Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    A ti si ih kao pa gledao

    Nisam ja rekao ko je bio bolji, film je sam pokazao ko je više imao uspeha, već koga više gotivim i naveo razloge, ne kotrljaj.
    Ma sprdam se sta ti je,ala Sturridge vs Diamanti i Lukaku vs Belfo Ishak

    Citao sam davno ovo izlazilo u jednom sportskom casopisu kojih imam na desetine,ali je nazalost ugasen...

    Da ne kotrljam sto kazes ko nije gledao topla preporuka
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Da taj časopis nije Tempo, mnogo jake strane bile, plus plastificirane, milina

      Comment


      • Jel valja cemu "Lone Survivor" ili je klasicna americka patetika u pitanju?

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Jel valja cemu "Lone Survivor" ili je klasicna americka patetika u pitanju?

          Au ja bolju akcija odavno ne pogledah, ali jeste da nemam predrasude prema Amerikancima ali realniju akciju ne odgledah skoro

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Au ja bolju akcija odavno ne pogledah, ali jeste da nemam predrasude prema Amerikancima ali realniju akciju ne odgledah skoro
            Ma nemam ni ja, nego se plasim da ne bude neki Hurt Locker tip filma.

            Comment


            • Ma neces se pokajati, Wahlberg isto pokidao

              Comment


              • Verovatno cu ga gledati veceras nakon PL

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Au ja bolju akcija odavno ne pogledah, ali jeste da nemam predrasude prema Amerikancima ali realniju akciju ne odgledah skoro
                  u realnosti njih cetvoricu je ganjalo izmedju 12-20 domorodaca a u filmu njih 120-200
                  cudno je prikazano i pucanje: ovi sto ratuju 40 godina non stop -pucaju ko indijanci
                  a tek "humanost" sa pocetka filma se moze naci samo jos u "draza se ceslja a selo gori"(ili vec kako se zove "realna" serija na rts-u)

                  Comment


                  • To prvo nisam znao, posto nisam informisan o stvarnim dogadjajima, ako su Talibani sinonim za preciznost onda sam se ja zestoko prevario

                    Ovo zadnje, ne znam sta da kazem tu dolazimo do onih predrasuda koje sam spomenuo

                    Comment


                    • Upravo sam odgledao Rush Pravi film za jedan sportski forum

                      Dinamican , brz, eksplozivan...jedno sjajno rivalstvo nam je pretoceno na filmsko platno. Tokom filma, pomislio sam, koliko samo ovakvih rivalstava ima na ovom svetu, a da mi, ljubitelji sporta, nemamo predstavu sta se sve desava iza velike scene. Konkretno odnos izmedju Nikija i Dzejmsa me je odusevio, dva razlicita karaktera, dve potpuno razlicite persone, ali opet, obojica sampioni.

                      Nista lepse nego kad se dve stavri koje obozavas, sport i film, pomesaju u jedno i to na jedan izuzetno kvalitetan nacin

                      10/10 Mozda nije najbolji ove godine, ali tu je negde...odmah posle robova i vuka, na lepoj trecoj poziciji
                      sigpic

                      Comment


                      • Znas to i sam ali posle RUSH-a dobijes potvrdu - koliko je ovaj film



                        bio skrnavljenje teme o kojoj govori film.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • @Heartbreak - Ti si rodjeni ispucao sve 10-ke za ovu godinu
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            @Heartbreak - Ti si rodjeni ispucao sve 10-ke za ovu godinu
                            Pa pazi, decembar i januar standardno izbacuju najbolje filmove, jer je vreme nominacija, pa se sad samo oni gledaju

                            Za sada Rob, Vuk i Rush imaju 10, a ne racunam Circle i Hunta koji su iz 2012 samo sam ih kasno pogledao Inace ostatak sezone je bila srednja zalost...jedino sto Prisoners iole vredi
                            sigpic

                            Comment






                            • Inace, South Park ih je brutalno isprdao

                              Comment


                              • Ta specijalna uvodna spica za poslednju epizodu u trilogiji.

                                Nema sanse da cu ikada moci da slusam spicu GoT zato sto cu odmah poceti u sebi to da pevam.Ona poslednja scena sa njim u SP ce mi biti izduvni ventil kada bude ubio sledeceg mog omiljenog lika.

                                Princess Kenny

                                Comment

                                Working...
                                X