              sigpic

              Comment


              • Ja ne smem ni da kazem koliko klasika, cuvenih filmova, remek dela nisam odgledao. Mene je jos veca sramota. Ali dobro, film po film i to ce se promeniti.
                Last edited by Mr. Wolf; 12-02-14, 13:16.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Pogledao Casablancu. Ne morate reci, jest me sramota sto sam tek sada pogledao.
                  Ingrid Bergman najlepsa glumica svih vremena definitivno, kakve Mile Kunis, Jennifer jedna, druga, treca i ostali bakraci, ne mogu joj na kilometar prici.
                  Mambaro vid' posalji i meni to sto koristis, vidim da te radi... ono brate ludilo.

                  Pa jedna Monica Bellucci je barem duplo lepsa

                  Comment


                  • Nemojte te strane, jedna je Dobra, razume se Anica. Anica Dobra.

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Mambaro vid' posalji i meni to sto koristis, vidim da te radi... ono brate ludilo.

                      Pa jedna Monica Bellucci je barem duplo lepsa
                      Spoiler



                      @Johnny
                      Ma nisam ni ja, ali ovo ne samo da je klasik, vec je i brend, tradicija.
                      Last edited by Black Mamba 24; 12-02-14, 13:23.
                      sigpic

                      Comment


                      • Spoiler


                        Dovidjenja, prijatno
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • http://www.rtl.hr/tabloid/zvijezde/1...-dobio-oscara/

                          Comment


                          • Lepa je, ali ne ide to protiv klasike. Stavi njoj frizuru Ingrid pa vidi na sta bi licila.
                            Grace Kelly ili Kim Novak iz Vertiga takodje kidaju, bas mi zanima kako bi se kotirale u danasnjem Holivudu.

                            @Rossonero

                            Ne verujem u ovakve price, pogotovo ne sad jer bi bila ogromna prevara. Tacno vise necu ni gledati dodelu ako on dobije.
                            Last edited by Black Mamba 24; 12-02-14, 13:51.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakvu god frizuru da nosi, Jesscia Alba dominira.

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ne znam sta da ti kazem , ostaje da sacekamo..

                                Comment

                                Working...
                                X